Readly: łatwe czytanie czasopism online

Jedna aplikacja, setki czasopism

Witamy w magazynie raj! Ponieważ przez cały rok czuliśmy się tak niebiańsko z Readly. Możliwość czytania wielu niemieckich i międzynarodowych czasopism z całego świata w dowolnym miejscu i czasie na smartfonie lub tablecie za jedyne 9,99 euro miesięcznie to wyjątkowa okazja do czytania. Fani magazynu, tacy jak my w redakcji, są szczególnie zadowoleni. Z jednego konta możesz korzystać z Readly na maksymalnie pięciu urządzeniach jednocześnie, co jest niezwykle praktyczne nie tylko dla nas, ale także dla całej rodziny na przykład w domu lub dla wszystkich współlokatorów we wspólnym mieszkaniu.

readly app czytać czasopisma czasopisma online

Bajeczny świat Readly

Dzięki prostemu modelowi płatności i kontu, które można anulować co miesiąc, czujesz się wolny i bezpieczny. Aplikację można łatwo pobrać na iOS, Androida lub Kindle Fire i jest naprawdę łatwa w użyciu. Wspaniała rzecz: podczas przeglądania masz wrażenie, że czytasz czasopisma z papieru. Po prostu świetnie! Ponadto wszystkie wydania czasopisma można zapisać po pobraniu i później przeczytać offline. Dzięki Readly czytanie cyfrowe zostało przeniesione na nowy poziom. Obecnie w ramach jednego abonamentu dostępnych jest jednocześnie 2077 czasopism, czyli łącznie 48421 czasopism. Jako początkujący masz również możliwość wykonania niewiążącej dwudniowej próbki do czytania. Nie musisz w tym celu podawać żadnych danych bankowych ani danych osobowych. Rejestracja jest możliwa tylko przy użyciu adresu e-mail. Następnie możesz wypróbować Readly przez kolejne dwa tygodnie za darmo, zanim zdecydujesz się na subskrypcję.

Czytaj magazyn online za pomocą aplikacji

Szukaj według kategorii i tematów

Możesz łatwo wyszukiwać potrzebne informacje według języka i kraju, a także według różnych kategorii lub po prostu zapoznać się z najnowszymi trendami. "lustra" oraz "gwiazda" nie znajdziesz tego tutaj, ale dlatego dużo czasopism specjalistycznych w prawie każdej dziedzinie wiedzy. Z "Obraz komputerowy" oraz "Świat Androida" Na przykład maniacy technologii i komputerów są dobrze przygotowani. To samo dotyczy fanatyków designu i wnętrz z magazynami takimi jak "Dom&ogród", "smartLiving", "Wystrój domu" lub "Pomysł na dom". Inni znajdą też liczne przepisy i wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania w "Magia kuchni", "Codzienna przyjemność z lustra" lub "Przyjemność na wsi" Odnaleźć.

czytaj czytelnie czasopisma online

Byliśmy szczególnie pod wrażeniem czarujących żywych pomysłów w "Praca szczęścia" oraz "Domowej roboty" Gotowe. Ale także wiedza duchowa "Happinez" a także ćwiczenia balansujące i medytacje z "Dziennik jogi" naprawdę nas poruszyły i napełniły nową inspiracją i siłą. A jeśli tak jak my masz słabość do języków obcych, możesz nie tylko czytać wiele czasopism w różnych językach, ale także korzystać ze świetnych magazynów językowych od Spotlight Verlag. Są one bardzo pouczające i zabawne i po prostu pomogą ci lepiej mówić po angielsku, hiszpańsku, francusku lub włosku.

aplikacja czasopisma ryczałtowo płaci za czytanie czasopism

Niezbędna letnia aplikacja dla prawdziwych fanatyków czasopism

Tak więc, jeśli jesteś jednym z nich, możemy z całego serca polecić Ci wypróbowanie Readly. Zwłaszcza teraz wiosną, a zwłaszcza latem po prostu pokochasz tę aplikację magazynu. Zamiast wozić ze sobą stos papierów w samolocie lub na plażę, masz wszystko na swoim ulubionym tablecie lub telefonie. Możesz więc zmieniać tematy i czasopisma, jak chcesz i nigdy się nie nudzić. Funkcja offline Readly to oczywiście wielka zaleta, zwłaszcza jeśli nie masz sieci, ponieważ teraz możesz w spokoju przeczytać wszystko, co wcześniej pobrałeś.

Readly to po prostu niezwykła ryczałtowa opłata za czasopisma, która oferuje całą gamę opcji online i offline. Daj się przekonać na oficjalnej stronie Readly dowiedz się więcej o tym.

Redakcja życzy miłej lektury i słonecznych dni!

aplikacja czasopisma czyta czasopisma online

Readly Magazine Flatrate app czytaj czasopisma online

Thanks! You've already liked this