Zrób fałszywą krew sam – najlepszy pomysł na majsterkowanie na Halloween w ostatniej chwili

31 Gęsta i ciemna lub raczej jasnoczerwona i cierpka – krew jest po prostu częścią każdej przerażającej dekoracji Halloween. Ponieważ jest niezwykle wyrazisty, można nim ozdobić prawie wszystko, co bardzo makabryczne i upiorne – wejście, łazienkę, ściany, twarze i ubrania, stół jadalny, a nawet jedzenie i napoje w bufecie Halloween. Chociaż możesz kupić sztuczną krew w wielu sklepach z rękodziełem i innych wyspecjalizowanych sklepach lokalnie lub online, byłoby to bardzo łatwe i naprawdę szybkie, jeśli sam zrobisz sztuczną krew. W przeciwieństwie do tego, czego można się spodziewać, potrzebujesz tylko kilku składników i w ogóle żadnej wcześniejszej wiedzy ani umiejętności.

Sam rób fałszywą krew: podstawowa zasada

Sekret prawidłowej konsystencji sztucznej krwi często tkwi w mące lub skrobi kukurydzianej. Dzieje się tak dlatego, że te pokarmy zagęszczają płyn i nadają mu znacznie bardziej autentyczny wygląd. Do tego dodaje się wodę i barwnik spożywczy i całość dokładnie miesza się trzepaczką. Możesz dodać kilka kropli niebieskiego, a nawet trochę żółtego do czerwonego barwnika spożywczego. Daje to specyficzny odcień czerwieni, który wygląda bardzo podobnie do prawdziwej krwi. Taką sztuczną krew można wtedy przechowywać i używać przez około trzy dni.

Możesz użyć barwnika spożywczego w proszku, jak i płynnego

Zrób fałszywą krew sam pomysł na kolorowanie skrobi

Oprócz tego podstawowego przepisu istnieje wiele metod samodzielnego wytwarzania fałszywej krwi. Dzisiaj dzielimy się z wami dwoma z naszych ulubionych. Chodzi o dwa jadalne warianty fałszywej krwi. Pierwsza jest pyszna do przygotowania z miodem, a druga jest nie tylko pyszna, ale także wegańska. Wytworzoną w ten sposób sztuczną krew można wykorzystać przede wszystkim tam, gdzie w grę wchodzą jedzenie i picie – na talerzach i szklankach lub w pobliżu ust.

Możesz nawet polać nim ciasta, ciasta lub babeczki i wiele innych przysmaków i stworzyć jeszcze bardziej niezwykłą atmosferę Halloween.

Co powiesz na krwawe łzy jako przerażający makijaż na Halloween??

Porady dotyczące makijażu halloween fałszywa krew

Zrób sobie fałszywą krew z miodem

Do tego potrzebujesz:

  • lekki miód
  • czerwony barwnik spożywczy
  • bardzo mało niebieskiego barwnika spożywczego
  • Syrop klonowy lub woda
  • trochę mąki

I tak postępujecie:

 

Sam zrób wegańską sztuczną krew

Vegan Frieks, uważaj! Dzięki temu prostemu wariantowi samodzielnego robienia fałszywej krwi możesz łatwo zaaranżować dekoracje na Halloween. Ponieważ jest nie tylko podróbka, ale także całkowicie wolna od zwierzęcego cierpienia. Więc śmiało!

Do tego potrzebujesz:

  • 2 łyżki mąki kukurydzianej
  • trochę wody
  • czerwony barwnik spożywczy
  • Kakao w proszku

Możesz zobaczyć, jak to wszystko działa na poniższym filmie!

 

Jak najlepiej zastosować sztuczną krew?

Aby uzyskać optymalnie autentyczny efekt, należy również odpowiednio zastosować sztuczną krew. Najlepszym sposobem na to jest użycie odpowiednich narzędzi. Do wyboru są pędzle, gąbki, spraye, a nawet konewki lub wiaderka, w zależności od dekorowanego obiektu i konkretnego projektu. W zasadzie obowiązuje zasada: do bardziej precyzyjnych elementów, takich jak krwawe łzy, nos, usta czy makabryczne nacięcie w krtani, należy użyć gęstej sztucznej krwi. I odwrotnie w przypadku większych powierzchni, takich jak obrusy lub dywany, które chcesz przestraszyć. Bardziej odpowiednia jest rzadka konsystencja.

Stwórz fałszywą krew i zapewnij więcej horroru na Halloween

Po tym, jak sam przygotujesz satysfakcjonującą ilość fałszywej krwi, możesz zabrać się do prawdziwej pracy. Teraz liczy się pomysłowość i wyobraźnia. W kilku następnych wierszach znajdziesz również kilka oryginalnych pomysłów na dekoracje i wskazówki, jak stworzyć w domu bardzo przerażającą atmosferę Halloween.

Wskazówka: Bandaże z gazy lub inny cienki jak opłatek materiał nasączony sztuczną krwią nadają się na przykład jako idealny obrus na Halloweenowy bufet lub do dekoracji schodów, wejścia i ścian. W ten sposób sprawisz, że Twoi goście będą drżeć od samego początku przy niewielkim wysiłku i nadasz świątecznej atmosferze charakterystyczną szarą nutę.

Zrób sobie fałszywą krew i użyj jej do dekoracji wszystkiego na Halloween

zrób fałszywą krew samemu pomysły na dekoracje na halloween!

Straszny pomysł na dekorację: Możesz posmarować fałszywą krwią jedną rękę i jedną stopę, zostawiając tu i ówdzie krwawe odciski. Najlepszym sposobem na to jest użycie starych prześcieradeł, obrusów, papierowych lampek lub zasłon prysznicowych i ręczników, które można w ten sposób powiesić w łazience, bardzo od niechcenia przed imprezą Halloween. Stara europaleta w ogrodzie przed wejściem, ułożona sztuczną krwią, dodaje jeszcze więcej dramatyzmu i wprowadza wszystkich w nastrój na festiwal horrorów.

Nadal możesz dodać przerażające litery ze sztuczną krwią na papierowych lampach

papierowe lampki na halloween ozdoby samemu stwórz fałszywą krew

Nie… to, co wygląda tutaj na sztuczną krew, to tylko wosk z czerwonej świecy!

DIY pomysły na dekoracje na halloween samemu stwórz fałszywą krew

Sztuczną krwią można zrobić wiele przerażających rzeczy! Możesz, a nawet powinieneś udekorować bufet Halloween sztuczną krwią, jak pokazano na poniższym obrazku.

Gęsta sztuczna krew idealnie nadaje się do zdobienia krawędzi szkła

fałszywa krew stwórz własne pomysły na dekoracje na halloween

Rzuć okiem na wszystkie okropne pomysły na dekorowanie z naszej galerii zdjęć i uzyskaj mnóstwo krwawych inspiracji na Halloween!

Drżyj z nami i ładnie świętuj!

Redakcja życzy Wesołego Halloween!

Wiele słodkich dżemów owocowych doskonale sprawdza się również jako sztuczna krew

Zrób sobie ciasta na Halloween

Przerażające desery na Halloween wykonane ze sztucznej krwi

Przepis na deser na Halloween sam zrób fałszywą krew

zrób własną zupę halloween z fałszywej krwi

Zrób własne fałszywe babeczki z krwią na Halloween

Zrób fałszywą krew sam pomysł na koktajl wampira

Wesołego Halloween!

Zrób sam vapir z fałszywą krwią

Thanks! You've already liked this