Chiński Nowy Rok – 10 rzeczy, które należy wiedzieć o ognistym kogucie

Oto 10 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o chińskim Nowym Roku Czerwonego Ognistego Koguta

Chiński Nowy Rok 2017 to rok Czerwonego Koguta Ognia. Rozpoczyna się 28 stycznia 2017 roku i trwa do 15 lutego 2018 roku. To rok, w którym trzeba ciężko i cierpliwie pracować, aby osiągnąć swoje cele. Znak zodiaku Koguta jest kontrolowany przez ognisty element Yin. Ten czas trzeba spędzić w zgodzie z samym sobą, a także z przyjaciółmi i rodziną.

chiński nowy rok horoskop ognisty kogut prognozy 2017 astrologia zodiaku

1. Rok Ognistego Koguta będzie miał trudny początek. Pierwsze miesiące po chińskim Nowym Roku będą najtrudniejsze, bo wtedy każdy z nas będzie musiał walczyć ze złymi nawykami i lękami, aby pozostać na drodze do sukcesu.

2.

Powinniśmy unikać konfliktów. To czas, w którym każdy z nas często musi się izolować, aby znaleźć wewnętrzną równowagę umysłu i duszy. Chiński Nowy Rok należy spędzić w harmonii z małżonkiem, rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami.

3. W roku Ognistego Koguta będziemy musieli ciężko pracować, ponieważ Kogut słynie z jednomyślności. To czas, w którym każdy z nas może nie tylko budować udaną karierę, ale także realizować swoje marzenia. Według chińskiego horoskopu rok Ognistego Koguta jest odpowiedni do udanej samorealizacji, a także do osiągnięcia nowych zawodowych wyżyn.

Każdy początek jest trudny, ale słońce zawsze wschodzi

chiński nowy rok ogień kogut horoskop 2017 znak zodiaku sylwester

4.. Według chińskiego horoskopu powinniśmy rozsądnie dysponować pieniędzmi w ciągu roku i wydawać je zgodnie z naszymi realnymi możliwościami finansowymi. Wszelkie związane z tym ryzyko należy dokładnie ocenić. To będzie również dobry rok dla biznesu. Niektórzy mogli już rozważyć założenie własnej firmy. Średnie firmy zaczynają się szybko rozwijać, a duże – zdobywają nowe rynki i regiony.

5. Jeśli chcesz zachować zdrowie, musisz żyć blisko natury. Zaleca się leczenie ziołami i grzybami, homeopatię, praktyki alternatywne, jogę i medytację. Należy prowadzić zrównoważone życie i jak najbardziej chronić się przed chorobami.

6.. Wielu singli ma prawie 90% szans na poznanie miłości swojego życia i zawarcie małżeństwa. Jeśli już założyłaś rodzinę, jest to bardzo dobry moment, aby zaplanować ciążę.

7th. W roku Ognistego Koguta głównym kolorem będzie czerwony. Nie powinniśmy jednak nosić tego koloru. Oprócz czerwonej odzieży i dodatków powinniśmy również unikać noszenia czerwonych kamieni, takich jak rubin czy granit. Aby uniknąć czerwonej burzy ognia, powinniśmy ograniczyć nasz wybór do kolorów ziemi, takich jak brązowy, beżowy i żółty. Brązowy i żółty to kolory odpowiednie dla wszystkich znaków zodiaku chińskiego zodiaku.

Postać ognistego koguta mogła mieć dowolny kształt

chiński nowy rok ogień kogut horoskop 2017 znak zodiaku sylwester

Rynek jest gotowy na Chiński Nowy Rokchiński nowy rok ogień kogut horoskop prognozy 2017 zodiaku prognozy astrologia azjatycki zodiak

ósmy. W domu i biurze powinniśmy mieć odcienie fioletu. Według Feng Shui, jeśli postawisz na ten kolor podczas dekorowania, szczęście zawsze będzie z tobą. Fioletowy kolor stworzony przez zmieszanie niebieskiego i czerwonego symbolizuje moc, szlachetność, luksus, niezależność, kreatywność i ambicję.

9. W roku Ognistego Koguta prawie wszystkie chińskie znaki zodiaku będą się dobrze czuć. Przedstawiciele znaku zodiaku Dragon będą mieli bardzo udany rok. Znaki zodiaku Szczur i Tygrys również mogą spodziewać się owocnego roku. Dla osób urodzonych pod znakiem kozy, małpy i świni będzie to mieszanka dobra i zła, podczas gdy z objawami królika, konia i psa mogą pojawić się pewne problemy. Ale jeśli masz silną wolę, nic nie może przeszkodzić Ci w osiągnięciu Twoich celów.

10. Załóż dwa kamienie na chiński Nowy Rok – ametyst i topaz. Ametyst jest znany jako kamień duchowości i dobrobytu. Działa uspokajająco i relaksująco oraz kontroluje negatywne myśli. Pomaga również przezwyciężyć stare rany emocjonalne. Topaz to kamień leczniczy, który stymuluje metabolizm i trawienie. Reguluje również krążenie krwi, równoważy nerwy i umysł. Niebieski topaz wspiera inspirację artystyczną, wzmacnia tarczycę i wspomaga odchudzanie. Żółty topaz jest skuteczny przy złym samopoczuciu i bezsenności. Pomaga organizmowi pozbyć się zanieczyszczeń i zregenerować nowe tkanki.

Modelujemy własne przeznaczenie. Jeśli to również uznasz za oczywiste, wszyscy staną się panami swojego życia. Więc najlepiej wtedy zdecydować, czy zabrać ze sobą trochę tego na chiński Nowy Rok Ognistego Koguta. Świętuj szczęśliwego nowego roku 2017!

Popraw swoją równowagę i utrzymuj ją w równowadze!

chiński nowy rok ogień kogut horoskop 2017 tradycja zodiaku

Mamy nadzieję, że świat jest gotowy na Chiński Nowy Rok

chiński nowy rok ogień kogut horoskop 2017 zodiaku tradycja sylwester świętuj

Pomysł na prezent na chiński Nowy Rokchiński nowy rok ogień kogut horoskop zodiak astrologia

Nie zasnąć i mieć energię jak czerwony kogut

chiński nowy rok horoskop koguta ognia 2017

Thanks! You've already liked this