Zrób sam fajną galerię zdjęć na płótnie – udekoruj ściany własnymi wspomnieniami

fajna galeria zdjęć na płótnie sprawi, że zaświeci się przypomnienie o świecach

Zrób sam fajną galerię zdjęć na płótnie – udekoruj ściany osobistymi wspomnieniami

Woda. Pędzel malarski. Płótno. Jeszcze kilka narzędzi i możesz tworzyć własne piękne dekoracje. Wszystkie komponenty do tego projektu można znaleźć w lokalnym sklepie z rękodziełem, jeśli go nie masz.

Ten projekt dotyczy czegoś, czego wszyscy potrzebujemy.

 Każdy to ma. Każdy chce tego więcej. Innowacje są opracowywane tak, aby trwały. Jednak kiedy to dostajemy, nadal wydaje się, że to marnujemy i tracimy. Chociaż jest to niewidzialna koncepcja, jest na to tak wiele dowodów na tak wiele sposobów przez całe życie. Słońce, nasze twarze, przekonania, technologia i lista jest długa. Czasami jesteśmy w stanie uchwycić tę zwodniczą istotę tylko przez obiektyw aparatu.

 Twórz piękne, efektowne zdjęcia na płótnie w zaledwie kilku krokach

Fajna galeria zdjęć na płótnie sprawia, że ​​dzieci się śmieją

Ale co by było, gdybyśmy mogli zaprojektować własną galerię płócien w domu, używając kilku podstawowych materiałów i zmieniając nagie ściany naszego domu w pejzaż czasu, który umożliwia codzienne wycieczki wehikułem czasu.

Zrób sam fajną galerię zdjęć na płótnie

 Oto spojrzenie na to, jak zaprojektować swój własny wehikuł czasu w formie galerii sztuki. Głównym bohaterem tego projektu jest Twoja wyobraźnia. Jeśli zastosujesz się do wszystkich poniższych instrukcji, otrzymasz piękny obraz, ale aby uchwycić wszystkie zalety naszego wehikułu czasu, musisz przestawić swoją wyobraźnię na WYSOKI, aby móc dodać brakujące dźwięki, zapachy i inne komponenty, których niestety tutaj brakuje, będą.

Fajna galeria zdjęć na płótnie samodzielnie tworzy wskazówki dotyczące kroków

 1. Wydrukuj swoje zdjęcie na kawałku zwykłego białego papieru o wymiarach 8½ ”x 11”. Czy pamiętasz małe narzędzie w dowolnym prostym edytorze zdjęć? Do przycisku „Odwróć w poziomie”? Cóż, to właśnie stanie się z twoim zdjęciem, więc miej to na uwadze przy wyborze konkretnych zdjęć.

2. Użyj dobrej jakości pędzla, aby włosie nie odpadło. Nałóż grubą warstwę żelu na całą powierzchnię płótna o wymiarach 8”x10”. Substancję tę można znaleźć w wielu sklepach z rękodziełem i jak wszystkie produkty występuje w wielu markach.

3. Delikatnie naciśnij zdjęcie. Odpuść.(Kontynuuj z drugim wybranym przez siebie projektem DIY. Płótno do obejrzenia, pokryte żelem i wyposażone w czarno-biały obraz nigdy nie jest nudne.)

4.. Wracaj do pracy. Spryskaj obraz wodą za pomocą butelki ze spryskiwaczem i średniej wielkości dżetów. Następnie po prostu zacznij pocierać powierzchnię papieru palcami, aż zacznie przypominać naklejkę na jedzenie na plastikowym pojemniku, który przetrwał podróż w zmywarce. (Hmm, kiedy widzę to napisane, zdaję sobie sprawę, że nie zawsze mogę przekazać obrazki i słowa unoszące się w mojej głowie jako czytelny tekst dla moich przyjaciół-zrób to sam.)

5. Ostrożnie wyjmij cały papier, aż obraz zostanie wyeksponowany. Wymaga cierpliwości i zrozumienia dobrego i zdrowego chaosu. Uwaga: intensywne i nadmierne tarcie może spowodować niepożądane usunięcie obrazu! Obraz jest przesyłany niekompletnie, co stworzy staromodną atmosferę.

6.. Nałóż ostatnią warstwę żelu jako tarczę ochronną. Daj tej warstwie farby wystarczająco dużo czasu, aby wyschła, a następnie naciśnij przycisk „Otwórz”, tak jakbyśmy byli w sklepie. Teraz możemy wkroczyć do naszego wehikułu czasu, który będzie transmitowany do naszej galerii ściennej, inaczej zwanej salonem, która zatrzyma dla nas czas na kilka krótkich chwil.

Łatwo i bez wysiłku możesz sam wykonać takie dzieło sztuki i podarować je ukochanej osobie

Fajna galeria zdjęć z płótna sama tworzy niepowtarzalną dekorację

7th.  Daj mu prezent! To domowy projekt, którym z dumą będziesz się chwalić. Daj tym, których kochasz, szansę na zatrzymanie czasu dzięki obrazowi, który przetrwa całe życie. Bądźcie pewni, że robicie coś dobrego dla majsterkowiczów, pomagając im ubierać własne ściany w piękno, kiedy normalnie by tego nie robili! Podróże w czasie nie są teraz poza zasięgiem, prawda??

     Jeszcze kilka przykładów – galeria zdjęć w stylu retro na półkach ściennychStwórz fajną galerię zdjęć na płótnie samodzielnie na biurko w stylu retro

Artystyczna, romantyczna atmosfera w minimalistycznym salonie

fajna galeria zdjęć na płótnie stwórz niepowtarzalną dekorację! Zdjęcia Twojej ukochanej zdobią ściany Twojego domu  fajna galeria zdjęć sprawia, że ​​półki ścienne dla dzieci Wspomnienia wycieczek i wycieczekstwórz fajną galerię zdjęć samodzielnie podróżując po ścianie!

Thanks! You've already liked this