Paznokcie jesienne: kilka niuansów uzupełniających trendy 2021!

Opublikowaliśmy już artykuł o nadchodzących jesiennych trendach paznokciowych. Niedługo potem wpadliśmy na inne niezwykle eleganckie pomysły. Nie mogliśmy oprzeć się pokusie, aby ci je przedstawić. Dlaczego mielibyśmy? W ten sposób poszerzamy przegląd najgorętszych trendów o kilka dodatkowych niuansów. Przewiń w dół i ciesz się naszymi szczególnie artystycznymi obrazami na temat „Piękne paznokcie jesienią”!

Te jesienne paznokcie 2021 są tak kolorowe i jednocześnie stylowe

Jesienne odcienie ciemnych paznokci

Zielony i fioletowy

W poprzednim artykule zwróciliśmy Wam uwagę na rosnącą popularność gumy w kolorze różowym. Mówiono też o orzeźwiającej miętowej zieleni. Uzupełnij paletę swoich opcji eleganckimi stonowanymi zieleniami i liliami. Niektóre marki wykorzystują je jako podteksty szarości i beżu w swoich nowych kolekcjach.

Na powyższym zdjęciu możesz zobaczyć kombinację wszystkich tych kolorów, aby uzyskać wyjątkowo stylowy efekt!

Czy wiesz, że szare paznokcie mogą wyglądać tak żywo??

Jesienne trendy paznokci zgodne z porą roku

Jeszcze więcej jesiennych paznokci w kolorze szarym

Hipnotyzujące jesienne paznokcie w tym roku pokazują wesołą stronę szarego koloru. Odrobina połysku i połączenie ze wspomnianymi żywymi, aktualnymi odcieniami zmienia jej mroczny charakter w raczej młodzieńczy. Szare paznokcie to idealny wybór do biura na jesień. W domu kontrastują z Twoimi jesiennymi dekoracjami i dzięki temu tworzą jeszcze bardziej wesołą atmosferę.

Szare, pomarańczowe, czarne wzory – takie artystyczne połączenie dla Twoich jesiennych paznokci!

Jesienne paznokcie dwa różne kolory

Paznokcie trendy 2021 – jesienne odcienie z nowoczesnymi wzorami

„Rozświetlająca żółć” i pomarańcz to wiodące kolory wśród paznokciowych trendów na nadchodzący sezon jesienny. Wykaż się kreatywnością w stylizacji paznokci tymi odcieniami. Czerp inspirację z naszego artystycznego przykładu na powyższym obrazku! Podstawą są pomarańcze i nude. Zastosowano subtelne jesienne wzory w kolorze żółtym i czarnym. Wyrafinowane, ale tak stylowe i eleganckie, prawda??

Żeglarskie jesienne paznokcie w kolorze niebieskim z gumą balonową w kolorze różowym! Tak zaskakujące i tak udane!

Fioletowe niebieskie jesienne paznokcie wełniane

Nieoczekiwane kombinacje kolorów

Tutaj znowu mamy różową i niebieską gumę. Razem tworzą zaskakująco pięknie wyglądającą stylizację żeglarską. Niespodziewanie harmonijny, nie sądzisz? Czy zauważasz coś wspólnego między tym a poprzednim przykładem? Czarne, subtelne wzory uderzają w obu. W tym przypadku pomalowano kropki, które nadają manicure dopełnionego szykownego charakteru.

Szykowna jesienna codzienność! Możesz to zrobić dzięki świetnym wzorom paznokci!

Fioletowe pomysły spadają na paznokcie

Trochę więcej o roli koloru czarnego!

ten czarny kolor jakoś przeoczyliśmy. Czy czujesz to samo? W ostatnich latach ludzie próbowali zastąpić czerń szarością, beżem i brązem. Jesienne paznokcie 2021 przywracają nam ten kolor. Pełni równoważącą rolę w zestawieniach wielu kolorów. Czasem sprawdza się w stylowych kontrastach, na przykład z jesienną pomarańczą.

Czarne powracają tej jesieni!

Paznokcie na jesień - pomysły na trendy

Jesienny wzór

Jesienne liście i inne naturalne wzory sezonu są już używane w tym roku, ale to one stawiają akcenty. Dominują proste projekty bez kunsztownych zdobień. Piękne jesienne elementy subtelnie podkreślają tę elegancję. Używaj ich również odpowiednio, aby stylizacja paznokci wyglądała nowocześnie!

Ustaw świetne jesienne wzory jako akcenty!

Trendy paznokci szary design

Eleganckie błyszczące odcienie

Niektórzy z nas potrzebują po prostu trochę więcej emocji i splendoru, aby przetrwać sezon jesienny. Czy należysz do tej grupy ludzi? Brokat i metaliki w połączeniu z aktualnymi kolorami paznokciowych trendów sprawdzą się dla Ciebie. Możesz zobaczyć, jak stylowo może wyglądać coś takiego na naszej pięknej ilustracji poniżej!

Na pewno masz wystarczająco dużo inspiracji na stylowe jesienne paznokcie, prawda? Zobaczmy, czy niedługo uda nam się wymyślić coś wspaniałego w stylizacji paznokci!

Czy Twój nastrój zmienia się jesienią? Baw się błyszczącymi wzorami na paznokciach!

Neutralne kolory na jesienne paznokcie

Kombinacje różnych niuansów nude i stonowanych kolorów paznokci są w!

Trendy paznokci złote kolory

Ozdobne kontrasty pomarańczy i czerni byłyby idealne na tę jesień!

Pomarańczowe cieniowanie paznokci trendy

Thanks! You've already liked this