Zainstaluj tanio okna piwniczne i zyskaj więcej światła w pomieszczeniu

Zainstaluj zasłonę okienną w piwnicy

Szybkie i tanie opanowanie złego okna piwnicznego

Jeśli szukasz mieszkania na wynajem, mieszkania w piwnicy są zazwyczaj tańsze, co oczywiście jest powodem do zadowolenia. Niski czynsz kryje jednak w sobie szereg wad i niedogodności, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze mieszkania.

Jeśli wynajmujesz mieszkanie w piwnicy, spodziewaj się zimnych podłóg, hałasu samochodów i przechodniów, pleśni i wreszcie braku światła.

Stwórz iluzję prawdziwego okna w piwnicy

piwnica-instalacja-okna-rurka-lampa-rama-żaluzja

Tak było do niedawna. W świecie mediów społecznościowych od kilku dni krąży sprytny pomysł amerykańskiej pary, która wydaje się, że przynajmniej w bardzo oryginalny, prosty i niedrogi sposób rozwiązała problem ze światłem dziennym.

Rolety tworzą magiczne efekty świetlne

Zainstalować piwnicy zasłony okienne rury lampy rama małe kwiaty!

Czy Ty też znasz ten problem, czy po prostu chcesz mieć zamontowane dodatkowe okno do piwnicy? Dzięki poniższemu przykładowi otrzymasz trwałe, satysfakcjonujące i przede wszystkim tanie rozwiązanie dla Twojego mieszkania w piwnicy lub piwnicy. Całkowity koszt “fałszywego okna” to około 150 €, a jeśli powiesisz zasłonę przed oknem, nikt nie będzie w stanie stwierdzić, że tkanina nie przepuszcza prawdziwego światła dziennego.

Może powstać prawdziwe zamieszanie

Zainstaluj ramę lampy z zasłoną okienną w piwnicy bez dekoracji

Jedź szybko do sklepu z narzędziami i zdobądź 2 x 4 arkusze akrylowe w żądanym rozmiarze, 2 lampki LED (w zależności od potrzeb), klej i skrobię kukurydzianą.

Możesz stworzyć złe okno za pomocą prostych środków

zainstaluj w piwnicy okno lampy zasłonowe rama mąka kukurydziana!

Skrobia kukurydziana jest rozprowadzana na arkuszu akrylowym i naklejana w celu odbicia i rozproszenia bezpośredniego światła z lamp LED. Efekt jest tym bardziej wiarygodny, jeśli zaopatrzymy okno w zasłony w jasnych odcieniach lub wesoły design. W niektórych przykładach widzimy, że roleta na nowym oknie wygląda tak samo dobrze jak zasłona. Więc poszukaj czegoś, co Ci się podoba, co działa jako „ekran prywatności”.

Do tego celu potrzebne są arkusze akrylowe

Zainstaluj ramę lampy rurowej zasłony okiennej w piwnicy;

Przed i po – trudno w to uwierzyć

zainstaluj okno piwnicy

Umieść świetlówki LED za szkłem

Zainstaluj lampy rurowe z zasłoną okienną w piwnicy

Za zasłoną ujawnia się sekret

Zainstaluj lampy z zasłoną okienną w piwnicy oprawiają tajemnicę!

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci ponownie i że Twoja praca wypadła dobrze! Czytaj dalej bloga i do zobaczenia następnym razem!

I kolejny inspirujący film, aby uzyskać jeszcze lepsze wyniki:

Opanuj fałszywe okno krok po kroku

Thanks! You've already liked this