Grandiose Designer Festival 2013 w Londynie

Grandiose Designer Festival schody 2013

Grandiose Designer Festival w Londynie

Nikt nie może zaprzeczyć, że Londyn jest jednym z najbardziej kosmopolitycznych miejsc na świecie. Dlatego dziesiąta rocznica i sukces London Design Festival po prostu nikogo nie dziwią. Również w tym roku w 14 różnych obszarach prezentacji w całym Londynie odbędzie się około 300 różnych wydarzeń.

Kto może odwiedzić wszystko w niecałe dziewięć dni??

Pomiędzy kreacjami takimi jak „Endless Stais” i „Bóg tkwi w szczegółach” istnieje wiele innych wspaniałych dzieł. Abyś mógł znaleźć to, co jest dla Ciebie odpowiednie i uzyskać przegląd, przygotowaliśmy dla Ciebie ten przewodnik. Ponieważ oto najważniejsze informacje, których naszym zdaniem zdecydowanie nie można pominąć!

Niekończące się schody

Grandiose Designer Festival 2013 niekończące się schody

Zakład ten znajduje się tuż obok Tate Modern. To dzieło, które wszyscy muszą odwiedzić. Ten projekt zawsze ma duży wpływ, dzięki pracy wielkich artystów, takich jak Zaha Hadid, Amanda Levete, Marc Newson i John Pawson. Praca została stworzona przez amerykańskiego Tulipiera. Składa się z 15 sąsiadujących ze sobą klatek schodowych. Pełne ich przeszukanie zajmie Ci trochę czasu.

Możesz sobie wybaczyć brak takiej instalacji ze względu na jej wizualną wielkość. Poszerza tradycję wyróżniających się projektów przełomowych.

Bóg tkwi w szczegółach

Grandiose Designer Festival szczegóły GodJak szybko rozpoznajesz naprawdę wyjątkowy i charakterystyczny projekt? Wydarzenie „Bóg tkwi w szczegółach” to wyjątkowa okazja, w której możesz zapamiętać w sobie poziom tej umiejętności. Tutaj sprawdzisz swoje umiejętności obserwacji i zobaczysz jedne z najlepszych rzeczy na świecie.

Do projektu zapożyczono słynne słowa Miesa van der Rohe, które zostały napisane soczewkami korekcyjnymi Swarowskiego. Projektanci Paul Cocksedge, Tom Dixon, Amanda Levete, Faye Toogood, Stephen Webster i Osman Yousefzada szczególnie podkreślą niektóre prace według ich gustu. To wspaniały sposób na podkreślenie dzieł, których nie można pominąć podczas wycieczki.

Krzesła na krótkiej liście dla Biblioteki Bodleian w Oksfordzie

Grandiose Designer Festival szczegóły biblioteki niskie drewniane krzesła

Lubię utwory z ciekawym kontekstem i to jest wspaniały tego przykład. To trzecie nowe krzesło w ciągu ostatnich 400 lat i to naprawdę wielka sprawa. Poziom tutaj jest bardzo wysoki, a ostateczny zwycięzca z pewnością stanie się częścią angielskiej historii.

Przejście projektowe

Wspaniałe detale festiwalu projektantów pomarańczowe różowe detale jasne meble

Jest to widok, który najszybciej zdobywa popularność na festiwalu. Możesz zobaczyć pracę na New Oxford St..

W ubiegłym roku impreza ta przyciągnęła około 17 000 zwiedzających, a ze względu na rosnącą popularność współczesnego designu oczekuje się kolejnych. To pierwsze londyńskie targi poświęcone najnowocześniejszemu oświetleniu dekoracyjnemu.

Ulica Grecka 19

Wspaniały festiwal projektantów ceramicznych robotów greckich

Na Londyńskim Festiwalu zawsze jest miejsce na nietypowe i bardzo kreatywne projekty. 19 Greek Street to odpowiednie miejsce dla osób lubiących dobry design, a także odrobinę sprytu.

Całkowicie przekonały mnie ceramiczne lampy robota z powyższego zdjęcia. To kraina czarów zinterpretowana przez artystkę Ninę Tolstrup. Jest to również wystawa pop-up. Tutaj zabawa spotyka się z abstrakcyjnym myśleniem.

Przodkowie Aram Store

Wspaniałe detale festiwalowe projektantów metalowe stoły czerwono-zielone

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto odwiedzić ten adres, jest zajrzenie za kulisy projektanta Benjamina Huberta. Możesz przyjrzeć się prototypom, które wcześniej nie były pokazywane, poznać nowe pomysły i wiele innych obiektów z prehistorii jego aktualnych prac.

Znajduje się tu również labirynt, w którym w galerii Aram wystawiane są prace projektantki Bethan Laura Wood.

Genialny żyrandol Zig Zag jest jednym z kilku wspaniałych i inspirujących dzieł sztuki wystawionych w galerii

Grandiose Designer Festival szczegóły laura wood LDF 2013

Design w Southbank Center

Grandiose-Designer-Festival-lawa-świat-lamp

 W tym miejscu czeka na Ciebie wiele działań, wydarzeń, analiz i ciekawych rozmów. Tutaj można było przyjrzeć się bliżej projektowi z lat 50-tych. Tutaj będziesz mógł ponownie przyjrzeć się, jak ówcześni projektanci tworzyli świat przyszłości. Możesz również cieszyć się jedzeniem i piciem na „Prawdziwym targu żywności”. Nadal nie jesteś przekonany? Tutaj możesz zobaczyć największą lampę na całym świecie.

Możesz kupić kilka egzemplarzy z limitowanej serii autorstwa projektanta Mathmosa i zabrać je ze sobą do domu.

Namiot Londyn & Wielkie marki Londyn

Grandiose Designer Festival przedstawia kolorowy namiot punktowy

Na pewno spędzisz swój najlepszy czas w Londynie, sprawdzając cuda namiotu Londyn. Tutaj spotkasz wielu młodych projektantów, którzy powitają Cię z wielkim entuzjazmem. Pochodzą one z 25 różnych krajów i 250 różnych firm projektowych.

Grandiose Designer Festival szczegóły lampy podłogowe lustro kamień

Wymienię tylko kilka nazw, abyś mógł ich posmakować: Cztery pory roku w Szanghaju, Kształty Węgier, Świeży Tajwan, 100% Norwegia i Irlandzka Rada Rzemiosła. Amy Hunting i Oscar Narud to nazwiska projektantów, którzy pracowali razem, aby stworzyć tę wspaniałą linię pięknych luster.

Renderuj w Molly Hatch

Grandiose Designer Festival szczegóły malowane wzór płyty ściennej

Antropologia może nie być wysoko na liście. Ale to jest miejsce, w którym na tych targach możesz cieszyć się kilkoma godzinami blasku kolorów.

Tutaj możesz podziwiać modne dodatki, antyki i wiele więcej. Ale w ciągu najbliższych kilku dni skupimy się na pracy projektantki Gwyneth Leech i jej malowanych filiżankach do kawy. Jeśli nie uwiedzie Cię ta praca, to z pewnością piękne obrazy artystki Molly Hatch.

100% projekt

Grandiose Designer Festival wnętrza ldf 2013 akcesoria meblowe

W końcu chodzi o wydarzenie, które jest tak samo znane jak sam festiwal w Londynie. To londyńskie centrum wystawiennicze Earls Court. Tutaj można znaleźć powierzchnie do aranżacji wnętrz, biura, kuchnie i sypialnie, a także centrum projektowania i budowy środowiska.

Dlaczego tak naprawdę interesujesz się nowoczesnym designem? Bardziej interesują Cię nowe pomysły lub przeprojektowanie z wykorzystaniem rozwiązań przyjaznych środowisku? W każdym razie na pewno nie pożałujesz pobytu tam.

Thanks! You've already liked this