Kupujesz suknię ślubną: markowe produkty czy sukienka z półki?

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu – wszystko powinno być oczywiście idealne: miejsce ślubu, tort, dekoracje i oczywiście suknia ślubna. Ale zwłaszcza to ostatnie stanowi dylemat dla wielu panien młodych: czy jestem gotowa wydać fortunę na sukienkę, którą prawdopodobnie założę tylko raz w życiu – ale być może w najważniejszym dniu mojego życia??

Ponadto nie można zapominać, że strój ślubny to znacznie więcej niż sama sukienka. Przy planowaniu kosztów należy również wziąć pod uwagę buty, biżuterię, makijaż i fryzurę. Więc jakie są zalety drogiej sukienki od projektanta i jakie są tanie alternatywy, abyś mogła błyszczeć jako panna młoda w dniu ślubu?

kup suknię ślubną długą suknię ślubną

Obsługa i jakość w sklepie dla nowożeńców

Jeśli masz odpowiedni budżet i nie musisz oszczędzać na sukience, możesz cieszyć się pełną obsługą przy zakupie. Rozpoczyna się, gdy tylko wejdziesz do salonu ślubnego: sprzedawczynie witają przyszłą pannę młodą drinkiem i są gotowe jej doradzić od samego początku. Porady ekspertów są na wagę złota, ponieważ profesjonalni sprzedawcy często od razu widzą, jaki model i jaki rozmiar będzie idealnie pasował do przyszłej żony. Ponadto sklepy z modą ślubną mają zwykle w swoim asortymencie wszystko inne dla panny młodej: od sukienek przez buty po akcesoria, znajdziesz tutaj to, czego szukasz. Niemniej jednak należy zaplanować wystarczająco dużo czasu i umówić się na przymiarkę z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Ponieważ poszukiwanie idealnej sukienki może czasami zająć trochę więcej czasu niż planowano. Dodatkowo designerska sukienka zostanie dopasowana do Ciebie, co wymaga kilku przymiarek.

Jedna wada podczas wizyty w sklepie projektantów: często mają tylko niewielki wybór do 200 różnych sukien ślubnych. Tak więc prawdopodobieństwo, że będziesz musiał odwiedzić kilka sklepów, jest dość wysokie. Ale oprócz usługi, na korzyść lokalnego sklepu specjalistycznego przemawia fakt, że markowe ubrania szyte są ze szlachetnych tkanin. Naprawdę świetnie, Jedwab i błyszcząca satyna mają swoją cenę, designerskie elementy są często szyte ręcznie i szczególnie starannie obrabiane w kilku warstwach. Tkaniny są nie tylko przyjemne w dotyku, ale również delikatnie przylegają do ciała w odpowiednich miejscach i miękko opadają w innych miejscach.

kup suknię ślubną kup suknię ślubną

Idealny kompromis: designerski outlet

Przyszłe panny młode, które ze względu na koszty nie chcą rezygnować ze swojej designerskiej sukienki, mają możliwość rozejrzeć się po markowych outletach. Oferują one markowe towary, które często są redukowane nawet o 75 procent, dzięki czemu klienci z ograniczonym budżetem mogą kupować projektanta. Takie punkty można również znaleźć na przykład w Internecie Zalando Lounge Shopping Club. Jest to dostępne wyłącznie dla członków, którzy mogą korzystać z wysokich rabatów i promocji zakupów na żywo. Rejestracja jest szybka i bezpłatna i nie zobowiązuje do zakupu. Jeśli masz już konto Zalando, możesz używać swoich zwykłych danych do robienia zakupów w Zalando Lounge. Jeśli wolisz robić zakupy offline, możesz wcześniej sprawdzić, czy w Twojej okolicy jest outlet, a następnie przymierzyć tanie markowe ubrania na miejscu.

Suknia ślubna z wieszaka? bez problemu

Nie każdy ma możliwość lub jest skłonny zainwestować sporą sumę w suknię, której po ślubie być może już nigdy nie będzie noszona. Tymczasem nie ma już problemu ze znalezieniem szczególnie tanich ofert. W końcu istnieje wiele sklepów internetowych, które specjalizują się w modzie ślubnej – i dostawców takich jak Asos, Topshop i dowcip dodały do ​​swojej oferty suknie ślubne. Oczywiście musisz iść na kompromis w kwestii jakości. Suknia nie będzie wykonana z prawdziwej koronki ani jedwabiu i nie będzie mogła być spersonalizowana na miejscu. Musisz zadowolić się standardowymi rozmiarami, ale oczywiście masz możliwość zmiany u wybranego przez siebie krawca, abyś w najważniejszym dniu swojego życia mogła założyć idealnie dopasowaną suknię ślubną.

 kup suknię ślubną wybierz suknię ślubną

suknie ślubne z koronką kup suknię ślubną

wybierz suknie ślubne kup suknię ślubną

Thanks! You've already liked this