Pomalowane na żółto projekty kuchni – przydatne, kreatywne wskazówki

kuchnia pomalowana na żółto masło ekstrawaganckie klasyczne

Pomalowane na żółto projekty kuchni – przydatne, kreatywne wskazówki

Szlifuj dno tych szafek, aż twoja ręka dotknie gładkiej tekstury i rozpryskuje się na jasnożółtej farbie. To tylko jeden ze sposobów, w jaki możesz rozjaśnić swój dom rozmachem i mocą cytryn, zaczynając od kuchni.

 W takich chwilach wracam do czasów mojego dzieciństwa i leżę płasko na plecach na świeżym powietrzu. Zakrywam oczy dłońmi, aby widzieć bezkres nieba i tylko niebo.

Maślanożółte ściany w części kuchennej – nowoczesne umeblowanie i zabudowane szafki kuchenne

żółta malowana kuchnia projektuje maślane akcenty siedzenia akryl

Słońce jest naszym przyjacielem, który przez cały rok dostarcza nam witaminę D i dużo miłości do innych żyjących na ziemi mieszkańców, zarówno oślizgłych ślimaków, jak i róż deserowych.

Musztardowy, kremowy, nawet nowoczesny chartreuse, żółty to kolor pełen witalności, pobudzający nasze oczy ciepłem, przyjaźnią, nadzieją, optymizmem i odwagą. Kiedy te myśli i uczucia zostaną wprowadzone do naszego domu w bardziej trwały sposób, mogą zachęcić nas do lepszej pracy, cięższej pracy i dłuższego życia.

Z taką inspiracją chcemy wprowadzić ten kolor do naszej kuchni na pięć zabawnych, wszechstronnych sposobów!

Aneks kuchenny wyposażony w stylu rustykalnym

żółto malowana kuchnia projektuje masło akcenty szafka kuchenna

Przeprojektowanie w kuchni

Rozpoczęliśmy tę dyskusję od wyjaśnienia, jak szlifować i malować szafki. Kontynuujmy tę rozmowę o tym, w jaki sposób możesz nadać swojej kuchni blasku słonecznemu. Kreatywne podejście do tego polega na pomalowaniu szafek dolnych na krem ​​lub na biało i wyeksponowaniu żółtego koloru na szafce i drzwiach szuflad. Wykończ wygląd żarówkami z brązu lub chromu i znajduje się w następnej części kuchni, abyśmy mogli pomalować żałosną żółtaczkę na żółtej uśmiechniętej buźce.

Jadalnia w kuchni – wygodna na śniadanie

pomalowana na żółto kuchnia projektuje maślane akcenty nakładki na ławkę

 Czas na śniadanie, który trwa cały dzień

Szkoda, że ​​miejsca wypoczynkowe w kuchniach zostały zarezerwowane na śniadanie. Czasami są tym elementem architektonicznym domu, który w rzeczywistości wygląda dobrze, zaaranżowany ze wszystkimi prześcieradłami i ustawieniami, doskonały i zachęcający, ale nie wolno go dotykać. Dzięki paskom, florze i faunie oraz dużej ilości żółci możemy zrobić tutaj centralny punkt kuchni – kącik, w którym przychodzi śniadanie, obiad, kolacja i herbata, a my siedzimy przy stole. Wietrzne zasłony i żółte akcentowane ściany mają większy rozmiar w porównaniu z innymi białymi ścianami w Twojej kuchni i rogu.

Rzucająca się w oczy żółta tylna ściana kuchni w białym umeblowanym pokojużółte malowane projekty kuchni masło kuchnia tylna kafelek ścienny lustro,

Wszystko w Twojej kuchni wydaje się sterylne i całkowicie użytkowe. Bez dodatków. Żadnych dodatków oswojonych, mniej odważnych kolorów czy zbędnych linii. Ale z pewną świadomością możesz wprowadzić żółć do swojej przyszłości, instalując panel pionowy za obszarem roboczym zlewu i pieca. Kolor będzie się zwiększał, gdy będziesz celowo przechowywać nowe płytki, ponieważ mogą one być miłym środkiem odstraszającym od tłuszczu i niesfornego jedzenia. Wspaniałą rzeczą w żółtym jest to, że w przeciwieństwie do naszego wewnętrznego koła kolorów, dobrze współgra z innymi kolorami. Dzięki kolorom pomarańczowym, czarnym, białym, niebieskim i zielonym możesz ożywić każde pomieszczenie, jeśli zaczniesz mieszać żółty z wcześniejszymi kolorami.

Połączenie dwóch dominujących kolorów – czarnego i żółtego

kuchnia pomalowana na żółto czarna powierzchnia ściany

Niedawno zobaczyłem w Internecie post, w którym napisano: „Gdybym miał brytyjski akcent, nigdy bym się nie zamknął.” Musiałem zdecydowanie się z tym zgodzić, ale niestety, nawet bez akcentu, nigdy się nie zamykam. Tego potrzebujesz w kuchni. Meble akcentujące, które nigdy się nie zamykają i których akcent jest zawsze przekonujący i przemawia uprzejmie do każdego, kto na nie siedzi, stoi lub na niego patrzy.

Rozwiązanie przyjazne środowisku – zadbaj o drzewo w kuchni zamiast je usuwać

kuchnia pomalowana na żółto masło ciekawe drzewo

Jeśli masz proste białe ściany, blat i szafki, możesz pozwolić swojej kuchni rozkwitnąć, nie burząc niczego. żółty, to może być twoje głupie, lub po prostu ten sam stary pokój w błyszczącym pokoju z lekkim akcentem na uszach, uh, oczach.

Maślanożółte błyszczące powierzchnie w kuchni

pomalowane na żółto wzory kuchenne masło błyszczące

Meble to radość dla oczu i sposób na pokazanie naszych upodobań i hobby. Ale co by było, gdyby nasze napary kolorystyczne i stylizacje w tym projekcie DIY (zrób to sam) były w 100% częścią esencji pokoju i częścią naszego codziennego użytku w kuchni? Odrodzenie żółtej lodówki i kuchenki w stylu vintage z dopasowanym blenderem, ekspresem do kawy, tosterem, cokolwiek chcesz na blacie, możesz ozdobić swój szary marmurowy blat narzędziami codziennego użytku, aby móc powiedzieć „Zupy na!”

Całkowicie żółty projekt kuchni – jadalnia

żółte ściany kuchnia jadalnia projekt rażące jasne niuanse

Dzięki tym zabawnym pościgom pod dachem deszczowe dni nie muszą Cię już obciążać. Kiedy wracasz do domu, w Twojej kuchni jest jasno i chętnie się zgadzasz!

Projekty kuchni pomalowane na żółto

żółto malowana kuchnia projektuje szafki kuchenne z masłem

Thanks! You've already liked this