Schudnij zdrowo – sekrety prowadzące do wymarzonej sylwetki

Temat „zdrowego życia” porusza nas, ma wiele różnych aspektów, z którymi spotykamy się na co dzień. Liczne artykuły na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej. Niedawno ujawniliśmy 5 świetnych sztuczek na zdrowe odżywianie, w tym na wakacjach. Dziś chcemy zagłębić się w temat zdrowego odżywiania i zdradzić Wam kilka sekretów, o których lekarze opowiadają tylko swoim najlepszym przyjaciołom. W dzisiejszym poście znajdziesz praktyczne wskazówki od profesjonalistów na temat zdrowego odchudzania. Poniżej pokażemy Ci, jak możesz zdrowo schudnąć. Doprowadzą Cię one do wymarzonej sylwetki, za którą tęsknisz i na pewno Cię uszczęśliwią! Zostań z nami i bądź zaskoczony!

Codziennie sprawdzaj swoją wagę!

Waga kontrolna

Zdrowe odżywianie nie zawsze gwarantuje zdrową utratę wagi

Zdrowa utrata wagi to nie tylko (lub nie zawsze!) Oparta na zdrowej diecie. Istnieją produkty, które możesz uwzględnić w swoim planie zdrowej diety, ale są one wysokokaloryczne. Na przykład moja dziewczyna (40 lat) nagle przytyła 10 kilogramów i była trochę zdezorientowana, co dokładnie doprowadziło do tej nadwagi.

Nalega na zdrowe odżywianie i jest bardzo wybredna jeśli chodzi o jedzenie, które spożywa na co dzień.

Ale co zrobiła źle? Często robiła płatki w domu, dodając do nich różne orzechy. To bez wątpienia smaczna przekąska pełna przeciwutleniaczy, ale może też być bardzo kaloryczna. Młoda kobieta codziennie jadła też owoce, na przykład banany i winogrona, które zawierają dużo cukru. Zasugerowałem więc, żeby zamieniła muesli na garść migdałów. Te orzechy zawierają mniej kalorii, są zdrowe, ale ogranicz się do około 10 migdałów dziennie. Następnie powinna skreślić banany z planu diety i zamiast tego zjeść garść jagód. Smakują dobrze, ale nie zawierają dużo cukru. W ciągu trzech miesięcy moja przyjaciółka straciła dziesięć kilogramów dzięki niewielkim zmianom w diecie.

 Musli, migdały i jagody tworzą zdrową kombinację, która prowadzi do utraty wagi

Musli migdałowe

Nasz wniosek: Pamiętaj i nie przesadzaj ze zdrowym odżywianiem! Mądrze wybieraj zdrowe produkty!

Produkty niskowęglowodanowe zawierają białko, dodają energii i zrzucają kilogramy

Produkty niskowęglowodanowe Ryby Drób Jajka Warzywa Orzechy

Co możesz zrobić ze stresującym jedzeniem, aby móc zdrowo schudnąć??

Oficjalnie 11 procent ludności niemieckiej cierpi na chroniczny stres. Oznacza to, że miliony ludzi często odczuwają głód lub stały apetyt. Szczególnie kobiety lubią używać słodyczy w sytuacjach krytycznych. Wynika to z kortyzolu, hormonu stresu, który sygnalizuje zapotrzebowanie organizmu na glukozę. Glukoza jest następnie magazynowana przez inny hormon, insulinę, i tworzy złogi tłuszczu, które później są trudne do rozbicia. Ostatecznie zmagazynowany tłuszcz pobudza krążenie, co może być nawet ryzykowne dla zdrowia. Dlatego w takich przypadkach lekarze zalecają dietę niskowęglowodanową zamiast słodyczy. Ta dieta opiera się na diecie niskowęglowodanowej, co oznacza, że ​​możesz spożywać nieograniczoną ilość produktów białkowych, takich jak drób, ryby i jajka, gdy czujesz się zestresowany i głodny. Ale unikaj warzyw skrobiowych i innych produktów o niskiej zawartości węglowodanów, takich jak awokado i ser. Prowadzą również do przybierania na wadze, co jest sprzeczne z celem, jakim jest zdrowa utrata wagi. Poza tym jedzenie słodyczy niekoniecznie zmniejsza stres. Możesz jednak poszukać innych sposobów na pozbycie się codziennego stresu. Eksperci zdrowego stylu życia zalecają w tym zakresie medytację, jogę i jogging. Czy próbowałeś już tego wszystkiego??

 Kobiety często mają dostęp do smakołyków, gdy są zestresowane, co jest absolutnie błędne!

zbliżenie ręki trzymającej zapytaj przeszklony pączek

Ćwicz dwa lub trzy razy w tygodniu, a nadwaga sama zniknie!

Jogging w zdrowy sposób łagodzi stres

Zawsze możesz zacząć od nowa, jeśli chcesz zdrowo schudnąć!

Nasza ostatnia wskazówka dotycząca zdrowego odchudzania z pewnością zmotywuje Cię, aby nigdy nie zwieszać głowy. Tak, nie zawsze łatwo, szybko, bezpiecznie, zdrowo i z trwałymi efektami schudnąć. Wystarczy wytrwale dążyć do celu i nigdy się nie poddawać! Jeśli tak się stanie, nie zapomnij, że zawsze możesz zacząć od nowa i tym razem uzyskać zadowalające rezultaty. Twoje wysiłki, aby zdrowo schudnąć i twoja determinacja, aby nigdy się nie poddawać, na pewno się opłaci. Zachowaj motywację, ale nie stawiaj zbyt wysokich wymagań i codziennie poznawaj zdrowe metody odchudzania. Bez tabletek, bez interwencji medycznych! Tylko przy odpowiednim planie żywieniowym i mądrym doborze zdrowej żywności możesz pozbyć się nadwagi i powoli, ale pewnie odzyskać wymarzoną sylwetkę. To wzmacnia Twoją samoocenę i motywuje Cię do dalszej pracy! Wszystkie wysiłki są tego warte!

 Zdrowe odżywianie i odchudzanie idą w parze!

jedz zdrowe jabłka

Życzymy wytrwałości w każdej próbie zdrowego odchudzania i trzymamy za Was kciuki!

Jeśli masz nadwagę, nie zwieszaj głowy, ale wybierz dietę niskowęglowodanową

Plan diety niskowęglowodanowej

Możesz jeść do 10 migdałów dziennie, ale nie więcej!

Odchudzanie migdałów garść dziennie w zdrowy sposób

 Jagody dobrze smakują i są zdrowe!

Smakuj jagody

Kiedy tłuszcz z brzucha zniknie, Twoja motywacja wzrasta!

schudnąć zdrowy brzuch pozbyć się nowej motywacji

Przekąski są zawsze najczystszą pokusą, jeśli chcesz zdrowo schudnąć!

Słodycze

Jogging, bieganie i trening siłowy pomagają nam zredukować codzienny stres i zdrowo schudnąć

schudnąć jogging

 Pierwsze dobre wyniki na pewno pozytywnie Cię zmotywują!

zdrowa utrata wagi dobre wyniki pozytywna motywacja

Thanks! You've already liked this