Aladdin Film 2019: Jedna z największych atrakcji Disneya w tym roku

Fani filmów animowanych Disneya mogą naprawdę cieszyć się na 2019 rok. Wiele świetnych produkcji jest na ukończeniu, a ich premiera na dużym ekranie jeszcze w tym roku. Dumbo już tam jest, podobnie jak zwiastun wyczekiwanej z niecierpliwością Maleficent 2. Od kilku dni zwiastun innej animacji Disneya na ten rok – filmu Aladyn – rozchodzi się w błyskawicznym tempie.

Aladyn – jedna z najsłynniejszych historii Orientu

wygląd lampy alladyna

O czym jest film Disneya Aladdin z 2019 roku

W filmie Disneya Aladin dobrze znana bajka została ponownie opowiedziana w animowanym, nowoczesnym wariancie. Jasmin i zabawny duch są również obecne i towarzyszą odważnemu i uroczemu chłopcu ulicy w jego przygodach. Zwiastun ujawnia bajeczną reprezentację z pustynnego krajobrazu.

Doświadczamy również imponujących efektów, które nie umniejszają głównego przedstawienia historii. Nowoczesne, ale wciąż wierne tradycji przedstawienie historii Aladyna. Film był kręcony w Londynie, a pustynie są reprezentacją krajobrazów Jordanii.

Zwiastun filmu Aladdin 2019 jest tutaj

reklamować się z przyczepy

Jakie gwiazdy występują w filmie??

Jakie gwiazdy objęły główne role? Will Smith to duch z lampy, Mena Massoud to Aladyn, a Naomi Scott dostała rolę Jasmin. Navid Negahban to sułtan i Nasim Pedrad – najlepszy przyjaciel księżniczki Jasmin. Inni aktorzy uczestniczący w filmie to Marwan Kenzari, Billy Magnussen i Numan Acar. Producentami filmu są Dan Lin i Jonathan Eirich, a producentami wykonawczymi są Marc Platt i Kevin De La Noy. Benj Pasek, Menken i Justin Paul odpowiadają za piosenki w filmie Aladyn, które potem z pewnością będą hitem samym w sobie.

Will Smith gra ducha w zwiastunie Disneya Aladdin z 2019 roku

Disney duch chce kowala

Aladyn podnosi lampę – wszyscy rozpoznają tę scenę

2019 Disney lampa alladyna

Wzorem dla tego krajobrazu są pustynie Jordanii

pustynny Aladyn Dinsney

Dżasmina i Aladyn w scenie z filmu Aladyn z 2019 roku

Dżasmina i Aladyn na rynku

Thanks! You've already liked this