Najważniejsze wydarzenia 71. edycji Emmy Awards z perspektywy mody

Przez ostatni tydzień fani na całym świecie mogli oglądać wspaniały program rozdania nagród Emmy w telewizji i innych kanałach. Nieliczni mogliby być tam osobiście, ale czasami wydarzenia te są jeszcze bardziej spektakularne ze względu na ekran. W każdym razie mają one wpływ na nasze życie na wiele różnych sposobów. To tam zazwyczaj widzimy nasze gwiazdy Lebling, które brały udział w kilku najpopularniejszych produkcjach ostatnich lat. Sama uroczystość jest wyjątkowym przeżyciem. Sporo glamour odczuwamy również w modzie i widzimy gorące aktualne i nadchodzące trendy. Wiele z nich można wykorzystać w taki czy inny sposób w naszym codziennym życiu. Jak zawsze traktujemy takie wydarzenia jako rodzaj pokazu mody. Zobacz, co w tym zakresie miała nam do zaoferowania 71. edycja rozdania nagród Emmy.

Fiolety, czerwienie i róże zdominowały nagrody Emmy

różowy pomysł na sukienkę trendy w modzie kobiet

Fioletowy dywan zamiast czerwonego

Wygląd gwiazd był bardzo kolorowy, ale może po prostu tak nam się wydawało… Bo pierwsza niespodzianka pochodziła z samego koloru dywanu! W tym roku tak naprawdę nie był czerwony, tylko fioletowy. Są szanse, że wiedza o tym nie wpłynęła tak bardzo na gwiazdy Hollywood w tym, w co się ubrać.

Ale wspaniałe stroje podczas 71. edycji Emmy Awards naprawdę zyskały uznanie dzięki fioletowemu kolorowi! Ogólnie można powiedzieć, że dominował odważny, przyciągający wzrok wygląd. Panie również często stawiały na tkaniny, które trudno spaść, chociaż podczas takich imprez przy jaskrawym sztucznym świetle reflektorów jest naprawdę ciepło i każdy drobiazg może zobaczyć.

Pomysły na wzory i nacisk na ramię

Pomysły wzory trendy w modzie kobiet

Fiolety, róże i czerwienie również pasują do ubrań

Gwiazdy Hollywood prawdopodobnie nie wiedziały, że dywan będzie fioletowy. Jednak organizatorzy mogli wcześniej zbadać wygląd wszystkich celebrytów. Ponieważ bardzo często wybierają kolor fioletowy, podobnie jak dywan. Brandon Maxwell opublikował kilka wspaniałych zdjęć z tak wspaniałą sukienką. Badgley Mischka była podobnie ubrana i było sporo innych wybitnych kobiet w tych niuansach. Catherine Zeta-Jones również miała szczególnie romantyczny wygląd w kolorze różowym. Widzieliśmy również róż w najróżniejszych odcieniach u innych gwiazd.

Klasyczny wygląd można łączyć z dużymi dodatkami

Trendy w modzie kobiet - piękna biała sukienka

Akcesoria i biżuteria zyskują na znaczeniu

Wielu znawców mody poleca na nadchodzący sezon neutralny wygląd, który łączy się z bardzo efektownymi dodatkami. Na New York Fashion Week zobaczyliśmy na modowym podium ekstrawaganckie i za duże kolczyki oraz, co zaskakujące dla wielu, wspaniałe akcesoria do włosów! Na czerwonym (a właściwie fioletowym!) dywanie podczas rozdania nagród Emmy dominowały szczególnie duże elementy dekoracyjne na elementach garderoby. Na przykład celebryci byli bardzo kreatywni i hojni w kroju rękawów. Widzieliśmy prawdziwy pokaz pomysłowych pomysłów w tym zakresie! Dwa szczególnie świetne kreacje tego typu były autorstwa Zoe Kazan i Daschy Polanco. Nadal powszechną praktyką podczas rozdania nagród Emmy było łączenie prostych krojów i błyszczących tkanin. To kolejny wygodny trend w życiu codziennym.

Jeszcze więcej pomysłów na modne oficjalne stylizacje z rozdania nagród Emmy 2019

Trendy w modzie kobiety mężczyźni gwiazdy wiadomości

Połączenie czerni i bieli

Jak wspomniałem wcześniej, neutralny wygląd będzie popularny w nadchodzących sezonach. Dotyczy to zwłaszcza zwykłych ludzi. Ale mogą również wystąpić podczas różnych wydarzeń. Podczas 71. edycji rozdania nagród Emmy mamy wiele pomysłów na połączenie czerni i bieli. Zabiegi były szczególnie kreatywne, na przykład w postaci szachownicy czy pomysłowo zestawionych akcesoriów. Trend był popularny zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Gwyneth Paltrow miała bajeczną sukienkę od Valentino, która miała kremową biel i zmysłową czerń. Jednocześnie ta sukienka jest również dowodem na to, że trend vintage utrzyma się w nadchodzących miesiącach. Sukienka Gwyneth Paltrow była powrotem do lat 60. ubiegłego wieku.

Oto aktualny pomysł ze spodniami dla pań

Kerry

Kwiatowe nadruki zimy

A teraz spójrzmy na kwieciste sukienki noszone przez celebrytki podczas rozdania nagród Emmy! Taki oficjalny wygląd byłby wspaniałym pomysłem na nadchodzące obchody Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Może też na zimowy ślub. Były szczególnie kobiece nie tylko ze względu na dobór wzorów. Dotyczy to również: cięcia retro podkreślały postać aktorek i innych celebrytów na uroczystości. W wielu sukienkach często kładziono nacisk na talię, plus krój o kroju syreny. We wszystkich kwiatowych modelach, oprócz kobiecych linii, nacisk położono na ramię. Naprawdę kobieca i klasyczna! Po prostu urocze. Zastosowanie nowoczesnych tkanin, które delikatnie układają się na ciele i emanują wygodą, sprawiły, że pomimo dominującej klasyki, sukienki wyglądają współcześnie..

Gwyneth Paltrow była jedną z wielu, które pojawiły się w czerni i bieli 

Gwyneth Paltrow wspaniała sukienka w czerni i bieli

Tak gwiazdy nosiły spodnie

Alexandra Voltier i Kerry Washington miały na sobie „spodnie” i oczywiście robi to dużą różnicę, biorąc pod uwagę wiele ubrań. Nawiasem mówiąc, spodnie są również okazją do napisania nieco więcej o mężczyznach podczas rozdania nagród Emmy. Bo, jak zawsze, podczas takich przedstawień są mocno zaniedbywani. Pomimo zmian w postawach społecznych, w trakcie imprez celebrytów, jak to jest w zwyczaju, panowie nadal wydają się pozostawiać scenę glamour damom. Wspólne z nimi są następujące trendy: Albo dopełniają jednobarwny look, czyli pasują do topu, albo tworzą kontrast w kontekście klasycznej palety kolorów. Jednym z przykładów są czarno-białe stroje, o których właśnie rozmawialiśmy. W każdym razie powinieneś wybrać modele, które pomogą Ci zwiększyć poczucie komfortu i wyglądać pewnie!

Dla kobiet szczególnie ważne jest, aby talia była dobrze i elegancko podkreślona. To główny trend w tym roku! W przypadku mężczyzn dominowały modelki podkreślające figurę i efektowne.

Szczególnie nowoczesne są duże rękawy i dodatki

Trendy w modzie kobiet świetny pomysł na sukienkę

Zagrożenia w różnych formach

Przeżywamy ekscytującą modową zimę! Trendy, które widzieliśmy na rozdaniu nagród Emmy i innych wydarzeń, wydają się nam to obiecywać. Możesz zaryzykować, na przykład wybierając przyciągające wzrok zestawienia kolorystyczne i wzory. Możesz to oczywiście również ograniczyć, wybierając klasyczny krój z nieco bardziej połyskliwymi akcesoriami lub samą tkaniną. W każdym razie, niezależnie od temperamentu, masz wystarczająco dużo swobody, aby wyróżnić się jako osobowość.

 Przykład połysku na klasycznych ubraniach – też bardzo modnych 

Trendy w modzie kobiet czarna sukienka

W nadchodzących zimnych porach często zobaczymy klasyczne modele w metalicznym kolorze

Srebrna sukienka trendy w modzie kobiet

Sophie Turner miała bladoróżowy kolor, prawie jak jej skóra

Świetny kolor różowych trendów mody kobiet

Catherine Zeta-Jones też była w różu 

Catherine Zita Jones Nagrody Emmy

Pomysły na neutralne i jasne stroje 

Trendy w modzie kobiet - jaskrawe odcienie

Trendy w modzie damskie stroje z wiadomościami o celebrytach

Jeszcze kilka sukienek damskich w świetnych kolorach

różne ubrania trendy w modzie damskie

Wzór garnitur trendy w modzie kobiet

Thanks! You've already liked this