Projekt DIY: Zbuduj własne biurko – 25 inspirujących przykładów i pomysłów

Biurko DIY zbuduj sobie drewniane projekty DIYPrzykłady, które zainspirują Cię do samodzielnego zbudowania biurka

Jeśli już od dłuższego czasu pracujesz poza domem, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne są odpowiednie meble. Jak dobrze rozumiemy, wiodącą rolę pełni biurko.

Biurko na zamówienie może okazać się zbyt drogim rozwiązaniem. Ale to nie jest twój jedyny wybór. Poniższe przykłady pokazują, że samodzielne zbudowanie świetnego biurka nie jest takie trudne.

Biurko do majsterkowania

Biurko DIY zbuduj sobie skandynawski styl

Potrzebujesz praktycznego stołu roboczego do domowego biura?

Biurko DIY zbuduj sobie drewniane meble stół roboczy krzesło

Weźmy za przykład gotowe modele i projekty

Wszystkie poniższe przykłady mają jedną wspólną cechę. Zostały zainspirowane gotowymi modelami lub ciekawymi projektami. Czasami wyglądają jak kupione. Jesteś mile zaskoczony, gdy dowiadujesz się, co tak naprawdę za tym stoi.

Praktyczna konstrukcja biurka: biurko DIY z dodatkowym miejscem do przechowywania 

Biurko DIY zbuduj się Stół roboczy z dużą ilością miejsca do przechowywania

Połącz kilka stołów na tej samej wysokości

Czy masz kilka różnych stołów, które są równe? Może możesz je połączyć. Może to zaowocować idealnym miejscem pracy z dużym biurkiem.

Bądź kreatywny …

Biurko DIY zbuduj sobie stół warsztatowy atelier

Stolik boczny może być również idealnym miejscem do pracy

Niektórzy wolą pracować na stojąco. Czy jesteś jednym z nich? Wtedy możesz bardzo łatwo zrobić własne biurko. Możesz ustawić stolik na różnych meblach i pracować na stojąco.

Praca w pozycji stojącej

Biurko zrób to sam, zbuduj sobie boczny stolik

Zaprojektuj proste stoły DIY jako biurka

Właściwie konstrukcja samodzielnego biurka nie zawsze musi być tak skomplikowana. Ułatw sobie wszystko. Zbuduj prosty stół i po prostu dostosuj jego wysokość i inne wymiary do swoich potrzeb podczas pracy.

Prosta konstrukcja biurka wykonana z drewna

Biurko DIY zbuduj własny stół roboczy wykonany z drewna

Sam zbuduj mini biurko na laptopa

Ile faktycznie potrzebujesz miejsca na biurku w domu? Wystarczy, że położysz na nim laptopa. Poniżej przedstawiamy pomysły na biurka DIY tego typu, niektóre można złożyć. Zastanów się nad wyborem świetnego koloru, który urozmaici atmosferę.

Znajdź sprytne rozwiązanie!

Biurko DIY zbuduj sobie stół roboczy z drewnianymi szafkami

Połącz różne materiały

Meble muszą nas fascynować. Dlatego często rezygnujemy z majsterkowania na rzecz zakupionych designerskich mebli. Istnieje kilka sztuczek, dzięki którym możesz samodzielnie stworzyć naprawdę wyjątkowe biurko. Jednym z nich jest połączenie różnych materiałów. Świetne stoły do ​​majsterkowania powstają, gdy używasz jednocześnie winylu i drewna.

Wyobraź sobie biurko komputerowe z taflą szkła

Biurko DIY zbuduj sobie szklane tafle drewniane nogi

Pływający stół

Dlaczego nie zrobić pływającego biurka? Wszystko, co musisz zrobić, to przymocować go do ściany za pomocą odpowiednich środków. Pozostawia to dużo wolnego miejsca na podłodze.

Jak zaoszczędzić miejsce …

Biurko DIY samodzielnie zbuduj kreatywne projekty DIY

Zbuduj samodzielnie nowe biurko z antycznych stołów

Kochasz antyczne meble? Masz je w domu? Na przykład możesz samodzielnie zbudować wspaniałe nowe biurka ze starych stołów maszyn do szycia. Wyglądają artystycznie i inspirują do twórczej aktywności.

Zmodyfikuj starą maszynę do szycia

Biurko DIY zbuduj sobie stół roboczy Maszyna do szycia Singer

Baw się funkcjonalnością

Istnieje również trend w kierunku wielofunkcyjności w meblach dla majsterkowiczów. Biurko może służyć również do innych celów. Może służyć jako półka lub miejsce do przechowywania. Te i inne wielofunkcyjne rozwiązania możesz zobaczyć w kolejnych przykładach.

Praktyczne rozwiązanie oparte na ścianie narzędziowej

Biurko DIY zbuduj sobie drewniane panele z eleganckimi akcentami kolorystycznymi

Zamień dwie drewniane półki i blat w praktyczne biurko

Biurko DIY zbuduj sobie szklane drewniane półki

Do tego projektu DIY potrzebujesz tylko drewnianej deski i 4 drewnianych pudełek

Biurko DIY zbuduj się z drewnianych pudełek Biurko DIY buduje projekty DIY z drewnianych pudełek Zbuduj sobie biurko z litego drewna i metalowych nógBiurko DIY zbuduj sobie drewniane pudełka półka rośliny doniczkoweBiurko DIY zbuduj siebie Akcesoria do domowego biura zbuduj samBiurko DIY zbuduj sobie stół roboczy Biurko dla majsterkowiczów zbuduj sobie pomysły własnoręcznie zrobiony stół roboczy z litego drewna Biurko DIY buduj własne pomysły i przykłady DIY-biurko-buduj-siebie-materiał-drewno Biurko DIY zbuduj własne meble z paletZbuduj własne biurko z drewna panel szuflady z litego drewna metalowe nogiBiurko DIY zbuduj sobie pomysły panel z litego drewna montowany na ścianie

Thanks! You've already liked this