Salon ze świetlikiem – pomysły i sugestie

Salon ze świetlikiem

Architekci domów poniżej znają moc świetlików w wykorzystywaniu słońca i wiedzą dokładnie, w jaki sposób pomieszczenie z oślepiającym światłem dziennym może wydawać się jeszcze większe i bardziej przestronne. Te oszałamiające elementy architektoniczne, strategicznie rozmieszczone, wprowadzają piękno natury do wnętrza domu i zapewniają naturalne światło w całym domu.

Salon w kolorze czarnym & biały

Świetlik do salonu biały czarny

Mając zawsze na oku maksymalne wykorzystanie naturalnego światła, projektanci Artenid stworzyli ten nowoczesny dom ze ścianą okien i półsufitem pełnym kopuł świetlnych, dzięki czemu całe pomieszczenie jest oświetlone. Na powierzchni podłogi użyto białego marmuru, aby światło dzienne głębiej odbijało się we wnętrzu.

Skórzany świetlik do salonu

Piękny dziedziniec wypełniony jest pnączami, wspaniałymi kolorowymi roślinami, różnymi odcieniami zieleni – widać to na pierwszy rzut oka w tym pokoju. Naturalne elementy wystroju łączą się tutaj z wewnętrznym ogrodem i terenami zewnętrznymi.

Salon z białym świetlikiem

Okno dachowe do salonu białe

Salon w stylu afrykańskim ze świetlikiem

Świetlik do salonu Afryka

Salon ze świetlikiem w stylu klasyczno-nowoczesnym

Świetlik do salonu klasyczny nowoczesny

Ten dom autorstwa architekta George’a Nijlanda pokazuje, w jaki sposób można wykorzystać świetliki, aby wprowadzić naturalne światło do wielu pomieszczeń z kilkoma oknami.

A jeśli chodzi o świetliki, nigdy nie należy zapominać o drzwiach przesuwnych:

Thanks! You've already liked this