Wróżkowe lampki LED: jak wprawić się w nastrój w domu

Jeśli chcesz upiększyć swoje cztery ściany nastrojowym światłem, najlepiej zastosować diody LED. Zużywają bardzo mało energii, przyjemnie świecą i mają żywotność od 30 000 do 50 000 godzin. Przy czterech godzinach pracy dziennie światło LED może teoretycznie wytrzymać nawet 30 lat. Ponieważ diody elektroluminescencyjne są bardzo małe, można je bardzo dobrze wykorzystać do świetlówek i lampek choinkowych. Wskazówka: Więcej informacji na temat lampek LED do użytku wewnątrz i na zewnątrz Znajdziesz tutaj.

Dekorowanie salonu led bajkowe światła

Przyjemna atmosfera w salonie

Czy to z przyjaciółmi przy filiżance herbaty, czy na kinie domowym z rodziną: w salonie powinno być przytulnie. Możesz stworzyć przytulne wrażenie przestrzeni dzięki połączeniu bezpośrednich i pośrednich źródeł światła. Ściemniane reflektory LED na suficie oświetlają pomieszczenie zgodnie z potrzebami, lampa podłogowa w narożniku sofy zapewnia światło do czytania lub słuchania muzyki. Podczas oglądania telewizji dyskretnie włożone świetlówki LED, które są instalowane np. za telewizorem lub pod regałem, zapewniają przyjemne oświetlenie tła. Wiele bajkowych światełek można obsługiwać za pomocą pilota lub aplikacji na smartfona – w tym zmieniając efekty świetlne. Pierwszy krok w kierunku inteligentnego domu, sprytnie połączonego domu, w którym można wygodnie zdalnie sterować oświetleniem i nie tylko.

Wskazówka: dzięki ruchomym reflektorom LED na ścianach możesz specjalnie oświetlić ciemne kąty i umieścić meble, obrazy lub dzieła sztuki w centrum uwagi. Jeśli chcesz opracować spójną koncepcję oświetlenia całego domu lub mieszkania, wsparcie profesjonalisty Planer oświetlenia być pomocnym.

Lekkie akcenty w jadalni

Lampa wisząca nad stołem to standard w niemal każdej jadalni. W idealnym przypadku można go przyciemnić, aby w razie potrzeby uzyskać bardziej miękkie oświetlenie. Jeśli wyposażysz kredens lub szafkę w jadalni w łańcuchy świetlne LED, możesz ustawić dodatkowe akcenty świetlne i stworzyć przytulną atmosferę dobrego samopoczucia podczas posiłków.

oświetlenie sypialni ledowe lampki dekoracyjne porady

Diody w kuchni i łazience

Centralna lampa sufitowa – to za mało w kuchni. Musi być możliwe dostateczne i celowe oświetlenie obszarów roboczych. Reflektory LED, na przykład na spodzie szafek ściennych, zapewniają jasne światło na powierzchniach roboczych podczas gotowania i siekania warzyw.

Łazienka to miejsce, w którym chcesz się dobrze czuć. Jasne światło neonu o poranku – może cię obudzić, ale nie jest ładne. Na przykład lustra łazienkowe z otaczającymi taśmami LED zapewniają przyjemne, ciepłe światło. A diody LED na wannie lub w kabinie prysznicowej zapewniają romantyzm w domowym spa.

projekt łazienki oświetlenie led bajkowe oświetlenie łazienkowe

  ledowe lampki dekoracyjne porady dekorowanie kuchni

wskazówki dotyczące dekoracji do oświetlenia domu led bajkowe światła

Thanks! You've already liked this