Farba ścienna do salonu – Jak ci się podoba bordowy brąz?

salon kolor ścian bordowy beżowy brązowy wystrój wnętrz

Farba ścienna do salonu – 15 hipnotyzujących bordowych salonów

Czerwień to cudowny, dramatyczny odcień. Jest również rozpoznawany jako cień namiętności. Wiele ich odmian jest również bardzo dobrze znanych i rozpowszechnionych. Chodzi na przykład o bordo i bordo.

Wszystkie te niuanse mają silny, stymulujący, ciepły i ekscytujący charakter.

Dlatego stosuje się je również w jadalniach, gdzie pobudzają apetyt i rozrywkę.

W salonach bordowy występuje w małych dawkach, takich jak akcent na ścianie. Ale jest też kilka wyjątków osób, które czują się w harmonii z tym mocnym odcieniem.

Dzisiaj zebraliśmy dużo zdjęć salonów. Po raz kolejny ilustrują one, jak ciepłe odcienie, takie jak kasztan, mogą ogrzać Twoje pomieszczenie. 15 przykładów pokaże miły, zachęcający, namiętny i miły charakter tego odcienia.

Spójrz na poniższe zdjęcia i powiedz nam, co myślisz o każdym z nich. Być może wśród nich wszystkich znajdziesz faworyta.

Bloomfield

kolor ściany salonu ściana drewniana pokrywająca bordowa tapicerka

Możesz również sprawić, że ściana akcentująca będzie funkcjonalna. W tym przypadku służy jako optymalizacja akustyczna pomieszczenia. To świetny bonus, prawda? Wygląda jak dzieło sztuki, prawda? Tak, a jednocześnie jest super funkcjonalny. Fortepian działa również jako bonus w tym kontekście.

Salon w Bostonie

salon paleta kolorów ścian bordowo-brązowy kolor drewna

Fajna wersja słońca przed ścianą akcentującą wydaje się wystarczać, aby zrekompensować zbyt duże dzieło sztuki w pokoju.

Tradycyjny salon w Bostonie

kolor ścian w salonie bordowy biały beżowy

Ten bostoński dom ma zachęcający charakter, dzięki tradycyjnemu archetypowi, do którego należy. Proste meble wydają się szczególnie mocne na tle ciemnej, kasztanowej ściany.

Zielony wiejski dom na wiosnę

Pomysły na projekt ściany w kolorze bordowym w salonie

O Leary wybrał kolory w domu z dużą pasją. Od początku była pewna, że ​​salon i bibliotekę trzeba będzie zrobić w odcieniach Benjamina Moore’a. Projekt odzwierciedla również ich miłość do koni.

Półki w kształcie pudełka w kolorze brązowym i białym są świetnymi punktami na tle ziemistego odcienia.

Kasztan w salonie

nowoczesny salon paleta kolorów ścian bordowy czerwony biały

Współczesny wystrój wymaga dużo czerwieni i kasztanów. Zmieszanie ich z czernią i bielą sprawia, że ​​całość działa lepiej jako kombinacja.

Nowoczesny azjatycki salon

kolor ścian w salonie kasztanowy brąz beżowy czerwony brązowy kolor projekt

Kolor na ścianie nie oznacza automatycznie szczęścia, ale jednocześnie podkreśla wszystkie ściany razem. Niskie, neutralne meble i wbudowane stoliki boczne są ustawione na ręcznie robionym dywanie Cha Cha. (według Formaonline.com)

Eklektyczny salon w Nowym Jorku

nowoczesne ściany salonu farby ścienne w kolorze bordowym pomysły na zasłony

Tutaj mamy do czynienia z ciepłym i zachęcającym salonem Scarsdale. Palety kolorów wzajemnie się uzupełniają. Zwróć też uwagę, jak wygodna i zachęcająca jest część wypoczynkowa.

Miasto i wieś

nowoczesny salon malowany na ścianach w kolorze bordowym w kolorze niebieskim akcenty

Ściany w kształcie kasztanowca sprawiają, że ten nowojorski apartament wygląda bardzo ciepło i zachęcająco. Niebieskie akcenty tu i tam sprawiają, że całość jest jeszcze ciekawsza.

Tradycyjny salon z nadrukami zwierząt

Salon kolor ścian bordowy beżowy kamień ściana drewniana podłoga skórzana sofa

Czy jest coś, czego nie lubisz na tym obrazku? Salon jest oczywiście urzekający i sprawia, że ​​wszyscy odwracają głowy.

Meble do salonu

sofa do salonu kolor ścian kasztanowobrązowa sofa narożna w kolorze beżowym poduszki do rzucania jasnozielona

W pokoju tej wielkości możesz pozwolić sobie na wykonanie ścian w obfitych niuansach. To są od Morris & Co. Dopóki można go łączyć z innymi, lekko zacienionymi elementami, takimi jak dywany, koce i doły na ognisko, wygląda po prostu świetnie.

Laura Ashley Suite w dopasowanych odcieniach czerwieni została uzupełniona obszernymi fioletowymi sofami. Wygląda luksusowo i zachęcająco.

Salon w kasztanach

nowoczesne ściany salonu farby ścienne w kolorze bordowym

Mason Butts stworzył ten wspaniały projekt we współczesnym salonie. Jest bardzo elegancki i stanowi świetny przykład pięknej przestrzeni.

Pomysł na salon w kształcie kasztanowca

projekt salonu paleta kolorów ścian bordowo-białe akcenty kolorystyczne

Tutaj są sparowane, czarne fotele ze świetną lampą podłogową. Czy w salonie coś może wyglądać odważniej? Ciemna kasztanowa ściana mówi wszystko…

Salon Ozhan

nowoczesny salon akcent ścienny farba ścienna kolor bordowy biały

Tutaj możesz zobaczyć różne wariacje koloru czerwonego. Świetnie nadają się do ścian akcentujących. Połączenie z bielą to kolejne świetne podejście. Wygląda zwyczajnie, ale działa cudownie.

Salon Briana Patricka Flynna

Pokój dzienny kolor ściany bordowy sufit kolor ściany wzór tapety,

Vintage Nowoczesne elementy znajdujące się w salonie, takie jak krzesła, ławki i stolik kawowy, łączy się z tradycyjnymi meblami, takimi jak kanapa. W ten sposób uzyskałeś świeży, młodzieńczy wygląd.

Żywy salon

projekt salonu kolor ściany bordowy wzór tapety ściennej,

Żywa tapeta przenosi klasycznie wykonany obraz na zupełnie nowy poziom. Farba została następnie zebrana na poduszkach i próbkach dywanów. Neutralna tapicerka chroni całość przed zbyt wystawnym wyglądem. Zasłony w kolorze oliwkowym dodają blasku.

Podobały Ci się nasze przykłady z dzisiaj? Czy użyłbyś tych pomysłów lub ich odmian gdzieś w swoim domu??

Thanks! You've already liked this