Zaprojektuj swoją przestrzeń zewnętrzną zgodnie z aktualnymi trendami w meblach ogrodowych 2021

W zeszłym roku spędziliśmy w naszych ogrodach dużo więcej czasu i wygląda na to, że rok 2021 będzie podobny. Dlatego warto odpowiednio wcześnie przygotować ogród na nadchodzące lato. Aby pomóc Ci w pełni wykorzystać przestrzeń na zewnątrz i zaprojektować ją zgodnie z najnowszymi trendami, zebraliśmy najważniejsze trendy w meblach ogrodowych na rok 2021 i wymieniliśmy je poniżej. Przewiń w dół i bądź na bieżąco…

Meble ogrodowe mogą całkowicie odmienić Twój teren na zewnątrz i przekształcić go w przytulną atmosferę. To dobry powód, by spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu, nie sądzisz??

Rozszerz więc swoją przestrzeń życiową na zewnątrz, czyniąc ogród wygodnym i odpornym na warunki atmosferyczne Meble wypoczynkowe i wyposażyć nowoczesne meble ogrodowe do jadalni. A jeśli pogoda dopisze, przygotuj się na słońce z najlepszymi Leżaki i leżaki.

Trendy w meblach ogrodowych 2021

Trendy w meblach ogrodowych 2021 naturalne materiały

Jakie są najnowsze trendy w meblach ogrodowych na 2021 rok??

Aktualne trendy w meblach ogrodowych oferują imponujący wybór mebli ogrodowych do jadalni, zestawów barowych, leżaków i mebli wypoczynkowych. Dostępna jest szeroka gama kształtów, rozmiarów i kombinacji kolorystycznych, które ułatwiają znalezienie idealnego produktu do indywidualnych potrzeb. Sprawdź najnowsze trendy w meblach ogrodowych, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze.

Wyraźne linie i kształty

Ten trend wnętrzarski przenosi się również na ogród. Czyste linie i kształty to mocny wygląd na 2021 rok, szczególnie w ogrodach z nowoczesnymi akcentami.

Prostokątne i kwadratowe stoły, proste oparcia i podłokietniki oraz prosty design to kluczowe elementy tego stylu mebli. Dużą rolę odgrywają również neutralne kolory, z naciskiem na biel i szarości.

Trendy w meblach ogrodowych 2021 wyraźne kształty i linie

Meble zewnętrzne, które wyglądają jak meble wewnętrzne

Wielu z nas otwiera swoje domy na ogród i zaciera granice między wnętrzem a zewnętrzem. Nic więc dziwnego, że meble ogrodowe coraz częściej wyglądają jak meble do wnętrz.

Trendy w meblach ogrodowych 2021 rzuć poduszka ogrodowa sofa basenowa

Innym świetnym sposobem na zatarcie granicy między wnętrzem i na zewnątrz jest włączenie dywanów do przestrzeni na zewnątrz. Wiemy, że może to zabrzmieć nieco dziwnie, ale dywany na zewnątrz, takie jak ten od Gartella, zapewniają szczególnie przytulną atmosferę na zewnątrz. Możesz także użyć dywanów do oddzielenia różnych obszarów. Jednak nadają się do tego wszystkie wodoodporne dywany.

Trendy w meblach ogrodowych 2021 dywan zewnętrzny

Kokon i wiszące krzesło

Wszyscy teraz tęsknimy za tymi małymi udogodnieniami. Potrzeba bycia komfortowym i zrelaksowanym na zewnątrz znajduje odzwierciedlenie w rosnącej popularności kokonów i krzeseł wiszących.

Wiszące krzesło na metalowej ramie to prawdopodobnie najbardziej oszczędzający miejsce sposób na podtrzymanie tego trendu. Jeśli masz dużo miejsca, fotel kokonowy jest modą w ogrodzie.

Trendy w meblach ogrodowych 2021 wiszące krzesło

Stylowa jadalnia na świeżym powietrzu

Nasze ogrody nigdy nie były tak wykorzystywane do rozrywki jak w zeszłym roku. W rezultacie meble ogrodowe do jadalni również dostosowują się do naszych nowych potrzeb.

Grupy stołów do jadalni na świeżym powietrzu z kilkoma siedziskami, praktyczne stoliki, które są regulowane lub oferują różne opcje przechowywania, są coraz częściej spotykane w nowoczesnym ogrodzie.

Kolejnym ważnym trendem są zintegrowane paleniska, które świetnie przyciągają wzrok, a jednocześnie dają wieczorem światło i ciepło.

Trendy w meblach ogrodowych 2021 Meble ogrodowe do jadalni

Jasne odcienie koloru

Neutralne kolory są coraz bardziej popularne w meblach ogrodowych, ale w nowych produktach coraz częściej stosuje się jasne kolory. Dotyczy to zwłaszcza mebli metalowych malowanych proszkowo.

Dzięki kolorowym meblom ogrodowym możesz w zabawny sposób urozmaicić swój ogródek. Zwracają również uwagę na konkretną część ogrodu.

Jeśli wolisz, aby jasne kolory były bardziej subtelne, poduszki i narzuty w jasnym kolorze akcentującym świetnie prezentują się z neutralnymi meblami.

Trendy w meblach ogrodowych 2021 niuanse kolorystyczne

Rozwiązania dla małych przestrzeni

Małe ogrody są nadal powszechną cechą niemieckich gospodarstw domowych, co prowadzi do zapotrzebowania na kompaktowe i praktyczne meble ogrodowe.

Zestawy o niewielkich rozmiarach, ukrytej przestrzeni do przechowywania i elastycznych układach są idealne na małe tarasy i tereny zewnętrzne.

Trendy w meblach ogrodowych 2021 małe przestrzenie

Wakacje we własnym ogrodzie

Ponieważ wielu z nas obecnie skraca urlop, pomysł wykorzystania naszego ogrodu do stworzenia wakacyjnej atmosfery jest bardzo aktualny. Meble ogrodowe dostosowują się do tego trendu.

Wspomnieliśmy już o fotelach kokonowych, które idealnie nadają się do wypoczynku na plaży. Leżaki to również świetny sposób na dodanie luksusu do Twojego podwórka. Jeśli wybierzesz model z kółkami, możesz ustawić go we wszystkich zakątkach swojego ogrodu.

Trendy w meblach ogrodowych 2021 praktyczne meble składane

Trendy w meblach ogrodowych 2021 – podsumowanie

Istnieje kilka podstawowych tematów, które przewijają się przez trendy mebli ogrodowych 2021. Wszystkie one odzwierciedlają rosnące wykorzystanie naszych ogrodów i ważną rolę, jaką odgrywają w naszym czasie wolnym.

Rozrywka na świeżym powietrzu, zacieranie granic między domem a ogrodem, wielofunkcyjne meble i potrzeba stylowego komfortu to kluczowe elementy tegorocznych trendów w meblarstwie ogrodowym. Nigdy nie było łatwiej znaleźć meble, które są zarówno praktyczne, jak i stylowe, i które tworzą przyjazną atmosferę na świeżym powietrzu.

Trendy w meblach ogrodowych 2021 projektują tereny ogrodowe na zewnątrz

Thanks! You've already liked this