Beyonce i Jay Z rozdają darmowe bilety na koncerty, aby wesprzeć ruch wegański

Teraz fani Beyonce i Jay Z mają wyjątkową szansę. Masz możliwość bezpłatnego dostępu do ich koncertów na całe życie. Tak, masz rację – chodzi o darmowe bilety na wszystkie przyszłe koncerty dwójki.

Beyonce i Jay Z są zaangażowani w ochronę środowiska

jay z i beyonce świetna para

Udział Beyonce i Jay Z w projekcie Greenprint

To oświadczenie dwóch supergwiazd ma coś wspólnego z faktem, że wspierają one teraz tak zwany projekt Greenprint. Znany jest hodowla przemysłowa jedna z głównych przyczyn zanieczyszczenia. Przechodząc na dietę roślinną należy znacznie ograniczyć szkodliwe emisje.

Beyonce i Jay Z chcą wesprzeć ten proces, rozdając darmowe bilety na koncerty fanom, którzy zwiększają udział żywności roślinnej w ich menu.

Para celebrytów motywuje do ograniczenia spożycia mięsa

jay z i beyonce na scenie

Wyzwanie

Beyonce i Jay Z nie proszą swoich fanów o całkowitą rezygnację z jedzenia mięsa. Chodzi po prostu o znaczne ograniczenie tego zużycia. Uważamy, że takie podejście jest bardzo rozsądne z wielu powodów. Po pierwsze, dyskusyjne jest, czy całkowite zrezygnowanie z mięsa jest zdrowe. Ponadto nierealne jest to, że ludzie, którzy naprawdę lubią jeść mięso, powinni się bez niego obejść i zrobić to szybko i trwale. Jednak to właśnie oni są grupą docelową projektu. Ponieważ przyszłość naszej ziemi w dużej mierze zależy od ograniczenia spożycia produktów zwierzęcych. Tak więc Beyonce i Jay Z poprawnie sformułowali swoje roszczenia do kandydatów o darmowe bilety. Prawdopodobnie odniesiesz z tym sukces i na pewno będziesz świetnym przykładem zaangażowania społecznego wśród gwiazd.

Beyonce i Jay Z pomagają zmniejszyć spożycie mięsa

Trzeci doroczny Diamentowy Bal Rihanny na rzecz Fundacji Clara Lionel na Cipriani Wall Street - Inside

Obie gwiazdy jedzą mniej mięsa

Beyonce i Jay Z powiedzieli również, że chcieliby jeść mniej mięsa. Podejmują również konkretne kroki, aby to osiągnąć. Chciałoby się zacząć jeść bez mięsa raz lub dwa razy w tygodniu. Szczególnie wielu Amerykanom będzie to trudne ze względu na panującą tam powszechną kulturę żywieniową, ale jest to bardzo ważne, ponieważ jest to dobre dla środowiska i dla własnego zdrowia.

Rolnictwo przemysłowe zanieczyszcza naszą planetę

jay z i beyonce nazywają mniej mięsa

Nie musisz iść na weganizm. Pomagasz, nawet jeśli masz mniej mięsa

jay z i beyonce wegańska zupa

Poznaj wegetariańskie alternatywy dla konsumpcji mięsa?

danie wegetariańskie jay z i beyonce

Thanks! You've already liked this