Czym są palety? 15 domowych drewnianych mebli z palet

domowe drewniane meble z palet jadalnia miejsce do siedzenia ogród

Czym są palety? 19 domowych drewnianych mebli z palet

Czym są palety? A dlaczego ktoś miałby się tym przejmować? To dobre pytanie, prawda? Palety są używanymi i niewłaściwie używanymi platformami drewnianymi, które służą do przenoszenia ciężkich ładunków w magazynach i sklepach za pomocą maszyn. Szybko rozwijający się trend „zrób to sam” polega na usuwaniu tych elementów systemu z drogi i wprowadzaniu ich do domów jako pościeli dla majsterkowiczów.

Klasyczny drewniany stół dodaje prostego, rustykalnego wyglądu do wystroju. Ptasia dekoracja w tle tylko podkreśla nastrój. Wszyscy uwielbiają wyspę kuchenną i ogromne (DROGI) granitowe blaty. Dlaczego nie zrobić wyspy paletowej, pomijając granit, i uzyskać imponujący temat rozmowy, który kosztuje prawie nic. Palety są trwałe. Dzięki temu można je łatwo trzymać na zewnątrz na patio lub dziedzińcu, nie martwiąc się, że się rozpadną.

Miejsce do siedzenia z paletami mebli na zewnątrz

domowe drewniane meble z palet niebieskie krzesła stół biały

Masywny stół paletowy w salonie

domowe drewniane meble z palet solidny stolik kawowy

Teraz to są stoliki kawowe! Nie musisz być uzdolniony, aby złożyć piękny stół paletowy, ponieważ same palety są już ustawione. A wtedy zawsze można zrobić coś łatwiejszego… trudniejszego. Szuflada do tego sprawia, że ​​stół jest bardziej osobliwy i złożony z dodatkowym miejscem do przechowywania. Jeśli chcesz wziąć lżejszą wersję, po prostu ułóż dwie palety i zamontuj gotowe koła.

Styl wiktoriański ze ścianami bibliotecznymi wykonanymi z bogatego, antycznego drewna, wypolerowanego na połysk i wygrawerowanych zawiłymi motywami, nie jest już tak praktyczny. Spójrz na ściany palet na powyższym obrazku, mamy dwie ściany z naturalnie przestarzałymi drewnianymi listwami o własnej indywidualności, wyrwanymi ze starych drewnianych palet.

Drewniane półki i fotel wykonane z palet

domowe drewniane meble z regału z palet

Biała półka stołowa w ogrodzie

domowe drewniane meble z palet biały stół doniczka

Odrobina kreatywności może sprawić, że paleta będzie idealnym dodatkiem do kuchni. Urok naturalnego drewna jest uniwersalny. Z drewnianymi listwami możesz piękne półki zebrane na różne rzeczy – czasopisma, rośliny, a nawet kolekcje doskonałych win. Jeśli uważasz, że brakuje Ci miejsca, bądź kreatywny. Stare palety mogą stać się idealną szklarnią pionową po niewielkich poprawkach, ponieważ ich półki są warstwowymi półkami, idealnymi do pnączy roślin lub warzyw.

Kolorowa, wesoła atmosfera – sofa na palety

domowe drewniane meble z palet dekoracja sofy kolorowe

Funkcjonalna czarna sofa wykonana z palet

domowe drewniane meble z palet oparcie sofy czarne

Istnieje niezliczona ilość opcji mebli paletowych. Akcent do nowoczesnej atmosfery mógłby być starannie zadbany Sofa na palety zwykła przestrzeń zewnętrzna może stać się bardziej osobliwa dzięki prostemu krzesłu. Wykonanie stołków paletowych jest nadspodziewanie łatwe (i kolorowe), stojak pod telewizor z pewnością jest również możliwym przedmiotem dla fanów palet. Nawet elegancką komodę można zmontować z najbardziej przyziemnych produktów naszej kultury „lepszej sprzedaży hurtowej”. Ponowne wykorzystanie palet jest zdecydowanie korzystne dla środowiska i świetnie nadaje się do projektowania domu.

   Niski stolik boczny wykonany z paletDomowe meble drewniane z palet obok stołu toczą się w oryginalny sposób

Ogromny stolik kawowy w salonie

domowe drewniane meble z palet stolik kawowy dywan sofaCzęść wypoczynkowa wykonana z mebli z palet – biały stół ze szklanym blatem i niebieskie krzesła wokół  domowe drewniane meble z palet stół do jadalni szklana płyta

Niski stolik na kółkach posiada półki

domowe drewniane meble z palet mobilne półki na rolkach

Kompaktowa otwarta szopa ogrodowa wykonana z palet

domowe meble drewniane z palet przydomowy ogród

Thanks! You've already liked this