YouTube TV osiągnął absolutny szczyt w marcu 2019 r.

YouTube TV istnieje dopiero od 2017 roku i wciąż jest mało znany wielu ludziom. Ale wraz z Google ta usługa staje się coraz ważniejsza. W 2019 roku kanał telewizyjny osiągnął rekordowy poziom i to prawdopodobnie dlatego, że Google też tak dobrze sobie radzi. Według ostatnich doniesień jako wyszukiwarka jest używana przez 98% wszystkich ludzi w USA.

Kanał telewizyjny YouTube można oglądać na coraz większej liczbie urządzeń

film na komórce telewizja internetowa

Większe możliwości niż wcześniej

Jednym z największych wyzwań przed YouTube TV jest ograniczona lista urządzeń, na których ten telewizor jest dostępny. Ale teraz nastąpił znaczny postęp w tej dziedzinie. Stąd większa popularność tej usługi w 2019 roku. Możesz ją oglądać na urządzeniach Android TV i Chromecast.

Jest również dostępny z Apple TV 4K i czwartej generacji urządzeń Apple TV. YouTube TV jest również dostępny dla telewizorów Roku i Roku Premiere +. Możesz to również zobaczyć na kilku różnych urządzeniach Smart TV. Z powodu ostrej konkurencji między Amazonem a Google nie możesz oglądać YouTube TV na urządzeniach Amazon TV. Pozostaje więc niedostępny na przykład dla właścicieli Fire TV Cube i powiązanych urządzeń.

Lista dostępnych kanałów TV wydłuża się.

telewizja internetowa urządzenie smart tv

Funkcja DVR

Przyczynia się do rosnącej popularności YouTube TV Funkcja DVR w. Chociaż jest to obecnie standard dla telewizorów internetowych, tutaj jest znacznie mniej ograniczony niż gdzie indziej. Na przykład w tym przypadku nie masz żadnych ograniczeń co do godzin użytkowania i ilości przechowywanych treści.

Wiele inteligentnych telewizorów obsługuje YouTube TV

dostępne kanały telewizji internetowej

Rozwiązane stare problemy

Popularność YouTube TV można wreszcie wytłumaczyć rozwiązaniem wielu starych problemów. Wielu użytkowników uznało za niewygodne, że wersje na żądanie funkcji DVR były preferowane w stosunku do zapisanych nagrań. Jednak pełna funkcja sterowania rejestratorem jest dostępna od 2018 roku. To z pewnością główny powód jego szerszego zastosowania.

Szukasz telewizji bezkablowej? Z pewnością YouTube TV może pomóc

oglądaj telewizję internetową z telefonu komórkowego

Oczekuje się, że YouTube TV osiągnie szczyt popularności w 2019 roku

telewizja internetowa ty tube

YouTube TV otwiera przed wieloma ludźmi nowe światy

youtubeTV-świetna telewizja

Thanks! You've already liked this