Najważniejsza rzecz, którą należy wiedzieć o dzieciach Angeliny Jolie

Temat o dzieciach Angeliny Jolie jest ekscytujący, ale jednocześnie nieco zagmatwany. Istnieje tak wiele i tak różnych początków, że łatwo się pogubić. Jeśli tak się czujesz, ale jednocześnie jesteś tego ciekawy, trzymaj się tego! Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o dzieciach Angeliny Jolie.

Wciąż szczęśliwa rodzina Brangelina

Bradd Pitt i Angelina Jolie z dziećmi

Brangelina i dzieci

Zanim romans Angeliny Jolie i Brada Pitta zakończył się w 2017 roku, para nazywała się Brangelina. Przez długi czas podróżowali po świecie z dziećmi, trójką adoptowanych dzieci i trójką własnego potomstwa. Najmłodsi mają teraz od 9 do 16 lat i pochodzą z różnych zakątków świata.

Żaden z nich nie urodził się w Stanach Zjednoczonych. Razem ma para Brangelina opiekowała się swoimi dziećmi w różnych miastach i krajach, w tym we Francji, Nowym Orleanie i Los Angeles.

Angelina Jolie z dziećmi w Paryżu

Angelina Jolie z wieloma dziećmi

Kim są te dzieci??

Maddox towarzyszy Angelinie Jolie podczas oficjalnej ceremonii

maddox jedno z wielu dzieci Angeliny Jolie

Maddox Jolie-Pitt

Oto poszczególne dzieci Angeliny Jolie i kilka szybkich informacji na ich temat! Maddox Jolie-Pitt ma obecnie 16 lat i jest najstarszym synem Angeliny. Został adoptowany w Kambodży w 2002 roku, kiedy miał siedem miesięcy. Angelina chciała adoptować dziecko ze swoim ówczesnym mężem Billym Bobem Thorntonem, ale z powodu separacji zrobiła to sama. Maddox został adoptowany przez Brada Pitta w 2006 roku. Nieco wcześniej, w 2003 roku, Angelina założyła fundację nazwaną jego imieniem.

Zahara Jolie-Pitt pochodzi z Etiopii

Zahara jedno z dzieci Anjeliny Jolie

Córka – Zahara Jolie-Pitt

Zahara Jolie-Pitt ma obecnie 13 lat i została adoptowana z Etiopii, gdy miała sześć miesięcy. Została adoptowana przez Brada Pitta w tym samym czasie co jej brat Murdocks. Jej imię oznacza po arabsku „promienny”, ma też drugie imię – Marley, które zostało wybrane po Bobie Marleyu. Angelina została poinformowana, że ​​rodzice Zahary są chorzy na AIDS. Więc baliśmy się też o malucha. Między innymi bardzo chętnie wspiera matkę swoją działalnością charytatywną. Zahara odwiedziła uchodźców z Syrii wraz z Angeliną Jolie w 2018 roku.

Shiloh – najbardziej ekstrawaganckie z dzieci Angeliny Jolie

własna córka Angeliny Jolie

Shiloh Jolie-Pitt

Córka Shiloh Jolie-Pitt ma obecnie 12 lat, a jej imię oznacza „spokojna”. Urodziła się w Namibii przez samą Angelinę Jolie. To był bardzo trudny poród i podobno Angelina do końca wierzyła, że ​​wszystko mogło pójść nie tak. Pierwsze zdjęcia Shiloh zostały sprzedane, aby zebrać pieniądze na cele charytatywne. Ponad siedem milionów dolarów zostało przekazanych UNICEF-owi. Ciekawostką jest to, że Shiloh lubi nosić męskie ubrania, właściwie chce być chłopcem! Ostatnio trafia na pierwsze strony gazet za złamanie ręki na wakacjach.

dzieci Angelina joli pax młodzi i starsi

Pax Jolie Pitt

Pax, obecnie 14-letni chłopiec z Wietnamu, został adoptowany. Stało się to w 2007 roku, kiedy maluch miał zaledwie trzy lata. Początkowo dziecko zostało adoptowane tylko przez Angelinę, a następnie Brad Pitt zrobił to samo w 2008 roku. W 2018 roku Pax towarzyszył matce podczas rozdania Złotych Globów. Według tabloidów chce być aktorem, tak jak jego rodzice. Ale według własnych słów matki woli muzykę i chce być DJ-em. Według Angeliny Jolie żadne z dzieci tak naprawdę nie chce być aktorem, ale raczej kocha muzykę i sztukę. Pax był w Wietnamie z Angeliną Jolie w 2011 roku, aby dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu kulturowym.

świetne zdjęcie Angeliny jlie z dziećmi Knox Vivienne

Vivienne i Knox Jolie Pitt

Vivienne i Knox Jolie Pitt to inne własne dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta. Są bliźniakami i mają obecnie 9 lat. Urodziłeś się we Francji w lipcu 2008 roku. Zdjęcia malucha sprzedano za ponad 14 milionów dolarów, a suma została przekazana na rzecz Fundacji Andy Jolie-Pitt.

Angelina Jolie mówi o swoich adoptowanych dzieciach, że doskonale znają swoją oryginalną kulturę i są z niej dumni. Wszyscy mają nad łóżkami odpowiednie flagi narodowe!

Thanks! You've already liked this