Najlepsze luksusowe pokoje hotelowe na świecie – powiew nieba

luksusowe meble do pokoju hotelowego w kolorze fioletowym i niebieskim

Spędź krótki czas z najbogatszymi na świecie

Dla większości z nas słowo luksus ma zupełnie inne znaczenie niż dla wybranej grupy. Opowiada o najbogatszych na świecie, których życie przypomina film. To niesamowite, czym naprawdę możesz się cieszyć, gdy należysz do tej rzadkiej grupy. Czy jesteś ciekaw, w jakich luksusowych hotelach chciałbyś się zatrzymać??

Przyjrzyjmy się… ..i też trochę pomarzyć!

Najlepsze luksusowe pokoje hotelowe na świecie

luksusowe pokoje hotelowe w abu dhabi

luksusowy pokój hotelowy czarny żyrandol sufitowy

Wejdźmy do Royal Etihad Suite w wieżowcu Jumeirah At Etihad w Abu Dhabi. Apartament posiada 4 sypialnie, 6 łazienek i 2 jadalnie. Zajmuje całe 60. piętro i charakteryzuje się hojnym, bujnym stylem.

Mieszkanie prezydenckie w Waldorf Astoria

luksusowy pokój hotelowy waldorf astoria nowy jork

luksusowy stół do pokoju hotelowego wykonany z czerwonego szkła

Uwagę zwraca prezydenckie mieszkanie w Waldorf Astoria w Nowym Jorku. Składa się z 4 sypialni, niezbyt wyrafinowanych, ale bardzo eleganckich. To jedyne mieszkanie prezydenckie od czasów Herberta Hoovera, w którym zatrzymał się każdy prezydent.

Apartament Królewski w Hotelu Imperial w Wiedniu

luksusowy pokój hotelowy hotel Wiedeń

luksusowy żyrandol w pokoju hotelowym ciekawe biurko

To jest apartament królewski w hotelu Imperial w Wiedniu. Dekoracja została zaprojektowana z białymi, złotymi i niebieskimi akcentami. Apartament charakteryzuje się dużymi, wspaniałymi żyrandolami i posiada duży salon, biurko, stół jadalny oraz 3 sypialnie. Nadzwyczajny!!!

Hard Rock Hotel w Las Vegas

luksusowy pokój hotelowy twardy rock

luksusowy skórzany pasek do pokoju hotelowego

Tutaj przedstawiamy prowokatora w Hard Rock Hotel w Las Vegas. W 2 sypialniach znajdują się lustrzane sufity. Salon jest naprawdę duży. Dywan wykonany z czarnych skórzanych pasów nadaje salonowi niepowtarzalny wygląd.

Książę Walii – Apartament w Hotelu Bristol w Wiedniu

luksusowy pokój hotelowy książę Walii

luksusowy pokój hotelowy żółty stołek

Apartament Księcia Walii w hotelu Bristol w Wiedniu ma szlachetny design. Dzięki historycznym akcentom i oprawionym portretom ten apartament jest pretendentem do uroku i stylu.

Burdż al-Arab

luksusowe meble do pokoju hotelowego w kolorze fioletowym i niebieskim

luksusowy pokój hotelowy burj al arab

Niewiele hoteli na świecie wygląda tak wspaniale jak Burj Al Arab. Jeśli tu zostaniesz, będziesz traktowany jak członkowie rodziny królewskiej. Wyrafinowane spa dotknie Cię na zawsze.

Palma w Dubaju

luksusowe pokoje hotelowe palm dubai

luksusowy pokój hotelowy biała lampa podłogowa

Jedynym na świecie jest Hotel The Palm w Dubaju. Oferuje ekskluzywny i lśniący styl, który charakteryzują piękne ogrody, fontanny, baseny oraz 90 luksusowych pokoi hotelowych i apartamentów. Goście doceniają elegancką architekturę i nowoczesne wnętrza.

Zatoka Atlantyda na Rajskich Wyspach

luksusowy pokój hotelowy atlantis

luksusowy pokój hotelowy żółte poduszki

Cove Atlantis na Rajskich Wyspach oferuje imponującą liczbę penthouse’ów, które zostały tak bogato i luksusowo wyposażone, że będziesz chciał spędzić tam całe życie.

 Schweizerhof Bern

 luksusowy pokój hotelowy brązowe łóżko

luksusowe pokoje hotelowe wyglądają wspaniale?

Schweizerhof Bern to niezwykły hotel w centrum szwajcarskiej stolicy. Liczba pokoi 99. Wszędzie panuje świetna atmosfera. Projektanci przeforsowali ideę nowoczesnych, prostych linii, aby można było odpocząć bez odczuwania nacisku wyszukanych mebli.

Inter Continental w Hongkongu

luksusowy pokój hotelowy kolorowo urządzony?

     luksusowe pokoje hotelowe hong kong

Łał! Inter Continental Hong Kong może na chwilę złapać oddech. Stało się znane na całym świecie z luksusowych pokoi hotelowych i usług. O bajkowych widokach można tylko pomarzyć.

Jeśli sprawiłem, że nie możesz się doczekać tych wyjątkowych luksusowych pokoi hotelowych na całym świecie, nadal mi wierz, marzenia się spełniają!

Thanks! You've already liked this