Systemy do drzwi przesuwnych, na co należy uważać?

Drzwi przesuwne są bardzo poszukiwane w każdym mieszkaniu, domu czy biurze, ponieważ nie tylko wyglądają wyjątkowo atrakcyjnie, ale także inscenizują wnętrze w bardzo indywidualny sposób. Jednak, jeśli chodzi o montaż takich systemów drzwi przesuwnych, często pojawia się duże zakłopotanie. Gotowe do montażu systemy drzwi przesuwnych dają swobodę twórczą i nie tylko to, zapewniają również pewien poziom bezpieczeństwa. Montaż systemów drzwi przesuwnych jest dość bezproblemowy, ale trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników.

Który system drzwi przesuwnych chciałbyś zintegrować ze sobą?

 • system drzwi przesuwnych zintegrowany ze ścianą
 • systemy dwuskrzydłowe do drzwi przesuwnych
 • Systemy drzwi przesuwnych do drzwi drewnianych i szklanych
 • inteligentne zestawy do drzwi przesuwnych
 • wstępnie zmontowane elementy

Możliwości, które są tutaj oferowane są nieskończone, wszystkie życzenia i wyglądy można profesjonalnie zrealizować za pomocą systemu drzwiowego firmy Wingburg.

 systemy drzwi przesuwnych

Jakie systemy drzwi przesuwnych są odpowiednie dla moich potrzeb?

Aby uzyskać szczególnie elastyczną konstrukcję ściany, zaleca się system drzwi przesuwnych, który można zintegrować bezpośrednio ze ścianą. W systemach dwuskrzydłowych możliwe jest wykonanie jednego z dwojga drzwi lub odwrotnie. Systemy drzwi przesuwnych do drzwi drewnianych i szklanych są szczególnie poszukiwane w budynkach biurowych.

Prefabrykowane elementy to elementy samonośne, które są szczególnie stabilne, a jednocześnie mają niewielką wagę. Jeśli lubisz prostotę, powinieneś zdecydować się na zestaw do drzwi przesuwnych.

Z pewnością każdy, kto zdecydował się na system drzwi przesuwnych, potrzebuje wsparcia. Jeśli szukasz System drzwi Wingburg dokładnie to wsparcie otrzymasz.

 Wingburg, specjaliści, którzy tworzą przestrzeń

Firma Wingburg to liczni specjaliści, dzięki którym drzwi przesuwne znikną w ścianie. Najnowocześniejsza technologia i wszechstronne doradztwo są tak samo naturalne, jak innowacyjna koncepcja produktu. Oczywiście w przypadku systemu drzwiowego nie można w żaden sposób zaniedbywać komfortu.

Uzasadnione i rzeczowe porady doświadczonych specjalistów są częścią filozofii firmy, podobnie jak planowanie projektu.

systemy drzwi przesuwnych wingburg elementy zabudowy belport

Innowacyjne i elastyczne opcje dzięki Wingburg

Drzwi przesuwne to zupełnie nowe akcenty, a szczególną zaletą jest możliwość wykorzystania całej powierzchni ściany. Różnorodność różnych wariantów od razu przekonuje.

Nawet przy montażu takich drzwi przesuwnych wygoda jest zawsze na pierwszym miejscu. Twoje życzenia będą oczywiście brane pod uwagę i realizowane zgodnie z Twoimi specyfikacjami. Dostarczany jest kompletny komponent, dzięki czemu instalacja w dowolnej ścianie jest szczególnie łatwa. Wingburg zawsze pokazuje swoim klientom praktyczne zrozumienie.

elementy zabudowy do systemów drzwi przesuwnych winburg

Bezpieczeństwo, nawet przy drzwiach przesuwnych, jest sprawą oczywistą

Elementy do zabudowy firmy Wingburg spełniają wymaganą normę DIN 18183-1 / 4.6. Ważne jest, aby wiedzieć, że tworzenie, a także wcześniejsze planowanie konstrukcji ściennych w suchej zabudowie są zgodne ze standardami. Otwory w ścianach muszą być otwierane w sposób samonośny dla bezpieczeństwa.

Zwłaszcza w przypadku tak zwanych rozwiązań kitowych, w przeciwieństwie do elementów kitowych, raz po raz zdarza się, że nie są one używane zgodnie z zalecaną normą.

Rozwiązania drzwi przesuwnych firmy Wingburg są już fabrycznie dopasowane do standardowego rozmiaru skrzydła drzwi w Niemczech. Wszelkie wygodne narzędzia potrzebne do montażu drzwi przesuwnych są również fabrycznie zintegrowane.

Tego typu rozwiązanie dla drzwi przesuwnych to z jednej strony najszybsza, a z drugiej najwygodniejsza opcja.

elementy zabudowy w systemach drzwi przesuwnych wingburg

Elementy montażowe do drzwi przesuwnych

Nowoczesny design otoczenia coraz częściej determinuje strefę prywatną i biznesową. Wnętrze umożliwiające całościowe koncepcje pomieszczeń jest z pewnością tak samo ważne jak system drzwiowy o ponadczasowym wyglądzie, ale nie tylko to jest decydujące, nie należy zapominać o poczuciu spokoju i bezpieczeństwa, które odzwierciedla się w pomieszczeniu. Tutaj możesz wybrać pomiędzy następującymi produktami:

 • Bezramkowy wygląd BELPORT
 • BELPORT do płyt kartonowo-gipsowych
 • BELPORT do ścian litych
 • Wygląd ramki CAVIS
 • CAVIS do płyt kartonowo-gipsowych
 • CAVIS do ścian litych

Inteligentne systemy wbudowane dzięki przemyślanej architekturze

Udowodniono, że dobrych systemów drzwi przesuwnych nie da się zintegrować wyłącznie z istniejącą architekturą. Odpowiednie drzwi przesuwne dają duże możliwości projektowe. Element drzwi przesuwnych dostosowany do Twoich potrzeb jest dokładnie przemyślany i zrealizowany. Po montażu należy zawsze stawiać kreatywne wymagania dotyczące doskonałego projektu, a także łatwego doposażenia drzwi przesuwnych, a także bezproblemowej konserwacji.

Wingburg wspiera swoich klientów w najwyższym stopniu od planowania do realizacji, nawet po instalacji, Wingburg nie zostawia Cię w spokoju, ale wspiera Cię w konserwacji.

 systemy drzwi przesuwnych wingburg innowacyjne

Thanks! You've already liked this