Łóżka platformowe wyposażone w przegródki – pomysły na przechowywanie

łóżka platformy szuflady do przechowywania wysuwana czarna rama łóżka

Łóżka platformowe wyposażone w przegródki – pomysły na przechowywanie

Jeśli stale poszukujesz przydatnych sposobów na przechowywanie przedmiotów w sypialni i zależy Ci na nowoczesnym, ekskluzywnym designie, który można estetycznie dopasować do swojego łóżka, łóżko na platformie może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem..

Po skorzystaniu z łóżka na platformie całkowicie zapomnisz o takich doświadczeniach i będziesz mieć pełną kontrolę nad przestrzenią pod łóżkiem.

Duży procent tych łóżek wyposażony jest w system przechowywania, który pozwala uporządkować i przechowywać przedmioty w przestrzeni pod łóżkiem, co jest szczególnie przydatne w domach o ograniczonej przestrzeni.

Duża część tych łóżek jest wyposażona w system przechowywania

Łóżka platformowe z przegródkami wyposażonymi w drewniane stelaże

W zależności od tego, ile miejsca do przechowywania potrzebujesz i jakiego stylu chcesz, Twoje łóżko na platformie może mieć pojedynczą szufladę lub wiele szuflad wbudowanych w boki i w nogach łóżka. W ten sposób będziesz mógł uwolnić większą część odsłoniętej podłogi. W szufladach możesz przechowywać bieliznę, skarpetki i ubrania nieodpowiednie do pory roku, podczas gdy miejsce w szafie jest nadal zarezerwowane na aktualne ubrania sezonowe.

Łóżka platformowe z szufladami

Łóżka na platformie z przegródkami z białymi meblami

Ta alternatywa ujawnia niezwykłą funkcjonalność łóżka podestowego, dzięki czemu w tej formie przewyższa najśmielsze oczekiwania. Do wezgłowia można zamontować półki i szafki z nadstawkami po obu stronach. Przegródki mogą być używane do różnych celów przechowywania, takich jak B. do przechowywania książek, płyt CD, zdjęć w ramkach i wielu innych. Aby wyglądało trochę piękniej, możesz nawet dodać kilka dekoracji na półkach.

Wbudowane półki i szafki

Łóżka platformowe z przegródkami z drewna sosnowego

Ten rodzaj łóżka na platformie jest przeznaczony dla osób, które w codziennym życiu stawiają na prostotę. Jest to linia łóżek platformowych zaprojektowanych bez zagłówka lub różnych innych ozdobnych słupków, które zwykle kojarzy się z wieloma tego typu łóżkami. Wszystko, czego potrzebujesz, to stylowy, prosty schowek pod łóżkiem lub możesz zdecydować się na kilka udogodnień, takich jak schody, jeśli masz na myśli coś bardziej efektywnego.

Niewymagająca prostota pod względem wygody

łóżka podestowe wyposażone w przegródki w stylu rustykalnym

Wiele łóżek platformowych charakteryzuje się wyrafinowanym designem i oprócz tego, że okazały się wyraźnie funkcjonalne pod względem oszczędności miejsca, sprawiają, że sypialnia jest bardziej atrakcyjna wizualnie. Dobrym przykładem jest łóżko na platformie ze schodami. Jeśli właściciel mieszkania chce iść spać, schody gwarantują mu łatwy dostęp do niego.

Rustykalny wystrój sypialni – przyciągająca wzrok atmosfera

łóżka platformowe wyposażone w przegródki miękkie materace

Z dodatkową przestrzenią otwierającą się tuż pod łóżkiem, nie musisz już martwić się o to, gdzie je położyć, aby stworzyć miejsce do przechowywania ubrań poza sezonem, kołder, a może zabawek dla dzieci . Łóżka na platformie są nie tylko bardzo praktyczne, ale także stylowe, a sposób, w jaki odmienią Twoją małą sypialnię, nie ma sobie równych.

Pomyśl o ich użyteczności w pokoju Twojego dziecka, pokoju gościnnym i dużej sypialni, jeśli szukasz tam odmiany i chcesz stworzyć atrakcyjną wizualnie różnicę między tymi pokojami a Twoją wąską sypialnią.

Czy wybrałbyś łóżko na platformie??

łóżka podestowe z wysokimi przegródkami

Łóżko wysokie na platformie z lekką drewnianą ramą

łóżka platformowe z przegródkami z drewna praktycznie kompaktowe

Klasyczne wnętrze sypialni

łóżka platformowe z przegródkami wyposażonymi w nowoczesne meble  Maślana żółta pościel – miejska sypialniałóżka platformowe z przegródkami w miejskim stylu

Czerwone akcenty – farby ścienne i poduszki

Łóżka platformowe z przegródkami wyposażonymi w tradycyjne meble

Thanks! You've already liked this