Nowoczesne żyrandole ze starych rzeczy – projekty Stuarta Haygartha

żyrandol ponownie użyte przedmioty stuart haygarth

Stuart Haygarth tworzy fascynujące nowoczesne żyrandole ze starych przedmiotów

Stuart Haygarth od wielu lat zbiera różne przedmioty, które wyszły z oceanu na wybrzeżu hrabstwa Kent. Potem je sortuje i robi z nich wiele różnych wspaniałych prac. Parzysty nowoczesny żyrandol znaleźli się wśród nich.

Ogromna kula zrobiona ze starych rzeczy

żyrandol projektant żyrandol stuart haygarth

Pominięty żyrandol z żarówek

żyrandol żarówki projekt stuart haygath

Fala to taki fascynujący kawałek

nowoczesny żyrandol w kolorowej kuli,

Ten żyrandol został wykonany z różnych plastikowych przedmiotów. Wszystkie mają bardzo różne rozmiary. Mimo to udało się autorowi ukształtować je w jednolitą sferę. Jest okrągły i według autora ma imitować księżyc. To oczywiście nie przypadek. Ponieważ to właśnie ruch wody, który był spowodowany przez to ciało niebieskie, powoduje, że wszystkie te obiekty docierają do wybrzeża.

Żyrandol okularowy

Z kolei model Spectacle powstał z okularów 1000 dioptrii. Zostały ze sobą połączone w taki sposób, że trudno powiedzieć, że nie jest to klasyczny żyrandol. Ale jeśli przyjrzysz się bliżej, nie możesz przegapić dodatkowego lustra i efektu powiększenia ze względu na zawarte w nim soczewki.

Ten żyrandol urozmaici każde wnętrze

nowoczesny żyrandolowy projekt spektaklu ogromny

Żyrandol światła tylnego

Tail Light to kolejny bardzo popularny model. Fascynacją były światła auto-stop, które w niektórych przypadkach można obserwować przez wiele długich godzin. Zebrał je, pogrupował według rozmiaru i kształtu i przymocował do akrylowych pudełek. W ten sposób uzyskasz pożądaną strukturę.

Inspirująca oprawa oświetleniowa

nowoczesny żyrandol Stuart Haygarth światło tylne

Jednorazowy żyrandol

Zasoby, które wykorzystano do stworzenia tego modelu, to wiele fluorescencyjnych żarówek i 416 plastikowych kubków. Możesz kupić model w wielu różnych wzorach.

Futurystyczny projekt jest taki

nowoczesny żyrandol jednorazowy stuart hyagath

Żyrandol Millenium

Do nowoczesnego żyrandola Millennium wykorzystał ponad 1000 zużytych pudełek konfetti. Są bardzo lekkie, dzięki czemu zapewniają przyjemny efekt połysku. Robisz je z nowych pudełek i można je znaleźć w wielu różnych odcieniach.

Żyrandol przypominający kolorowy blat

nowoczesny żyrandol Stuart Haygarth niezwykły design

Blask ze snowboardu

Jak już wskazano w tytule, u tego autora można również zakupić wiele artykułów snowboardowych. Montujesz trzy żarówki nad sprzętem sportowym i tworzysz z nich świetną lampę. Możesz samodzielnie dodać pasujące ozdoby, aby uzyskać lepszy efekt.

Takie żyrandole budzą fascynację

żyrandol projektant stuard haygarth żyrandol

Elegancki design można również stworzyć z przedmiotów ponownie użytych

żyrandol stuart haygarth nietypowo ekstrawagancki

Thanks! You've already liked this