43 fajne pomysły na paletę kolorów sypialni – dokonaj właściwego wyboru!

fajna paleta kolorów sypialni szykowne połączenie niebieskiego żółtego

Fajna paleta kolorów sypialni – dokonaj właściwego wyboru!

Zawsze staliśmy za tym stanowiskiem, jeśli chodzi o aranżację wnętrz domów, równie ważna jest funkcjonalność i forma. Obszary domu, takie jak kuchnia i sypialnia, to pomieszczenia, w których potrzeba obiektywności jest bardziej oczywista i niezbędna niż gdziekolwiek indziej.

Nowe badania w Wielkiej Brytanii dotyczące wzorców snu i sypialni ujawniły kilka interesujących faktów. Cienie i niuanse, które istnieją w Twojej sypialni, mogą rzeczywiście wpływać na jakość i długość snu.

Kolorystyka świeżej wody w klasycznej sypialni

fajna paleta kolorów sypialni turkusowe lustro ścienne woda

Badanie przeprowadzone na 2000 gospodarstwach domowych wykazało, że niebieski znajduje się na szczycie listy kolorów zapewniających zdrowy i relaksujący sen.

Połącz zielony z innymi żywymi kolorami

fajna paleta kolorów sypialni trawa zielona ściana żywy odcień

Elegancki wygląd – ciemnoniebieskie odcienie

fajna paleta kolorów sypialni trawa zielona ciemnoniebieskie ciemne modne wnętrze

Maślanożółte zasłony i narzuty

fajna paleta kolorów sypialni masło żółte blado

Jasnozielone motywy i ściany

piękna paleta kolorów sypialni nowoczesny kwiatowy wzór

Tapicerowany projekt łóżka w kolorze pomarańczowym

ciekawa paleta kolorów sypialni pokój dziecięcy pomarańczowy

Trawiasta zieleń i ładne kwiatowe wzory

nowoczesna paleta kolorów sypialni zielony krem ​​relaks

Pomarańczowe i niebieskie akcenty kontrastują z białym wnętrzem

piękna paleta kolorów sypialni pomarańczowo-niebieskie akcenty

Kolejne kolory na liście to żółty i zielony. Co zaskakujące, brąz i szarość znajdują się na samym dole katalogu użytych kolorów, ponieważ wydają się przekazywać uczucie przygnębienia i zmierzchu.

Niech wejdzie niebieski!

Poczucie przygnębienia może nie być takie złe, jeśli chodzi o spędzanie większej ilości czasu w sypialni. Niebieski i jego niuanse są najlepszymi odcieniami do sypialni i są tuż za różem w konkurencji. Biel i błękit to świetne połączenie, które doskonale komponuje się również z modnym współczesnym wyglądem.

Jasna sypialnia – kwiatowe wzory na ścianach

fajna paleta kolorów sypialni niebieski brązowy dywan

Elegancka kolorystyka – niebieskie niuanse i klasyczne wnętrze

fajna paleta kolorów sypialni niebieski tradycyjny schemat

Nowoczesna sypialnia – meble drewniane

fajna paleta kolorów sypialni akcenty deco eleganckie

Ciemnoniebieska tapicerka łóżka

fajna paleta kolorów sypialni nowoczesna ciemnoniebieska biel

Niebieskie narzuty we wzory zebry

fajna paleta kolorów sypialni zebra niebieska tekstura

Elegancka kobieca sypialnia – wyrafinowana atmosfera

fajna paleta kolorów sypialni niebieski ciekawy

Ciemnoniebieskie zasłony i dywan w paski

fajna paleta kolorów sypialni akcenty neutralne wnętrze atrakcyjne

Radość życia pocałowana przez słońce

Podczas gdy niebieski może działać na kilka sposobów, a dwukolorowe niebieskie ściany idealnie pasują do sypialni, żółty to kolor, którego należy używać mądrze. Badanie przeprowadzone przez Travelodge wykazało, że żółty jest drugim po niebieskim najlepszym kolorem zapewniającym dobry sen, częściowo ze względu na wesoły i zabawny urok koloru, który wydaje się „wycierać” wszystkie zmartwienia po ciężkim dniu. Praca.

Maślanożółte letnie meble do sypialni

fajna paleta kolorów sypialni żółty jasny wygląd

fajna paleta kolorów sypialni akcenty żółta ściana biała pościelfajna paleta kolorów sypialni żółty biały czarny

„Ucałowane słońcem”, neutralne wnętrza i sypialnie z paletą kolorów w dużym żółtym obszarze prezentują przyjemny i przewiewny wygląd.Żółty jest szczególnie dobrym wyborem do małych i kompaktowych sypialni, ponieważ zapewnia wrażenie wizualnej świeżości. Wręcz przeciwnie, nadmierne zdobienie złotem okazało się szkodliwe dla dobrego snu.

Śliczne kwiatowe wzory – kobiece wyposażenie w sypialni

paleta kolorów sypialni żółty akcent neutralna bielfajna paleta kolorów sypialni żółty akcent neutralna bielfajna paleta kolorów sypialni żółty akcent neutralna bielfajna paleta kolorów sypialni akcenty zachęcająco ciepłefajna paleta kolorów sypialni żółte kwiaty

Zrównoważone zielone wibracje

Zielony to powszechnie popularny odcień, który obok wyjątkowego niebieskiego jest jednym z ulubionych kolorów wiodących projektantów. Ponieważ zieleń jest integralną częścią natury, w jej obecności czujemy się znacznie bardziej komfortowo i spokojnie. Dlatego jest jednym z trzech najczęściej używanych kolorów w nowoczesnych sypialniach. Limonkowe i jaśniejsze wersje zielonego jabłka w połączeniu z białym i żółtym to dość popularne kształty. Świeże i żywe, nadal lepiej trzymać ciemniejsze wersje zieleni w dużej mierze z dala od sypialni.

Minimalistyczna sypialnia – świeża paleta jasnych i ciemnozielonych niuansów

fajna paleta kolorów sypialni akcenty zielone cieniowaniefajna paleta kolorów sypialni akcentuje brązową ramę łóżkachłodna-sypialnia-paleta-kolorów-akcentów-platforma-łóżkofajna kolorystyka sypialni akcenty brązowa rama łóżkafajna paleta kolorów sypialni akcenty zielona ścianafajna paleta kolorów sypialni akcentuje zielony design

Srebrny stół

To paleta barw, która z pewnością niektórych z nas może zaskoczyć. Sypialnie w srebrnym odcieniu wydają się odpowiednie na zrelaksowaną drzemkę. Badania pokazują, że ci, którzy dodają srebrne akcenty do sypialni, cieszą się łącznie 7 godzinami i 33 minutami snu. Chociaż srebro nie jest obecnie bardzo popularnym kolorem wśród właścicieli domów (szczególnie w porównaniu z naturalnymi szarościami i brązami), być może nadszedł czas, aby ponownie rozważyć tę koncepcję.

Sypialnia urządzona w odcieniach srebra – działa uspokajająco

fajna paleta kolorów sypialni akcenty szare srebrofajna paleta kolorów sypialni akcenty srebrna czerń

Srebro wypełnia pomieszczenie znaczeniem, fascynacją i energią, a ten zaakcentowany dekor w tym kolorze wydaje się motywować do większego ruchu niż inne! Cóż, jest jeszcze jeden kolor, który bardziej dotyczy odchudzania!

Lśniąca atmosfera – luksusowa sypialnia

fajna paleta kolorów sypialni akcentuje bajeczne, błyszczące światłafajna paleta kolorów sypialni akcenty jasne srebrofajny schemat spania paleta kolorów akcenty srebrne w połączeniu z szarościąbłyszcząca czarna komoda zagłówkiem rama łóżka,

Przyjemność pomarańczowej świeżości

Na dole naszej dzisiejszej listy znajduje się żywa i kolorowa pomarańcza. Dzięki coraz częściej barwionym dekorom i meblom w ten lśniący i oryginalny kolor w nowoczesnym stylu, kolor pomarańczowy z wielkim pośpiechem przesuwa popularne pozycje. Pomarańcza zmieszana z odrobiną żółci i czystą bielą to styl, który idealnie komponuje się z nowoczesną łazienką. Dodatkowo kolor ten porusza się, budząc spontaniczność i sportowe wibracje. Pomarańczowy wywołuje przyjemne i pozytywne myśli, które z kolei powodują spokojny sen.

Klasyczne wnętrze – tradycyjna atmosfera

fajna kolorystyka sypialni akcentuje pomarańczowe ścianyfajna paleta kolorów sypialni akcenty nasycony pomarańczowy

Podczas gdy badanie stawia kilka interesujących pytań, zwłaszcza jeśli chodzi o szarość i brąz jako kolory w sypialni, potwierdza również, że fioletowy jest zbyt stymulujący dla cichych pomieszczeń. Czerwony i złoty wydają się należeć do tej samej klasy. Więc następnym razem, gdy przemalujesz swój pokój, pomyśl o kolorach, które ułatwią Ci pracę. Jest to doskonały przykład aspektu aranżacji wnętrz, który wykracza daleko poza wymiary widoczne dla oka!

Przytulny elegancki wystrój wnętrza w sypialni

fajna paleta kolorów sypialni akcentowana pomarańczowymi narzutamifajna kolorystyka sypialni akcenty pomarańczowy minimalistycznyfajna paleta kolorów sypialni akcentuje lekkie gryfajna paleta kolorów sypialni akcenty ścienne wzór tatuażufajna paleta kolorów sypialni akcentuje powierzchnię

Thanks! You've already liked this