Zaprojektuj ogród z roślinami powietrznymi

Zaprojektuj ogród z roślinami powietrznymi miejską szklaną kulą dekoracyjną

Zaprojektuj ogród z roślinami powietrznymi

Jeśli chcesz nadać swojemu wnętrzu więcej życia i świeżości, jesteś we właściwym miejscu. Preferujemy stylową dekorację z tzw. roślinami powietrznymi. Być może już wiesz o tym cudzie natury i o tym, jak podbił świat projektantów, ale na wszelki wypadek przedstawimy tutaj kilka faktów.

Po pierwsze, roślina powietrzna znana jest jako Tillandsia i pochłania wodę i składniki odżywcze przez liście. Nie potrzebuje gleby, aby przetrwać, ale potrzebuje dużo wody.

Na tym zdjęciu widzimy piękną roślinę powietrzną – wspaniały wybór Proplanty. Roślina rzeczywiście bardzo dobrze rozwija się w szklanej kuli ozdobionej kamykami i wąsami.

Utrzymuj rośliny powietrzne

Miejskie szklane okna kulowe tworzą światło dzienne w ogrodzie za pomocą roślin powietrznych

Czy wiesz, jak dbać o tę roślinę? Nawóz i podlewanie to dwa sposoby na utrzymanie wilgoci. Naszą wskazówką jest usunięcie z kuli napowietrzanej rośliny i ostrożne namoczenie jej 2-3 razy w tygodniu. Zapytaj w swoim lokalnym przedszkolu lub sklepie o więcej informacji.

Dekoracja roślin powietrznych

Kamyczki z kulek miejskich tworzą ogród z roślinami powietrznymi

Jeśli chodzi o dekorowanie roślinami powietrznymi, możliwości są nieograniczone. Wiele osób woli szklaną kulę, taką jak ta na zdjęciu. Innym rozwiązaniem jest wkomponowanie rośliny w soczyste aranżacje i dodanie jeszcze większej liczby akcentów, takich jak muszle małży czy gałązki dla kapryśnego efektu.

Rośliny te bardzo dobrze łączą się z innymi ozdobami, takimi jak ciekawostki i osobliwe skarby sztuki.

Pamiętaj… możesz stworzyć swój własny ogród z roślinami powietrznymi, zbierając ich więcej.

 Bajkowa, dziwaczna roślina doniczkowaKamyczki z miejskich kulek zaprojektują ogród z roślinami powietrznymi

 

Projekt ogrodu z roślinami powietrznymi i wspaniałą dekoracją Stwórz ogród z roślinami powietrznymi połączonymi ze szklaną kulą miejską

Thanks! You've already liked this