15 kreatywnych i oryginalnych pomysłów na dekoracje z żarówkami

ozdobna doniczka

Używaj żarówek kreatywnie

Jeśli masz kreatywne myślenie, łatwiej jest ci wpaść na wiele pomysłów. Sztuką jest myśleć nieszablonowo i wymyślać nowe opcje poza tradycyjnymi zastosowaniami rzeczy. Pomyśl na przykład o żarówce! Nie ma wielu zastosowań. Jedyną rzeczą, która tak naprawdę przychodzi ci do głowy, jest to, że oświetla pokój.

Czy to prawda, czy nie?

Rzućmy okiem na poniższe pomysły na dekorację, a zrozumiesz, o co mi chodzi …

Kreatywne pomysły na dekoracje na Walentynki

żarówki dekoracyjne walentynki

Weź żarówkę, wyciągnij styk i rozbij szklany izolator. Ostrożnie wyczyść żarówkę! Za pomocą czerwonego drutu możesz samodzielnie wykonać małe serduszka, a następnie przymocować je do kawałka drewna. Żarówka jest przymocowana na nitkach serca.

Małe terrarium

żarówki dekoracyjne terrarium

Świetny pomysł na małe terrarium. Usuń wnętrze żarówki oraz metalową końcówkę i przyklej silikonowe bufory z boku żarówki, aby zapewnić jej stabilność. Następnie dodaj trochę piasku i roślin i stworzyłeś swoje małe terrarium DIY.

Tinker stary statek

statek dekoracyjny w środku

Bardziej interesująca wersja statku w butelce. Usuń wolfram i sam zbuduj statek lub użyj istniejącego. Wykonaj imitację wody za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco!

Zrób własną lampę naftową

dekoracja lampy naftowej

Spróbujmy czegoś innego! Lampa naftowa wykonana z żarówek. Wszystko czego potrzebujesz to olej parafinowy, knot, 2 żarówki, kawałek drewna, błyszcząca czarna farba, magnesy i żywica epoksydowa.

Wazon

dekoracja wazon na kwiaty

Wazon na kwiaty jest łatwy do wykonania. Weź przepaloną żarówkę, usuń drut i wszystko inne i zawieś ją gdzieś. Dużo szczęścia!

Zrób donicę

sadzarka do dekoracji żarówek

Zamiast wazonu możesz sam zrobić donicę. Pominę kilka pierwszych kroków, aby uniknąć powtórzeń. Włóż ziemię do żarówki i dodaj nasiona.

dekoracja

dekoracja żarówek dekoracja

Żarówka może okazać się uroczą ozdobą. Rozprowadź klej na całej zewnętrznej stronie żarówki, aby wyglądała równomiernie. Za pomocą sznurka zrób pętlę i zawiąż żarówkę.

Dekoracja stołu

żarówki dekoracyjne na stole

Karty majsterkowicza

ozdobne karty żarówek

Dekoracja drzewa

żarówka dekoracyjna drzewo

Ogród topiary / ogród topiary

ozdobna doniczka

Hak do ściany betonowej

deco żarówki betonowy haczyk

Lampa wisząca

Dekoracyjna lampa wisząca

Wypalonej żarówki nadal można używać w lampie wiszącej. Tutaj możesz użyć farby akrylowej, aby lampa wisząca wyglądała ciekawiej.

Terrarium karciane

karty z żarówkami dekoracyjnymi

Centralny element wykonany z żarówek

dekoracje szklane kwiaty

Jest to rdzeń żarówki zasilany bateryjnie.

Żarówki wykonane z żarówek

ozdobne gałęzie liny

Wszystko czego potrzebujesz do tego projektu to gałązki, żarówki, klej i lina. Połam gałązki i przyklej je do górnej części żarówek. Klejona lina wchodzi na górę.

Uzależniony od liny

dekoracyjna lina do żarówek

Kolejny pomysł na dekorację Twojego domu

dekoracja stołu z żarówką

Rozpal swoją wyobraźnię, korzystając z moich kreatywnych pomysłów na dekorację i odkryj nieziemskie, niewyobrażalne możliwości żarówek! baw się dobrze!

Thanks! You've already liked this