Alila Villas Hadahaa Resort autorstwa SCDA Architects

 Dom wakacyjny na Malediwach sadząc palmy

Ten wymarzony ośrodek Alila Villas Hadahaa został stworzony przez SCDA Architects na Malediwach. Jest to pierwsza luksusowa wioska wakacyjna na atolu Gaafu Alifu (północne Huvadhoo) na nowej południowej granicy. Wioska oddalona jest o 10 kilometrów od najbliższej sąsiedniej wsi i oferuje swoim gościom wspaniały relaks. Odwiedzający mogą cieszyć się ciszą i pięknem dziewiczej przyrody Malediwów.

Przy tworzeniu wszystkich domów w Alila Villas Hadahaa Resort uwzględniono specyfikę klimatu tropikalnego. Wybudowano oczyszczalnie ścieków deszczowych i oczyszczalnie ścieków. Wille mają specjalny design, który wpuszcza do wnętrza zieloną naturę. Mają otwarte sufity, wysokie pomieszczenia zadaszone, wentylację krzyżową we wszystkich pomieszczeniach, głębokie nawisy dachowe i zacienianie okien.

To znane miejsce na wakacje składa się z 16 domów na wyspie, 20 willi na wyspie z prywatnymi basenami i 14 willi wodnych. Wspaniały ośrodek Alila Villas Hadahaa otoczony jest naturalnymi roślinami i palmami, które tworzą przytulną i spokojną atmosferę. Spacery po plaży, lazurowe morze i bajkowe zachody słońca zapewnią niezapomniane i romantyczne wakacje. A jeśli zdecydowałeś się na pobyt w niezwykłych Aqua Villas, to będziesz miał okazję zanurzyć swoje ciało i duszę w nieskończonym horyzoncie Oceanu Indyjskiego!

 Alila Villas Hadahaa Resort ma piękny basen, który znajduje się blisko plaży?

piękne palmy przy basenie?

  Zewnętrzna część Willi Aqua jest idealna na relaks

alila wille hadahaa resort house willa aqua ocean  Wille Aqua wyglądają jak bajka o zachodzie słońcaalila wille hadahaa resort house wille aqua

 

Alila Villas Hadahaa Resort dysponuje elegancką restauracją na plażyalila wille hadahaa resort house ocean natura  Restauracja w kształcie statku tworzy wieczorem romantyczną atmosferę alila wille hadahaa resort house restauracja  Stylowe wnętrze w restauracjialila-villas hadahaa w ośrodku restauracyjnym  Dom posiada własny basen alila wille hadahaa resort house basen  Przytulny bar na plaży?alila wille hadahaa resort beach bar  Ładna część wypoczynkowa pod palmami ze wspaniałym widokiem na morze?alila wille hadahaa resort piękny widok na morze?  Villa Aqua posiada białe leżaki na terenie zewnętrznym, które zapewniają komfortowy wypoczynekrekreacja na świeżym powietrzu w willi wodnej  Aqua Villas wieczorem?aqua wille ocean indyjski?  Romantyczna atmosfera w Aqua House z wanną pełną kwiatówwanna kwiaty wspaniały widok na morze  Prosty projekt łazienki ze szklanymi ścianami, które tworzą wspaniały widok na morzełazienka szklana ściana widok ocean  Elegancka łazienka w domu wakacyjnym na Malediwacheleganckie wnętrze łazienki relaks miejsce do siedzenia na plaży? aranżacja wnętrz aqua willa

Bar restauracyjny na Malediwach? odkryty basen plaża ocean romantyczny dom wakacyjny na Malediwach stylowe szklane ściany łazienkowe oświetlenie nocne basenu basen miejsca do siedzenia ładny widok?

Wyślij SMS-a do Katji

Thanks! You've already liked this