Lampy LED – takich lamp stołowych jeszcze nie widziałeś!

Lampy LED jako oświetlenie i dekoracja w tym samym czasie

Ostatnio mówi się wyłącznie o oświetleniu LED i lampach LED. W rzeczywistości okazuje się, że lampy LED są bardziej energooszczędne niż inne lampy i zapewniają przyjemne światło. Ale nieco później weźmiemy pod uwagę ich zalety. Przede wszystkim chcemy pokazać, że źródła światła LED można również postrzegać jako dzieła sztuki. Artysta to udowadnia Mariana Fernandez Folberg przy lampkach stołowych świecących w ciemności.

Źródła światła LED w postaci roślin

Źródło światła LED Lampa doniczkowa Marina DeFrates

Każda lampa jest wyjątkowa: każdy liść jest zaprojektowany w taki sposób, że powstaje organiczny kształt, taki jaki istnieje w naturze. Każda roślina ma swoją estetykę. Artysta skupia się na liściach i ich różnorodności. Wysuwa na pierwszy plan ich żyłki liści. Przez nerwy liści w roślinach rozumie się organy, które zaopatrują liście w wodę i minerały z korzeni.

Te akrylowe arkusze są włączane przez diody LED i kierują światło z doniczki przez wyrzeźbione „żyły” liści. To tworzy miękkie zielone światło.

Źródła światła LED jako dekoracja

żarówki ledowe lampy stołowe Marina DeFrates rośliny

Niezwykłe lampy roślinne w ekscytujący sposób rozświetlają noce

żarówki led Różnorodność wzorów lamp stołowych Marina DeFrates

Lampy LED oświetlają pomieszczenie i wzmacniają je

żarówki led Niezwykłe lampy stołowe Marina DeFrates

Sprytnie zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach…

żarówka led Marina DeFrates 'Szczegóły roślinne lampy stołowej

Te wiecznie zielone lampy nie tylko zapewniają światło, ale również stanowią doskonałą ozdobę pomieszczenia.Funkcjonalne i piękne, przyciągają wzrok. Może to być miły dodatek do salonu lub rozświetlić noc w pokoju dziecinnym. Umieść taką lampkę LED obok pozostałych akcesoriów na półce lub postaw jedną na szafce nocnej. Można go łatwo łączyć z innymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak zielone rośliny! To może być ostatni akcent w pomieszczeniu, który dodaje uroku atmosferze!

Miejsce między innymi akcesoriami do domu

lampa led Marina DeFrates' roślina dekoracyjna do lamp stołowych

Nawet jeśli początkowo lampy LED nie były idealne, obecnie diody LED są cenione bardzo wysoko. Dziś nie ma już żadnych wahań, jeśli chodzi o nowoczesne oświetlenie. Lampy LED nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Charakteryzują się również długim okresem przydatności do spożycia i są bardzo łatwe do wymiany. Ponadto nie są usuwane jako odpady niebezpieczne. Lampy LED charakteryzują się również niskim obciążeniem cieplnym oprawy i częściowo lepszym współczynnikiem oddawania barw.

Małe przyciągające wzrok i jednocześnie oprawy oświetleniowe

żarówki ledowe Lampy dekoracyjne Marina DeFrates

Fascynujący design i wysoka funkcjonalność charakteryzują te obiekty artystyczne

żarówki led Lampy Marina DeFrates nowoczesne oświetlenie

Oświetlenie LED i niezwykły design w jednym, te lampy stołowe reprezentują wyjątkowe przedmioty sztuki, które po prostu zaniemówią.

Pomysły na dekoracje z lampami LED

lampa led Marina DeFrates 'rośliny artystyczne świecące

Thanks! You've already liked this