15 nowoczesnych pomysłów na projekt tarasu – przykłady i zdjęcia

Nowoczesne pomysły na projektowanie tarasów meble drewniane podłogi

Przykłady projektowania tarasów i ogrodu

Taras na dachu sam w sobie jest skarbem i prawie nie trzeba nic robić, aby cieszyć się tam wolnym czasem. Ale dzięki świetnym pomysłom Twoja przyjemność na zewnątrz może stać się nieporównywalnie przytulna.

Naturalne rozszerzenie – nowoczesne pomysły na projektowanie tarasów

przykłady projektowania tarasów zaprojektuj zestaw mebli ogrodowych nowoczesne pomysły na projektowanie tarasów

Stwórz płynne przejście do zewnętrznej części wypoczynkowej, traktując szczegóły z taką samą uwagą, jak wewnątrz. Tutaj różnorodność rozmiarów zapewnia bardzo ekscytujący wygląd i subtelny wzór. Poza tymi elementami masz do czynienia z dość czystym i dobrze zdefiniowanym wyglądem. Sufit wykonany jest z łączonych belek, co nadaje całości dodatkowej, obfitej faktury. Dwa wentylatory sufitowe odświeżają powietrze i sprawiają, że pomieszczenie jest chłodne i świeże.

Wpuść światło

projekt patio drewno kamień zestaw mebli ogrodowych stołek nowoczesne pomysły na projektowanie patio

Nowoczesne pomysły na projekt tarasu – Rozważ oświetlenie, aby taras na tarasie wyglądał jaśniej, a tym samym bardziej zachęcający. Dla lepszej wentylacji rozważ konstrukcję taką jak ta poniżej. Łączy w sobie oświetlenie i wentylator, a na tarasie widać również drzwi wejściowe wykonane ze szkła, dzięki czemu do środka wpada więcej światła. Przepływa i świetnie oświetla pomieszczenie w środku.

Używaj przez cały rok

nowoczesne pomysły na projektowanie patio zestaw mebli ogrodowych poduszki z rattanu

Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym przez cały rok w nocy jest trochę chłodniej, możesz użyć płótna i kominków, aby to zrównoważyć. Nowoczesne pomysły na projektowanie patio – jasne cegły wokół kominka odzwierciedlają teksturę pomieszczenia. Jest również otoczony dużą ilością miejsc do siedzenia, a wielu gości może cieszyć się tam jednocześnie ciepłem.

Rozłóż plany

nowoczesne pomysły na projekt tarasu pomysły na zestaw mebli ogrodowych

Jeśli masz ubezpieczenie Projekt tarasu wykonany z drewna powinieneś dokładnie rozważyć włączenie ich do ogólnego planu domu. Ważna jest ich funkcja w tym zakresie. Czy chcesz płótna, stoły do ​​jadalni, dodatkowe oświetlenie? Odpowiedzi na te pytania z wyprzedzeniem mogą pomóc w określeniu wielkości, kształtu i planu piętra tarasu na dachu. Jeśli jest to pomieszczenie przed fasadą, optymalne byłyby wymiary o szerokości 2,5 metra i długości od 4 do 6 metrów. Powinieneś zatrudnić specjalistę do zainstalowania świateł.

Ogródek

Nowoczesne pomysły na projektowanie patio z drewnianymi meblami podwórko

Stwórz warunki do wspaniałej imprezy na świeżym powietrzu. Wspaniały projekt tarasu obejmuje piękne kamienne wykończenia i ceglane płytki, klasyczne kolumny i francuskie drzwi. Z odsłoniętymi stopami meble wyglądają dość przewiewnie. Trudno sobie wyobrazić lepszy sprzęt w tym małym pomieszczeniu.

Poszukaj źródeł inspiracji – śródziemnomorski projekt tarasów

projekt kominka patio projekt zdjęcia nowoczesne pomysły na projekt patio

Przyjrzyj się architekturze swojego domu i wkomponuj jej charakterystyczne elementy w projekt tarasu. Tutaj widzimy klasyczne meble, które doskonale uzupełniają styl tego domu inspirowanego włoską willą. Okrągłe łuki i ciężkie kamienie tworzą wygodny, wiejski wystrój. Dużo światła i duże kominki zapewniają każde spotkanie, które będzie trwać do późna w nocy.

połączenie

Nowoczesne pomysły na projektowanie tarasów meble z naturalnego drewna

 Uchwyć piękno lasu w swoim stroju. Można to zrobić z drewnianym tarasem na dachu, takim jak ten, który wydaje się doskonale wkomponowany w otoczenie pełne drzew. Zostało to zabezpieczone przez zwietrzały drewniany strop oraz meble wykonane z gałązek i patyków. Proste tkaniny sprawiają, że skupiamy się bardziej na zewnątrz, a mniej na designie.

Przyjazny sprzęt

projekt tarasu drewniany stolik kawowy rolki kwiaty żółte nowoczesne pomysły na projekt tarasu

Taras na dachu to nie tylko doskonałe połączenie między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną, ale także z sąsiedztwem, dlatego stwórz przyjazną i zachęcającą atmosferę, a będzie dużo miejsca dla Ciebie i Twoich znajomych. Ten taras został urządzony w jasnych kolorach. Pokazuje również zabawne wzory. Czy możesz sobie wyobrazić bardziej wrogie miejsce spotkań dla swojej rodziny i sąsiadów??

Przedstaw temat

ganek retro meble z drewna w stylu vintage zestaw nowoczesnych pomysłów na patio

Jasne kolory i wyblakła patyna zapraszają gości na ten wspaniały taras. Znaleziska z pchlego targu i stare drabiny, szczegółowe lustra i para krzeseł dla kadry kierowniczej nadają pomieszczeniu eklektycznego charakteru. Aby zebrane akcesoria razem tworzyły jednolity wygląd, powinny należeć do jednej palety kolorystycznej. Powinieneś tak trzymać w całym pokoju.

Określ styl

Zestaw mebli z rattanu na nowoczesne pomysły na patio

Masz starszy dom? Przyjrzyj się strukturze oryginalnych elementów i daj się zainspirować do elementów tarasu na dachu. Wygodne meble z wikliny doskonale komponują się z poziomymi balustradami i czerwonymi meblami. Ten odcień znalazł się również w asortymencie poduszek dekoracyjnych.

Rozwiązania oszczędzające miejsce

Nowoczesne pomysły na projekt tarasu metalowe krzesła czerwony stół jadalny

Nawet jeśli masz mały taras, może być bardzo funkcjonalny. Najlepszy projekt patio został wykonany w tej wąskiej przestrzeni, włączając ten wąski stół i eleganckie krzesła. Ściany okienne zapewniają, że z tego tarasu można korzystać przez cały rok, niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy jest słoneczna pogoda.

Proszę się położyć

Nowoczesne pomysły na projektowanie patio z drewna huśtawkowego

Chcesz się położyć, ciesząc się dźwiękami ognia i chłodnym powiewem wiatru? Potem śpij na zewnątrz w spokojny letni dzień. Tutaj również możesz cieszyć się wygodą umeblowania domu za pomocą wygodnych mebli.

Zastanów się również, czy nie będzie konieczne chronienie się przed owadami i innymi wpływami zewnętrznymi.

Wszystko tkwi w szczegółach

Nowoczesne pomysły na projekt tarasu zestaw mebli rattanowych biały

Nadaj mu elegancki wygląd Projekt tarasu wykonany z drewna więcej osobowości dzięki odpowiednim detalom. Ten inspirowany chatami taras swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza rzędowej konstrukcji sufitu. Aby zachować miłą atmosferę, elektryczne oświetlenie zastąpiono wiszącymi latarniami i świecznikami.

Zrób więcej tego

Nowoczesne pomysły na projektowanie tarasów meble drewniane podłogi

Czy Twój dom znajduje się w cichym, odległym miejscu o chłodnym klimacie? Wtedy możesz cieszyć się otoczeniem przez cały rok dzięki tarasowi słonecznemu.

Który z tych nowoczesne pomysły na projekt tarasu może Ci się przydać? Skopiujesz je lub spersonalizujesz do własnych potrzeb??

Thanks! You've already liked this