Meble biurowe: mogą być piękne i praktyczne

plan meble biurowe meble biurowe sklep internetowy schneider

Rozpocznij pracę – ale w odpowiednim środowisku pracy, proszę

Meble biurowe muszą być praktyczne, proste i funkcjonalne? Nie. Oczywiście możesz, jeśli uważasz, że Ty lub Twoi pracownicy bylibyście rozproszeni. Z drugiej strony spędzasz dużo czasu w pracy. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie otoczenie, które pobudza i pobudza kreatywność.

Bo jeśli czujesz się dobrze, pracujesz bardziej produktywnie – dlatego: może być pięknie i praktycznie!

Zaplanuj wyposażenie biura: jakie meble biurowe pasują do Twojego miejsca pracy?

planowanie mebli biurowych meble biurowe sklep internetowy kolorowe krzesła biurowe

Utrzymuj porządek – ale ze stylem, proszę

Tak, drogi porządek – utrzymanie tego nie zawsze jest takie proste. Na szczęście, oprócz klasycznych kontenerów mobilnych, pojawiło się teraz wiele innych przydatnych pomysłów, które robią różnicę, takich jak półki w formie sześciennej na ścianę lub uchwyty ścienne na broszury i organizery ścienne. Możesz to znaleźć różne odmiany w różnych sklepach oferujących przedsiębiorcom dobre warunki, takich jak krawcy. Zaleta elementów ściennych: masz więcej miejsca na biurku, a dokumenty nie są już zawsze widoczne. Ułatwia to skoncentrowanie się na nowej pracy.

Przydatne organizery ścienne

plan meble biurowe organizer ścienny meble biurowe sklep internetowy schneider

Obok biurka nie powinno oczywiście zabraknąć klasycznych półek i kontenerów na kółkach. Ale możesz tutaj również użyć wariantów kolorystycznych lub szklanych. W ten sposób łączysz praktyczność z eleganckim designem.

Kontener na kółkach zapewniający więcej miejsca do przechowywania w biurze

plan meble biurowe roll pojemnik szafka meble biurowe sklep internetowy schneider

Niech stanie się światłość

Właściwe oświetlenie w miejscu pracy jest bardzo ważne, ponieważ nawet jeśli pracujesz na komputerze i ono rzuca światło, samo to nie wystarczy i nie jest dobre dla oczu. Dlatego powinieneś polegać na różnych źródłach światła. Może to być od ekstrawaganckich lamp sufitowych po specjalne lampy stołowe. Reflektory sufitowe, które są wbudowane w sufit, również oferują dobry wariant światła. Po prostu wybierz odpowiedni projekt oświetlenia dla swoich mebli: Jeśli w Twojej przestrzeni biurowej wszystko jest w bardzo przejrzystych i purystycznych formach, powinieneś również wybrać lampy w tym stylu i innym. Jest tylko jedna rzecz, bez której powinieneś się obejść, jeśli możesz tego uniknąć: neonówki. Zwłaszcza starsze modele są bardzo jasne i dają wrażenie akumulatora.

Źródła światła: lampy sufitowe i stołowe

planowanie meble biurowe krzesła biurowe akcesoria meble biurowe sklep internetowy schneider

Nowoczesne biurka biurowe

planowanie meble biurowe biurka meble biurowe sklep internetowy schneider

Stwórz wygodne siedzenia

Kup szybko dużo tanich krzeseł? Raczej nie. Spraw radość sobie i swoim pracownikom i postaw na krzesła o ergonomicznym kształcie. Są teraz dostępne również w wielu wariantach kolorystycznych, co pozwala na stworzenie dodatkowych wizualnych akcentów.

Ergonomiczne krzesła i fotele biurowe

planowanie meble biurowe ergonomiczne krzesła biurowe meble biurowe sklep internetowy schneider

plan meble biurowe ergonomiczne krzesła biurowe meble biurowe sklep internetowy

Nie myśl też tylko o krzesłach biurowych. Zainwestuj również w kanapę lub fotel. Daje Ci to miejsce odosobnienia, w którym Twoi koledzy mogą się zrelaksować i choć raz się wyłączyć.

Może być też kolorowo w biurze

meble biurowe krzesła biurowe meble biurowe sklep internetowy schneider

Krzesła sztaplowane w poczekalni  

plan meble biurowe krzesła biurowe meble biurowe sklep internetowy

Akcesoriom mówimy „tak”

Rośliny, kwiaty, obrazy i zegary – tego też nie powinno zabraknąć. Nadaje pomieszczeniu osobistego charakteru i domowej atmosfery, dzięki czemu poczujesz się bardziej komfortowo. Także tutaj im bardziej komfortowo czujesz się w swoim miejscu pracy, tym lepiej i wydajniej możesz pracować.

Akcesoria i akcesoria

planowanie akcesoria do mebli biurowych meble biurowe sklep internetowy

* Prawa do zdjęć: schneider.de

Thanks! You've already liked this