Latarnia LED Uma – ciepłe światło i nastrojowa muzyka w jednym

Obecnie nasila się tendencja do wielofunkcyjności. Komputery, smartfony, tablety są nieodzowną częścią naszego życia. W małym pudełku znajdziesz prawie wszystko. Rozpieszcza nas posiadanie co najmniej dwóch funkcji w jednym obiekcie. Tak jest właśnie w przypadku nowej kreacji Pablo wzory – latarnia LED UMA. Ta przenośna lampa ma wyrafinowany, nowoczesny design i jednocześnie posiada bezprzewodowy głośnik. W ten sposób przez cały czas zapewnione jest 360 stopni dźwięku i światła.

Filozofia Pablo Designs mówi, że za pomocą odpowiedniego światła możesz zmienić każde pomieszczenie. I wszyscy znamy to z własnego doświadczenia – przygaszone światło, świeca, latarnia – a atmosfera zmienia się w mgnieniu oka.

Inteligentna innowacja, która daje romans

led latarnia uma na zewnątrz muzyka romantyczna

To studio projektowe zostało założone przez projektanta przemysłowego Pablo Pardo w 1993 roku w San Francisco. Jego motto – mniej znaczy więcej – znajduje odzwierciedlenie w każdym produkcie i jego funkcjach. Prostota i użyteczność łączą się w wyrafinowany sposób i wyrażają się poprzez topowy design.

Latarnia LED UMA to jedna z najnowszych kreacji świetlnych innowacyjnego studia projektowego. Będzie dostępny w styczniu 2016 r. Jako elegancka imitacja lampy vintage, UMA zachwyca harmonijną charyzmą. To idealne źródło światła i muzyki na każdą imprezę grillową, spotkania towarzyskie w ogrodzie lub specjalne rodzinne okazje. Nawet podczas czytania w łóżku UMA zapewni Ci optyczne ciepło i przytulność.

Szlachetny design i nowoczesna technologia

Led latarnia uma przenośny leżak na świeżym powietrzu

Dzięki bezprzewodowemu Bluetooth, który jest zintegrowany z oprawą, możesz regulować głośność i natężenie światła w dowolnym momencie z dowolnego urządzenia mobilnego w zależności od nastroju. Konstrukcja latarni jest solidna i trwała, a sam klosz wykonany jest z poliwęglanu. Podstawa wykonana jest z silikonu, a wrażliwe części, w których umieszczone są głośniki, wykonane są ze stali, co zapewnia optymalne bezpieczeństwo. Skórzany pasek, na którym można wygodnie nosić ze sobą latarnię LED wszędzie wygląda bardzo elegancko.

Z UMA możesz mieć pewność, że kupisz niezrównany prezent dla swojej rodziny, przyjaciół i oczywiście dla siebie. Nie chodzi o prosty przedmiot, ale o innowacyjną kreację, która ma magiczną aurę i jest w stanie rozłożyć wokół siebie miękkie światło i delikatną muzykę.

 Przeszłość i nowoczesna wizja w jednym

uma zewnętrzna latarnia led nowoczesny design

Delikatny skórzany pasek dla większego komfortu podczas noszenia

Latarnia led uma przenośny skórzany uchwyt na zewnątrz

Interfejs One-Touch dla optymalnej obsługi

Led lantern uma innowacyjne oświetlenie muzyczne głośnika

Wysokiej jakości latarnia LED na niezapomniane chwile

Latarnia led uma przenośne wygodne światło

Nowoczesne ekskluzywne oświetlenie od Pablo Designs

Latarnia led uma pablo projektuje światła o zmienionym rozmiarze

muzyka z głośnikiem led uma

Thanks! You've already liked this