BBQ gril pro letní sídlo: přehled moderních modelů pro nejchutnější a nejpohodlnější pobyt

Stylový grilovací gril vyrobený z kamene

Stylový kamenný grilovací gril

Výlet do venkovského domu zahrnuje nejen nádech čerstvého vzduchu a možnost relaxovat po náročném pracovním týdnu nebo dokonce strávit celou dovolenou. Většina lidí chodí do dachy na piknik, který zahrnuje vaření na ohni. Mnoho lidí upřednostňuje rozdělávání otevřeného ohně a jako správní romantici ho sledují, zpívají v jeho blízkosti písně a vaří grilování na uhlí. Moderní technologie však vykročila vpřed a poskytuje milovníkům pohodlí a pohodlí grilovacího grilu pro jejich letní chatu. Zvažte složitost výběru designů a jejich hlavní výhody.

Stylový a masivní grilovací gril pro moderní zahradu

Stylový masivní grilovací gril pro moderní zahradu

Stacionární grilování pro letní chaty

Stacionární grilování pro letní chaty

Moderní altán pro letní chaty s vestavěným grilem

Moderní venkovský altán s vestavěným grilem

Výhody techniky vaření na otevřeném ohni jsou evidentní. Za prvé, jsou spojeny s vysokou rychlostí vaření: trvá to třikrát méně času než vaření v jiných podmínkách. Za druhé, vařená jídla mají zvláštní vůni a chuť. Za třetí, přísady na vaření si zachovávají šťavnatost a přitom ztrácejí nezdravý tuk. Začtvrté, obrovské plus spočívá v zachování živin produktů..

17

Výhody designu kebabů

Ve srovnání s tradičními grilovacími grily vám tyto grily umožňují vařit rozmanitější pokrmy. Mají také další výhody, které vám umožní vařit rychle, efektivně a chutně..

 1. Na tradičním grilu je možnost přípravy delikátních lahodných pokrmů – masných výrobků, zeleniny a dokonce i obilovin.
 2. Pohodlná technologie vaření vám umožní nebát se, že přísady poletí k uhlí.
 3. Díky grilu je možné vařit poměrně velká jídla, včetně grilovaného kuřete.
 4. Je možné použít různé druhy paliva, například plyn.

Pokud se rozhodnete koupit gril na letní sídlo, nebudete litovat, protože dostanete příležitost skvěle se pobavit a zároveň si pochutnat na výborných pokrmech v přírodě.

Secesní letní chaty se stejným originálním grilem

Originální gril na venkově v secesním stylu

Přenosný gril dobře zapadá do interiéru letní letní chaty

Přenosný gril se efektivně hodí do interiéru letní chaty

S plynovým grilem můžete uvařit jakékoli jídlo

S plynovým grilem můžete uvařit jakékoli jídlo

Vlastnosti výběru produktu: co hledat

Při výběru tohoto strukturálního prvku je třeba dbát na několik kritérií:

 • funkční vlastnosti znamenají výpočet produktu pro běžný gril, uzení nebo vaření lahodného grilu;
 • druh paliva pro vaření: tradičně se bere v úvahu uhlí, palivové dříví, plyn;
 • kvalita hotového výrobku z hlediska chuti. Letní obyvatelé se tradičně řídí vlastními zkušenostmi a zpětnou vazbou od lidí, kteří již taková zařízení vlastní;
 • sezónní faktor používání, který určuje, zda je možné zařízení používat celoročně nebo zda je určeno výhradně pro jarní, letní období. Celoroční zařízení mají malou stříšku, která chrání výrobky před mokrým srážením;

Útulná venkovská veranda ve venkovském stylu s plynovým grilem

Útulná venkovská veranda ve venkovském stylu s plynovým grilem

Krásný altán ve středomořském stylu s grilem

Krásný altán ve středomořském stylu s grilem

 • funkce údržby: některé typy struktur vyžadují další čištění a údržbu;
 • materiál pro výrobu grilovacího grilu: závisí na tom mnoho spotřebitelských charakteristik hotového výrobku.

Grilovací gril pro letní chatu na dřevěném uhlí bude ideální volbou, protože vám umožní získat lahodné pokrmy v krátkém čase..

Gril je pro letní sídlo nepostradatelnou věcí

BBQ gril vám dává příležitost vařit lahodná jídla v krátkém čase

Stylový a moderní interiér malé chatky s plynovým grilem

Stylový moderní interiér malé chatky s plynovým grilem

BBQ gril pro letní sídlo: odrůdy, možnosti a možnosti

Teplé období předpokládá nejen zásadní změnu šatníku a image, ale také pikniky v přírodě. V teplém období chcete strávit více dní a večerů s rodinou – a jak se sem můžete vydat bez honosné hostiny? Pro pořádání takových akcí je vhodný ražniči vyrobený ze zeleniny nebo masných výrobků – to je podpisové jídlo jakéhokoli stolu. Své kulinářské umění můžete předvést a předvést na jakékoli části vaší zahrady, stačí se rozhodnout pro sadu vlastností, které vám umožní chytrou volbu:

 1. Pokud je web otevřeného typu, přenosné prvky jsou pro něj ideální. Mnoho z nich je lehkých, takže je lze vybrat na základě velikosti společnosti a požadované oblasti..
 2. Výhodou stacionárních konstrukcí je, že jsou vybaveny dalšími přihrádkami používanými pro skladování paliva. Rovněž vám umožní uvařit desítky porcí současně..
 3. Při použití grilu v altánu nebo jiném prostoru s omezením stojí za to dát přednost roštům, které zabírají minimum místa..

Nákup grilu na dřevěném uhlí pro letní sídlo je vynikajícím řešením pro ty, kteří se chtějí skvěle bavit a mít rádi lahodně vařené gurmánské pokrmy.

Altán ve stylu fúze se stacionárním grilem na dřevo

Altán ve stylu fúze se stacionárním grilem na dřevo

Malá útulná veranda s vestavěným grilem

Malá útulná veranda s vestavěným grilem

Plynové grily jsou dokonalým řešením pro každé jídlo

Plynové grily jsou dokonalým řešením pro každé jídlo

Typ konstrukce

Zařízení jsou často montována v oblasti otevřených prostor, takže výběru materiálu výroby je třeba věnovat zvláštní pozornost:

 • Keramika – materiál šetrný k životnímu prostředí přispívá k úplnému zachování základních nutričních vlastností produktů a také zabraňuje cizím nepříjemným pachům z výparů.
 • Nerezová ocel je nejlepší volbou, ale není vhodná pro lidi, kteří kladou důraz na ideální vzhled grilu: během používání části takové struktury vyblednou, ztratí svůj vzhled.
 • Smaltované prvky jsou považovány za nejspolehlivější, protože povlak se rychle zhoršuje, ale jejich cena je cenově dostupná a při vzácném používání výrobku se tato možnost může stát přijatelnou.
 • Litina je nejtrvanlivějším materiálem s dlouhou životností. Pokud jde o estetické ukazatele, není horší než výrobky vyrobené z jiných materiálů.

Ať už si pro letní sídlo vyberete jakýkoli plynový grilovací gril, musíte se řídit parametry a účely použití, to vám umožní vybrat si nejlepší možnost při zachování potřebných vlastností a vlastností produktu.

Krásný a praktický keramický BBQ gril

Krásný a praktický keramický BBQ gril

Smaltovaný přenosný gril pro letní chaty

Smaltovaný přenosný gril pro letní chaty

Designy a jejich vlastnosti

Stacionární gril

Jednou je umístěn na konkrétní místo, které mu je navždy přiděleno. Stojí za to vybrat si vhodné teritorium na vaší letní chatě, kde se všichni členové rodiny shromáždí na svěžích hlučných hodech. Výhody stacionárního grilu spočívají v tom, že je neustále na jednom místě, takže je možné jej uspořádat v souladu s okolní krajinou. A pokud si koupíte celoroční produkt, můžete si vynikající chuť jídla připraveného na čerstvém vzduchu užívat po celý rok..

Závěsný gril

Konstrukce je uspořádána tak, že uživatel vytvoří otvory podél bočních částí grilu na obou stranách a poté jimi projde řetěz. Tento design nebyl tradičně přenosný, i když je to možné. Výhodou je, že výrobky jsou rovnoměrně opečené, dušené a uzené, takže hotová jídla chutnají skvěle. Závěsné grilovací grily jsou stacionární, takže mohou být také navrženy tak, aby odpovídaly okolní krajině a působily jako fasádní prvek.

17

Přenosný produkt

Jedná se o malou montovanou jednotku, kterou lze provozovat nejen v příměstských podmínkách, ale také s sebou do přírody v městských podmínkách. Výrobek nezabírá mnoho místa a umožňuje vám připravit lahodná jídla. Výhodou této možnosti je rychlá montáž a demontáž, takže si s přípravou kebabu nemusíte lámat hlavu. Tento typ konstrukce lze snadno přepravovat v autě, protože nezabírá mnoho místa v zavazadlovém prostoru. A pokud je to nutné, můžete ho nosit v rukou – nízká hmotnost vám to umožní bez zvláštních obtíží.

Vestavěná možnost

Tento typ produktu je masivní, takže hlavním plusem je možnost umístit hodně jídla. Výhody jsou také v jeho síle, spolehlivosti a stabilitě. Taková struktura je tradičně postavena v příměstských podmínkách a slouží k rekreaci velkých společností. Jeho výhody spočívají v tom, že instalace nezabere mnoho místa a umožňuje uvařit chutné jídlo pro velký počet lidí..

17

Ohniště + grilování

Toto zařízení funguje na známém principu dva v jednom. Takové výrobky jsou často postaveny v altánech, ve kterých se večer teplota vzduchu snižuje o řád. Návrhy umožňují nejen ohřát se u ohně, ale také vařit jídlo na ohni.

Udírna

Výrobek vypadá jako litinový sud vybavený uzavíratelnou strukturou. Pod ním můžete snadno rozdělat oheň a na paletu jsou rozloženy výrobky pro vaření. Dále je tato paleta přesunuta do oblasti hlavně, která září od ohně. V uzavřené nádobě probíhá vysoce kvalitní příprava jídla, v souvislosti s níž získává nejen vynikající chuť, ale zachovává si své užitečné látky.

Stacionární pohodlný, i když masivní gril s udírnou

Stacionární masivní gril s udírnou

Interní klasifikace

Existuje obrovské množství různých grilů a nejběžnější jsou grily na grilování na dřevěném uhlí pro letní chaty. Často se také používají plynové instalace.

Plynové grily

Výrobky poháněné plynem mají výraznou výhodu – mnoho možností a bohaté funkční vlastnosti. Teplota vaření je regulována přívodem plynu do určitých desek sklokeramické desky. Další výhodou je vysoká rychlost ohřevu, která vám umožní připravit některá jídla co nejrychleji. Nevýhodou je, že jídlo nemá intenzivní aroma..

Výrobky ze dřeva

Takové návrhy jsou ideální pro smažení jakéhokoli masného výrobku. Jsou také široce používány k kouření. Hlavní nevýhodou produktů je vzhled sazí a nečistot po procesu vaření..

Malý originální gril na dřevo

Malý gril na dřevo

Toskánská stavba

Jedná se o speciální instalaci přenosného typu vybavenou malým kovovým grilem a vybavenou nohami. Tento typ konstrukce je nejjednodušší, je široce používán pro přípravu velkého počtu jídel v domácím krbu..

Elektrický princip

Tento typ instalace je žádaný. Funguje jako hrnec vzhůru nohama a zanechává na nádobí odpovídající stopy. Regulace teploty se provádí pomocí vestavěného termostatu. Nevýhodou je, že vařené jídlo nemá jedinečnou vůni živého ohně..

Nákup grilu na dřevěné uhlí na letní sídlo tedy nebude nic těžkého. Po výběru správného zařízení musíte vybrat příslušenství a výrobky pro speciální péči, abyste zajistili dlouhou životnost. Povinná sada tradičně obsahuje kleště, zápalky dlouhého typu, vidličky, lopaty, brikety. Kompetentní přístup k výběru zařízení vám zaručuje nádhernou zábavu v přírodě a dobrou náladu. A můžete si pochutnat na čerstvém kebabu nebo jiném jídle vařeném na ohni, a to dokonce po celý rok!

Malý přenosný gril na dřevěné uhlí je vhodný jak pro letní chaty, tak pro jednoduchý piknik v přírodě.

Malý přenosný gril na dřevěné uhlí je vhodný jak pro letní chaty, tak pro jednoduchý piknik v přírodě.

Thanks! You've already liked this