5 najpopularniejszych trendów jubilerskich na 2021 rok, które zdecydowanie warto zobaczyć

Miłośnicy biżuterii, uważajcie! W tym roku pojawiły się również ekscytujące innowacje w biżuterii, których na pewno nie można przegapić. Ponadczasowe klasyki są odświeżone, materiały są stylowo połączone, a wyraziste modele zyskują jeszcze bardziej modny wygląd. Wzbogać swoją ulubioną kolekcję o najnowsze trendy w biżuterii 2021 i umiejętnie dopełnij każdy ze swoich stylizacji. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, na randce, czy podczas spaceru po mieście, dopasowana biżuteria zawsze zapewnia to coś i sprawia, że ​​czujesz się bardziej komfortowo. Na pewno znajdziesz wiele unikalnych i online modna biżuteria, które przyspieszają bicie Twojego świadomego mody serca.

trendy w biżuterii 2021 pierścionki lato

Kolczyki koła zawsze działają

Jako absolutny klasyk, popularne, okrągłe kolczyki są prawdziwymi ulubieńcami od dawna i są po prostu zawsze modne. Wykonane z błyszczącego lub matowego złota, czystego srebra, ozdobione diamentami lub innymi kamieniami szlachetnymi, kolczyki koła w różnych rozmiarach pasują do każdego stylu mody i mogą zaspokoić nawet najwyższe wymagania. W tym roku będą jednak noszone jeszcze intensywniej, nawet dwa i trzy razy. Kilka otworów w uchu jest modnych od dawna, teraz widać coraz więcej kolczyków, które wyglądają podwójnie, ale do zawieszenia wystarczy tylko jeden otwór w uchu.

trendy w biżuterii 2021 duże kolczyki koła

Metalowa mieszanka w końcu wróciła do mody

Zbyt długo noszenie złota i srebra w tym samym czasie było postrzegane jako tandetne i bez smaku. Teraz to już koniec. Klasyczne złoto śmiało miesza się z różowym i białym złotem w wielu elementach biżuterii, takich jak kolczyki, bransoletki, naszyjniki czy pierścionki. To nie tylko znosi stylowe granice, ale także tworzy nowe, wyraziste kreacje, które zapewniają większą swobodę w doborze odpowiednich ubrań i akcesoriów.

Perły i kolorowe kamienie szlachetne dodają zabawnych akcentów

W dzisiejszych czasach dla wielu miłośników trendów perły zajęły miejsce z tyłu. Niektórzy uważają to za zbyt ograniczone i surowe, inni myślą tylko o naszyjnikach z pereł z czasów babci. Niewłaściwie! Perły są dość wszechstronne i mają ogromny potencjał jubilerski. Potwierdzają to również najnowsze trendy jubilerskie w 2021 roku. W tym roku nosisz głównie duże, naturalne perły słodkowodne, które świetnie akcentują pastelowe kolory lub abstrakcyjne kształty. Nie mniej popularne są kamienie szlachetne i półszlachetne w różnych kolorach. Dobrze komponują się zarówno ze złotem, jak i srebrem i nadal zdobywają punkty z rzekomym efektem duchowym i leczniczym.

kamienie jubilerskie trendy 2021

Krawężniki i ogniwa wracają do łask

Łańcuchy ogniwowe i krawężnikowe były już w latach 90. uważane za absolutny must-have. Na jakiś czas zniknęły one ze świata mody. Teraz możesz je znowu zobaczyć wszędzie. Mężczyźni często wolą te wykonane ze stali nierdzewnej i łączą je przede wszystkim z fajnymi T-shirtami i dżinsami lub eleganckimi koszulami i swobodnymi spodniami. Jednak na delikatnych kobiecych szyjach mocne, wyraziste łańcuszki są równie skuteczne i często noszone są z kilkoma innymi naszyjnikami w różnych stylach i mocach.

trendy w biżuterii 2021 naszyjniki

Biżuteria Fairtrade zdobywa punkty dzięki zrównoważonemu wyrafinowaniu

Zrównoważony rozwój jest nie tylko na ustach wszystkich, ale można go również zobaczyć na wielu uszach, ramionach i dekoltach. Ponieważ biżuteria Fairtrade jest zdecydowanie jednym z najpopularniejszych trendów jubilerskich w 2021 roku. Wykonana z wysokiej jakości metali szlachetnych i kamieni pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w uczciwych warunkach pracy i bez pracy dzieci, taka biżuteria daje nam czyste sumienie. Nie bez powodu wielu miłośników biżuterii nosi już biżuterię Fairtrade lub rozdaje je swoim bliskim.

kolczyki trendy w biżuterii 2021

Nowe trendy w biżuterii dostarczają świeżych impulsów i inspiracji. Ale w żadnym wypadku nie są absolutną koniecznością. Powinieneś podążać tylko za tymi, które Ci odpowiadają. Albo pozwalasz się kierować tylko własnym gustem i przeczuciem i nosisz biżuterię, która jest naprawdę bliska Twojemu sercu. Ponieważ tutaj w każdym przypadku obowiązuje zasada: to, co jest dozwolone, jest dozwolone!

trendy w biżuterii 2021 fairtrade

Thanks! You've already liked this