Przyszła mama Anne Hathaway świętuje baby shower z bliskimi przyjaciółmi

Przez ostatnie kilka dni media zaskakiwały nas mnóstwem dobrych wiadomości ze świata bogatych i sławnych. Na przykład znana amerykańska aktorka Anne Hathaway ma dobry powód do świętowania. Odliczanie dla przyszłej mamy oficjalnie rozpoczęte! Zdobywczyni Oscara świętowała uroczy baby shower ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi w Nowym Jorku. Jest już w ostatnim zrywie drugiej ciąży. Jak donosi People, 36-letnia Anne Hathaway miała wspaniały baby shower w weekend! Miejscem tego uroczego spektaklu była rezydencja aktorki w Nowym Jorku. Wśród gości była jej koleżanka i dobra przyjaciółka Jessica Chastain (42).

 Ciężko ciężarna Anna Hathaway w drodze na baby shower.

Anne Hathaway Baby Shower w Nowym Jorku kupuje drugie dziecko z Jessicą Chastain

Ona i Jessica zrobiły duże zakupy dla długo oczekiwanego dziecka numer dwa.

Hathaway Baby Shower w Nowym Jorku kupuje drugie dziecko z Jessicą Chastain

  • Rodzina Anny Hathaway i Adama Shulmana powiększa się

Anne Hathaway jest szczęśliwą żoną amerykańskiego aktora i producenta Adama Shulmana (38 l.) od 2012 roku. Para urodziła swoje pierwsze dziecko w 2016 roku. Mały Jonathan Rosebanks Shulman to prawdziwe słońce dla obojga rodziców i ukoronowanie ich miłości. Pod koniec lipca tego roku Anne zaskoczyła swoich licznych fanów nową, słodką wiadomością. Jej rodzina się powiększa i spodziewa się drugiego dziecka. Do tej pory oboje rodzice zachowywali płeć dziecka dla siebie. Do tej pory nie rzucali też w oczy nazwy. Ale ważne jest, aby ich syn Jonathan Rosebanks wkrótce miał rodzeństwo!

Anne Hathaway i jej mąż Adam Shulman po raz drugi zostaną rodzicami.

Anne Hathaway z mężem Adamem Shulmanem po raz drugi zostają rodzicami

Aktorka z „Wesela Rachel” z dumą zaprezentowała publicznie swój brzuszek. Na przykład była na premierze filmowej „Modern Love” 10 października. To najnowszy film, w którym zagrała Anne Hathaway. Miała na sobie szykowną kremową kopertową bluzkę z trenem z falbanami i unosiła się z nim po czerwonym dywanie. Piękność dosłownie promieniała radością i raz za razem głaskała swój dziecięcy guzek na oczach fotografów!

 Przyszła mamusia jest promiennie piękna i dumna z filmowej premiery „Modern Love”.

Anne Hathaway promiennie piękna i dumna premiera filmowa „modern Love”

  • Anne Hathaway o ciąży

Piękna brunetka też ciężko walczyła o drugą ciążę. Trudno jej w ogóle zajść w ciążę. Anne od lat boryka się z problemami z płodnością. Ale teraz jest zachwycona, że ​​znów ma potomstwo. Mimo to aktorka „Nagle księżniczka” zdradziła magazynowi OK, że jej ciąża nie przebiegała gładko. „Mogę skupić się na pewnych rzeczach i to jest w porządku – ale są pewne rzeczy, na które mój mózg nie pozwala mi, na przykład instrukcje i tym podobne. Jeśli coś mi opiszesz, na przykład kształt, albo coś przeliterujesz, nie pójdę z tobą. Mam też problemy z zapamiętaniem niektórych słów.”

 Aktorka w zaawansowanej ciąży zachęca inne kobiety do zajścia w ciążę.

Anne Hathaway w ciąży po raz drugi zachęca inne kobiety na Instagramie

Anne Hathaway otwarcie opisuje swoje problemy z ciążą. Mimo to czuje się świetnie, wszystko idzie zgodnie z planem i bardzo się cieszy, że wkrótce zostanie mamą po raz drugi. „Ciąża są cudowne. Dla każdego jest inaczej. To zależy od osoby i ciąży. Osobiście radzę sobie świetnie, jestem szczęśliwa.” Tymi słowami Anne Hathaway stara się zachęcić inne kobiety do przyłączenia się Problemy z płodnością  walczyć i nigdy nie rezygnować z pragnienia zostania i bycia matką!

Cukierkowa wiadomość – Anne Hathaway jest mamą po raz drugi!

Anne Hathaway baby shower w Nowym Jorku dumna z przyszłej mamy

 Jessica Chastain zorganizowała przyjęcie niespodziankę dla swojej przyjaciółki Anne Hathaway.

Anne Hathaway Baby Shower w Nowym Jorku z Jessicą Chastain

Thanks! You've already liked this