Szykowne pomysły na dekorację do salonu – Wprowadź inspirację do swojego salonu dzięki przedstawieniom gwiazd

eleganckie pomysły na dekoracje do salonu zasłony na krzesła w kolorze niebieskim

Zmień swój salon w dzieło sztuki dzięki obrazowi Van Gogha

Projekt oparty na Van Goghu może zdziałać cuda w formalnym pokoju gościnnym. Taki przykład jest przedmiotem dzisiejszej prezentacji. Jest to jeden z najpopularniejszych egzemplarzy, które są prezentowane w pięknej, szytej na miarę ramie.

W tym samym pomieszczeniu znajduje się już fortepian, który jest również zintegrowany z projektem. Chcesz zachować formalność w pokoju, a jednocześnie sprawić, by było wygodnie i zachęcająco dla gości.

Gwiezdna noc Van Gogha – nadruk – szykowne pomysły na dekorację salonu

eleganckie pomysły na dekoracje do salonu obrazy malarstwo sztuka

Ten odcisk jest centralnym obiektem w pomieszczeniu, wokół którego krążą pozostałe obiekty. Zakochasz się w głębokich, bogatych kolorach. Niektórym może się to wydawać nieco przesadzone. Ale efekt tego obrazu z pewnością nie jest tak nachalny, jak ten plakat ścienny w sypialni. W klasycznym otoczeniu prezentuje się znakomicie nawet w najbardziej tradycyjnej atmosferze.

Sofa Chloe

eleganckie pomysły na wystrój salonu sofa wygodnie tradycyjna

Taka sofa pasowałaby również do tego pokoju. Można znaleźć ten wariant stosunkowo tani, a mimo to projekt pozostaje świetny. Dobrze komponuje się z obrazem Van Gogha ze względu na jasny kolor. To wspaniale koresponduje z ciemnymi niuansami przedstawienia i innymi akcesoriami.

Poduszki dekoracyjne z granatowymi niuansami

eleganckie pomysły na dekoracje do salonu wzór poduszki biały niebieski

Możesz jeszcze bardziej podgrzać atmosferę w pomieszczeniu, dodając trochę tekstyliów. Podobnie jak w konkretnym przypadku, może to dodać paski o typowym odcieniu dla Van Gogh Star Night.

Dwupoziomowy stolik kawowy

eleganckie pomysły na dekorację owalnego talerza w salonie

W naszym przykładzie jest to dekoracja pokoju z okrągłymi oknami. Dlatego taki okrągły stół można cudownie zintegrować na dwóch poziomach. Temat powtarza się w bardziej rzucających się w oczy i subtelnych formach.

Złota blaszana podstawa nadaje pomieszczeniu bardziej wyrafinowany wygląd, a biała powierzchnia daje miejsce na dekoracyjne akcesoria.

Kolejny wariant stolika kawowego

eleganckie pomysły na dekorację do salonu w metalicznym kształcie blatu

Tutaj możesz zobaczyć kolejny okrągły stół, który wspaniale komponuje się z projektem. Tam owalny kształt jest rozszerzony w małe kółka. Całość tworzy połączenie z tematem nieba i kosmosu. Masz również to uczucie z Van Goghem Sternnachtem.

Owalny stół koktajlowy Arteriors Zena wykonany z żelaza / szkła / luster

eleganckie pomysły na dekoracje do nowoczesnego świecznika do salonu

Chcesz więcej gwiazdek w swoim pokoju Van Gogha? Huragan pozostawiony przez takie kształty może się do tego znakomicie służyć. Matowa powierzchnia jest szczególnie odpowiednia dla osób lubiących wyblakły wygląd.

Różowe geometryczne poduszki dekoracyjne Erin

eleganckie pomysły na wystrój dla wzoru poduszki do salonu

Czy chcesz uniknąć przechowywania rzeczy zbyt dużych i ciasnoty w pokoju, tak jak ja? Następnie możesz łączyć różne wzory i tym samym nadać pomieszczeniu chłopięcy wygląd.

Połączenie granatu i bieli tworzy poczucie ciągłości.

Kilka cudownych poduszek w kolorze żółtym?

eleganckie pomysły na wystrój salonu żółty aksamit

Nie powinno zabraknąć odcieni odpowiadających światłu gwiazd na zdjęciu. Żółte poduszki wśród niebieskich i białych będą wspaniałym połączeniem.

Trudno sobie wyobrazić tak eleganckie składane zasłony w jakimkolwiek innym pomieszczeniu, jak w tym przykładzie. Taki widok może przywrócić w tobie harmonię w ciągu kilku minut.

Są idealnym wyborem, szczególnie w przypadku pokazanej tutaj owalnej ściany.

Kolejny wspaniały fotel

szykowne pomysły na wystrój salonu biały przytulanki fotel

Czy to wygodne krzesło nie jest pięknem? Nadaje elegancji całemu pomieszczeniu. Czy zauważasz doskonałą mieszankę tradycji i nowoczesności? Idealnie nadają się do formalnego salonu. Możesz to zrobić bardzo niepozornie.

 Poduszka z „teksturą gwiaździstej nocy”

eleganckie pomysły na dekorację kolorowych poduszek w salonie

Jeśli chcesz zająć się tematem w jeszcze jednym szczególe, możesz przedstawić odcisk słynnego obrazu w jeszcze jednej formie. Na zdjęciu poduszka z rozgwieżdżonym niebem. Znajdzie też miejsce w twoim pokoju??

Stół z podstawą w kształcie gwiazdy

eleganckie pomysły na dekoracje do salonu drewniany stół mała podstawa gwiazdy

To również mebel, który wspaniale posłuży do podjęcia motywu Van Gogha. Motyw świateł nieba jest w subtelnym wzorze eksplozji gwiazdy na powierzchni i dodano błyszczący odcień.

Dywan w kolorze granatowym

eleganckie pomysły na dekorację dywanu do salonu niebieski biały wzór

Czy możesz pomyśleć o lepszym wzorze i bardziej odpowiednich odcieniach do pokoju Van Gogha? Drewniane meble będą się wyróżniać na tle tych kolorów.

Nie uważasz, że każdy powinien mieć w salonie elegancki wózek do serwowania?

eleganckie pomysły na wystrój ruchomych kółek barowych w salonie

Wybrałbym właśnie taki staromodny kawałek do pokoju Van Gogha i wypełniłbym go różnymi napojami alkoholowymi i szklankami. Wybrałbym samochód o tak gładkich i cienkich liniach. Więc nie będzie zbyt dominujący w pokoju. Możesz wybrać praktyczny wariant z uchwytami, aby móc pchać wózek po pokoju.

Oświetlenie – taka artystyczna sala na pewno nie wyda się zamknięta bez pięknego oświetlenia

eleganckie pomysły na dekorację żyrandola do salonu

 W tym przypadku wybrano lampę zawieszoną blisko sufitu. Atmosferę wyraźnie określają ich światła. Ze względu na swój rozmiar może stać się centralnym punktem. Trzeba by było zainwestować dużo czasu w wybór odpowiedniej oprawy. Tego typu oświetlenie, które jest umieszczone blisko sufitu, jest trudne do znalezienia w odpowiednim dla Ciebie rozmiarze. Jeśli potrafisz znaleźć odpowiedni kawałek i sobie na niego stać, to warto będzie go wybierać przez długi czas, choć powinien kosztować trochę więcej.

Real Green, Real Blue i Real Yellow – edycja specjalna

eleganckie pomysły na wystrój salonu nowoczesnej grafiki

Na pozostałe ściany możesz wybrać mniej przyciągające wzrok współczesne dzieła. Dzięki temu odcisk Van Gogha powinien jeszcze bardziej zyskać na znaczeniu. „Prawdziwy zielony”, „Prawdziwy niebieski” i „Prawdziwy żółty” to nazwy prac wybranych dla tych ścian. Widać też wyraźnie duchowy związek między nimi a twórczością Van Gogha.

Książka z ilustracjami Van Gogha

eleganckie pomysły na dekoracje do ilustracji książki barowej w salonie

Możesz uzupełnić projekt książką na stole. To nadal podkreśla główny temat i może być wykorzystane jako rozrywka dla gości.

Czy lubisz też Van Gogha? Kto jest twoim ulubionym artystą? Czy poświęciłbyś temu projekt całego pokoju??

        Eleganckie niebieskie zasłony w kolorze królewskim     eleganckie pomysły na dekoracje do salonu zasłony na krzesła w kolorze niebieskim

Thanks! You've already liked this