Przeżyj dzikie przygody – Skylodge Adventure Suites w Peru

dzika przygoda hotel peru skylodge kapsuła do spania

Dzikie przygody w jednym z najbardziej szalonych hoteli na świecie

Czy lubisz dzikie przygody? Jeśli jesteś jedną z tych osób, które zawsze są gotowe na dodatkową dawkę adrenaliny, prawdopodobnie próbowałeś skoków na bungee lub skoków spadochronowych. Ale to wcale nie musi być sport ekstremalny, żeby przeżyć coś niezwykłego.

Jeśli chcesz trochę ciszej, ale nadal kochasz wysokości i przyrodę, wizyta w Skylodge Adventure Suites w Peru będzie właśnie dla Ciebie.

Chcesz spać w gnieździe kondora? Oto twoja szansa. Ten elegancki hotel ma trzy apartamenty w formie kapsuł sypialnych, które wiszą na stromym zboczu góry. Ściany każdej kapsuły są całkowicie przezroczyste, dzięki czemu zapewniają również doskonałą panoramę majestatycznej doliny Urubamby Sagrado de los Incas Valley nazywa. Dolina znajduje się niedaleko stolicy Inków Cusco i starożytnej osady Machu Picchu.

Dzikie przygody i majestatyczna przyroda

dzika przygoda sky Lodge hotel peru

 Aby spędzić niezapomnianą noc w Skylodge, goście hotelowi powinni albo zostawić około 400 m na żelaznej via ferracie, albo wybrać szlak turystyczny z tyrolką. Zdecydowanie warto, bo tej nocy Twoje marzenia mogą się spełnić. Pomysł na hotel pełen przygód wyszedł od młodej firmy Natura Vive z Peru w 2013 roku. Innowacje, zrównoważony rozwój i natura są zawsze najwyższym priorytetem dla ambitnych przedsiębiorców, którzy zaprojektowali i zainstalowali Skylodge Suites. Kapsuły sypialne, liny i via ferrata są regularnie dokładnie sprawdzane i zapewnione jest optymalne bezpieczeństwo. Natura Vive ma atrakcyjne oferty, które obejmują nie tylko noclegi, ale także śniadania i wykwintne kolacje. Obejmuje to transport z Cusco i profesjonalnego, dwujęzycznego przewodnika. Żyj wolny jak kondor dzika przygoda hotel peru ekstremalna kapsuła do spania

Łączna pojemność Skylodge to 8 osób. Kapsuły do ​​spania zbudowane są z aluminium przeznaczonego do podróży kosmicznych i odpornego na warunki atmosferyczne poliwęglanu. Każdy apartament ma cztery łóżka, ergonomiczną jadalnię i łazienkę. Długość każdej kapsuły wynosi około 7 m, wysokość i szerokość około 2,5 m. Sześć przestronnych okien i cztery kanały wentylacyjne zapewniają komfortową, ekskluzywną atmosferę, wystarczającą ilość światła i świeżego powietrza. Dla dodatkowego bezpieczeństwa wejście zostało zbudowane na szczycie kapsuły.

Śmiały pomysł i doskonała realizacja

dzika przygoda hotel góry ekstremalna kapsuła do spania

Panel słoneczny zapewnia wystarczającą ilość energii do oświetlenia apartamentów, które składa się z czterech lampek i lampki do czytania dla każdej kapsuły. Łazienki są oddzielone od części sypialnej ścianą izolacyjną. W łazience sucha eko-toaleta oraz umywalka. Kapsuły zapewniają również wystarczającą prywatność dzięki lnianym zasłonom, które ochronią Cię przed wścibskimi oczami kondorów. Wygodny, wysokiej jakości materac, miękka pościel, puchowe poduszki i kołdry zapewnią Ci ciepłą, przyjemną noc na wysokości 400 m n.p.m..

Prawie nierealny jak futurystyczny krajobraz

dzika przygoda hotel góry skylodge

Nawet amatorzy mogą pokonać stromą drogę na szczyt

dziki hotel przygodowy peru wspinaczka

Bezpieczeństwo jest zawsze najwyższym priorytetem

dzika przygoda hotel skylodge stalowe kable?

Wspaniała panorama – dolina Urubamby

dzika przygoda hotel kapsuła krajobraz góry

Kapsuła do spania widziana z góry

dzika przygoda hotel góry skylodge kapsuła do spania z góry

Przytulna łazienka z pierwszorzędnym widokiem

dzika przygoda hotel peru zlew?

Zjedz jak ptaki

dzika przygoda sky Lodge peru fantazyjny hotel?

Ogromne góry i czysta adrenalina

dzika przygoda hotel skylodge panorama gór?

Thanks! You've already liked this