40 zdjęć projektu tarasu: Odnów swój taras lub balkon

Odnów swój projekt tarasu w odpowiednim czasie na nowy sezon

Wydaje się, że wiele osób nie jest do końca przekonanych, jak wielki potencjał tkwi w nawet najmniejszym tarasie. Może stać się ulubieńcem rodziny. Dzięki temu każdy może się tam dobrze czuć pomimo różnych zainteresowań i form wypoczynku. Aby taras wyglądał tak, trzeba przestrzegać pewnych zasad i na bieżąco aktualizować jego projekt. Czy zaplanowałeś już coś w tym zakresie na nadchodzący sezon letni? Lub już podjęte?

Jeśli nie, porozmawiajmy o tym …

Przyjrzyj się dobrze różnym wariantom projektu tarasu!

Projekt tarasu musi być urządzony jak każde nowoczesne pomieszczenie. Oznacza to, że powinieneś zacząć od podzielenia różnych obszarów. Muszą one być podporządkowane funkcjom, jakie musi spełniać taras.

40 projektów tarasów Obrazy jako inspiracja

nowoczesne obrazy tarasowe meble balkonowe rattanowe ochrona przed słońcem

Innymi słowy, obowiązują tutaj te same zasady, które obowiązują w małym pokoju lub jednopokojowym mieszkaniu. Na niewielkiej powierzchni można ustawić część wypoczynkową, jadalnię i miejsce do pracy. Między innymi. Są one oddzielone od siebie meblami lub różnymi wzorami podłóg lub ścian.

A pomiędzy nimi musi być wystarczająca powierzchnia do biegania, abyś nie czuł się ciasny lub niewygodny. Ale zanim zbierzesz to wszystko razem na małym tarasie, zadaj sobie pytanie, czy naprawdę potrzebujesz wszystkich tych funkcji. Być może w Twoim przypadku wystarczy jeden i ten sam stolik w międzyczasie na kawę lub do pracy.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, zaplanowanie tej dystrybucji jest kamieniem milowym dla udanego projektu tarasu.

Stwórz małą oazę dobrego samopoczucia na swoim tarasie

Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe rośliny balkonowe meble paletowe

Ściany i podłoga

Podstawą projektu tarasu są ściany i podłoga. Musisz mieć w sobie coś jednolitego. Wybierz ten sam materiał lub podobny odcień. Na tej podstawie można następnie zastosować dekorację lub wysokokontrastowe wykonanie niektórych obszarów, aby zapewnić podział na strefy.

Przytulność jest również wymagana na zewnątrz

nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe układanie drewnianych płytek

Aby uzyskać elegancki wygląd, zalecamy ułożenie tam płytek ceramicznych. Są bardzo nowoczesne i występują w różnych odmianach. Kamień naturalny i cegła to kolejne świetnie wyglądające i naturalnie wyglądające rozwiązanie. Wszystkie te warianty są również wykorzystywane w ogrodzie, ponieważ są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Możesz więc z nich korzystać nawet wtedy, gdy taras jest otwarty. Bardzo modne jest również stosowanie materiałów organicznych, takich jak bambus.

Wszystkie wymienione materiały do ​​​​projektowania można zastosować zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Z kilkoma wyjątkami można je również dość łatwo dopasować w kolorze.

Drewno wygląda zachęcająco i przytulnie

Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe okładzina ścienna z drewna!

Stwórz wyjątkową atmosferę śródziemnomorską dzięki projektowi tła

Podczas gdy zajmujemy się projektowaniem podłóg i ścian, chcemy podkreślić, że dzięki temu możesz rozprzestrzenić piękny śródziemnomorski klimat w atmosferze swojego tarasu.

W tym celu poprowadź ściany w pastelowych niuansach i zaakcentuj narożniki wewnętrzne i zewnętrzne kamieniami naturalnymi lub sztucznymi. Wspaniałym rozwiązaniem jest również kolorystyka w kolorze niebieskim, zielonym i białym.

Pozwól się zainspirować różnymi stylami wyposażenia!

nowoczesne zdjęcia tarasu w stylu śródziemnomorskim?

Styl orientalny i antyczny

W stylu orientalnym powinieneś wybrać jasne kolory ścian. Nowoczesna jest również oprawa klasycznych akcentów, które można wprowadzić w przypadku malowideł ściennych o wyglądzie antycznym.

Wybór mebli

Wybierając meble na taras, będziemy kontynuować stylistykę typową dla wzornictwa podłóg i ścian. Aby osiągnąć styl śródziemnomorski, postawilibyśmy na zestawy mebli wykonane z kutego żelaza, które wyposażone są w poduszki do siedzenia i inne miękkie pokrowce w pięknych kolorach.

Spokojny kącik relaksu również w centrum miasta

Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe poduszki na sofę dywan z rattanu,

W stylu orientalnym i klasycznym nie używa się wielu mebli. W stylu Dalekiego Wschodu używaj materiałów organicznych, takich jak bambus, i używaj ich do dekoracji.

Oświetlenie

Oświetlenie to bardzo ważny element przy projektowaniu tarasu. Wymaga to dużego skupienia i właściwych decyzji, dlatego zostawiliśmy to na koniec. Jeśli taras wychodzi na zachód lub południe, zdecydowanie musisz pomyśleć o ochronie przeciwsłonecznej. W każdej chwili możesz regulować dostęp do światła za pomocą żaluzji i rolet.

 Świece na romantyczne letnie wieczory 

nowoczesny projekt tarasu zdjęcia pomysły balkonowe oświetlenie przy świecach

Jeśli jednak nie masz wystarczającej ilości światła na swoim tarasie, koniecznie zadbaj o to. Ale lepiej zdecydować się na inne wbudowane elementy, takie jak paski LED lub wbudowane światła.

Jeśli masz ciemne zakątki lub ustawiasz obszar przeznaczony do pracy, możesz tam skorzystać z oświetlenia zadaniowego.

Jasna drewniana weranda w stylu rustykalnym

nowoczesny projekt tarasu zdjęcia rustykalne meble balkonowe meble z litego drewna

To podstawowe zasady nowoczesnego projektowania tarasów. Nie jest ich tak dużo, zwłaszcza przy obecnych koncepcjach, ponieważ lubisz mieć tam dużo swobody. Zapewniają one jednak, że nawet najmniejsze obszary można zamienić w raj. Skorzystaj z tego!

Życzymy samych sukcesów i wspaniałego lata!

nowoczesne zdjęcia tarasów na zewnątrz mebli ogrodowych z drewna

Meble rattanowe i drewniane idealnie pasują na zewnątrz

Nowoczesny projekt tarasu ustawia zdjęcia mebli balkonowych na zewnątrz

Stolik z 2 składanymi krzesłami to często najlepsze rozwiązanie na mały balkon

Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe rośliny balkonowe krzesła składane

Ławka betonowa

nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe beton i drewno

Na podłodze: poduszki podłogowe zamiast krzeseł

Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe poduszki podłogowe

Przechowuj drewno opałowe na tarasie

nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe drewno opałowe

Inspirujące pomysły z Dalekiego Wschodu

nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe kolorowe poduszki

Możesz również samodzielnie budować meble z palet

nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe DIY budowanie stołu z palet

Półka na książki i rośliny

nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe świeże kolory regał

Użyj świeżych akcentów kolorystycznych

nowoczesne projekty tarasów zdjęcia meble balkonowe wykorzystują świeże kolory roślin doniczkowych

Rośliny doniczkowe w rogu

nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe meble ogrodowe i rośliny doniczkowe

Hamak na balkonie

Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe hamak rośliny balkonowe nowoczesne obrazy do projektowania tarasów meble balkonowe używają drewnianych skrzynek Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe składany stół drewniane pudełka poduszki nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe rośliny przedmioty dekoracyjne Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe stół z rattanu okrągły nowoczesny taras zdjęcia meble balkonowe meble relaksacyjne huśtawka nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe romantyczne światło świec nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble balkonowe łóżko na biegunach nowoczesne zdjęcia tarasów projektują małe przykłady wyposażenia balkonów nowoczesne zdjęcia tarasów, przykłady wyposażenia bambusowego ekranu prywatności nowoczesne zdjęcia tarasowe pomysły na meble DIY stoły z pnia drzewa nowoczesne zdjęcia tarasów aranżacji pomysłów w stylu skandynawskim nowoczesny projekt tarasu zdjęcia przestronne meble składane na zewnątrz, nowoczesne obrazy na tarasie wiszący kosz krzesło pionowy ogród nowoczesne projektowanie tarasów zdjęcia studio domowego biura nowoczesny projekt tarasu zdjęcia rośliny pnące płytki drewniane nowoczesny projekt tarasu zdjęcia kompaktowe meble balkonowe kolorowe Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia meble rattanowe poduszki na sofę bajkowe światła! Nowoczesny projekt tarasu zdjęcia rustykalne meble rattanowe okładzina ścienna z drewna! nowoczesne obrazy tarasowe bujne rośliny balkonowe pionowy ogród nowoczesne zdjęcia tarasów tworzą atmosferę zen

Thanks! You've already liked this