Pomysły na dekorację dyni – fajne jesienne dekoracje zrób to sam

Dynie to nie tylko najlepsza dekoracja na Halloween, ale ogólnie artystyczna dekoracja jesienna, która pasuje do każdego gustu. Dziś pokażemy Wam kilka pomysłów na dekorację dyni do samodzielnego wykonania. Daj się zarażać fascynacją jesienią i udekoruj swoje wnętrza i na zewnątrz tymi wspaniałymi, naturalnymi kreacjami.

Wybierz nieoczekiwane miejsca do dekoracji

Czy uważasz, że dynie na schodach lub na kredensie są nudne i przyziemne? Spójrz! Tutaj dynie są umieszczane pod szklanymi kloszami serowymi. Mini dynie idealnie pasują również do misek i bardzo oryginalnie prezentują się na podstawkach pod torty. Dla lepszego kontrastu możesz podłożyć zielony mech pod dynie.

Natura jest niezwykłym malarzem, wykorzystaj to

pomysły na dekorację dyni pomarańczowe dynie na zielonym mchu

Jeśli masz dynie w jasnych pomarańczowych i czerwonych kolorach, po prostu umieść je w rzędach na podłodze w salonie. Szczególnie pięknie prezentują się z białym tynkiem. Idealnie komponują się nawet z minimalistycznymi wnętrzami.

Mile widziane dodatkowe świeże akcenty, takie jak słoneczniki – design by Dog Laudi Studio

dyniowe dekoracje w kolorze pomarańczowym i czerwonym pod pływającymi schodami

Dlaczego zawsze musi być bujnie??

dekoracje z dyni w rzędach na stole jadalnym

Wypróbuj tym razem o wiele prościej i stwórz rząd dyń na stole w jadalni. W ten sposób przyciągają więcej uwagi, a ich kolorystyka i faktura są przyjemniejsze. Projekt zewnętrzny to pomysł od Pearson Design Group.

Pokoloruj swoje dynie!

To nie jest zupełnie nowy pomysł na dekorację – kolorowanie dyni. Ale sposób, w jaki to robisz, jest tutaj nowy. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć artystycznie pomalowane dynie w kontrastujących kolorach. Jeśli chcesz osiągnąć ten sam efekt, oprócz wybranych kolorów będziesz potrzebować taśmy maskującej. Możesz użyć tego z dwukolorową farbą i równie dobrze pokolorować do owijania.

Artystyczne w stymulujących odcieniach

dekoracja z dyni w kolorze żółtym i pomarańczowym z paskami

Czy lubisz styl ombré??

pomysły na dekorację dyni jasny pomarańczowy i magenta

Ten styl jest nie tylko fajny dla twoich włosów, ale także do dekoracji domu. Niewyraźne, lśniące odcienie kolorów, jak w powyższym projekcie DIY z Funkytime powyżej, zamieniają każdą dynię w klejnot. Możesz zaprojektować kombinację kolorów, jak chcesz.

Kontynuuje geometrycznie. Pokoloruj swoje dynie na złoto, magenta i biel lub puść wodze fantazji i zaprojektuj okrągłe dynie zgodnie ze swoim gustem i stylem życia.

Kolorowe pomysły na dekoracje od Ciera Design

dekoracja z dyni geometryczna pomalowana na różowo i złoto

Kolejny pomysł C.W. Styling jest nie mniej interesujący. Wszystko na biało! Dlaczego nie, jest to bardzo nieoczekiwane i dlatego uderzające. Wypróbuj to. Dodatkowe elementy dekoracyjne w kolorze białym, takie jak ta flagowa girlanda, jeszcze bardziej potęgują niezwykły efekt.

Błyszcząca biel na rustykalnym stole jadalnym

Pomysły na dekoracje z dyni śnieżnobiałe jak rzeźby

Dynie i sukulenty

Sukulenty, takie jak korzeń dachu Sempervivum, są idealnymi partnerami dla Twoich dyni. Prawdopodobnie tak często widziałeś dekoracje dyniowe z chryzantemami lub hortensjami. Sukulenty nie są tak powszechne, ale są bardzo odpowiednie. Na zdjęciu poniżej możesz podziwiać stylową nakrycie stołu z dyniami i sukulentami.

Zdjęcie: Jeff Hanley

ozdoba z dyni mini w kolorze pomarańczy i granatu

Sukulenty o gładkich kształtach w odcieniach różu, zieleni i fioletu

Pomysły na dekorację z dyni korzeń dachu i wiecznie zielone

Ci świetni partnerzy do dekoracji wraz ze świecami ołtarzowymi stanowią stylową, dostojną ozdobę stołu

dynia deco pomysły dekoracje stołu sempervivum

pomysły na dekorację dyni mini dynie w szklanym pojemniku

Thanks! You've already liked this