Wyposażenie salonu – skrzydła bufetowe wykonane z wtórnie wykorzystanych listew

 Umebluj w salonie kredens w chłodnych kolorach

Umeblowanie salonu – designerskie meble

Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam model skrzydeł, który powstał z dbałością zarówno o wyrafinowany design, jak i naturę. Składają się w całości z pasków, które zostały użyte podczas malowania. Były używane do ochrony mebli przed zabrudzeniem.

Zwykle używasz ich kilka razy, a następnie wymieniasz.

Ich ponowne wykorzystanie było punktem wyjścia projektu, a efektem końcowym są skrzydła o bardzo wyrafinowanym designie, które charakteryzują się warstwowym efektem.

Meble z efektem trójwymiarowości

Wyposażenie salonu, kredens nietuzinkowe

Jest autorem tego mistrzowskiego dzieła Davide G. Aquini. Projekt budzi m.in. skojarzenia z typowymi afrykańskimi motywami plemiennymi. Wykorzystano go tam do pomalowania ścian domu.

Projekt nosił nazwę Soninke i jest to nazwa typowego języka afrykańskiego. Wykonanie wykonane jest z żeliwa, są natryskiwane i spryskiwane. Konstrukcja listew jest bardzo zbliżona do sztuki ulicznej.

Niezwykłe skrzydła

Umebluj salon, kredens niezwykłymi skrzydłami

Fajne meble w salonie

Umeblowanie salonu niezwykłe kolorowe skrzydła

Różne szerokości stworzyły trójwymiarowy efekt. Faktura jest tu interpretowana jako bardzo ważny szczegół, który podnosi walory artystyczne przedmiotu.

Sonikę wykonała sama projektantka David G Aquini. Zrezygnował z długiej drogi, którą musi przejść projektant, jeśli musi sprzedawać swoje prace za pośrednictwem dealera. Ponadto dzięki własnej produkcji ma możliwość indywidualnego zaprojektowania każdego przedmiotu. Dzięki temu każdy klient może mieć unikalną nieruchomość Umebluj salon.

Efekt trójwymiarowy

soinke kredens meble zestaw do salonu

Czy chcemy razem zajrzeć na jego stronę internetową? W środku jego aktualnych projektów jest bufet, którego skrzydła drzwiowe pokryte są listwami.

Po lewej stronie widać świetny stolik boczny, który wydaje się inspirować meblami o zupełnie innej funkcji. Nie mniej ekscytująca jest dla nas lampa po prawej stronie, która przedstawia marmur w zupełnie nowym kontekście.

To mylące zastosowanie znanych formularzy w zupełnie nowy sposób przebiega przez całe portfolio. Ale jakoś wydaje się, że właśnie z tego powodu doświadcza się niesamowitej harmonii.

Designerskie meble wyglądają stylowo

      wystrój salonu w formie bufetu niezwykły fortepian

Fajne meble

 soinke kredens designerskie meble meble do salonu

Thanks! You've already liked this