5 projektów DIY z pleksi: modne dodatki do samodzielnego wykonania

Zrób to sam: stwórz najmodniejsze akcesoria z pleksi!

Może nie jest to pierwszy materiał, który przychodzi Ci na myśl, gdy myślisz o majsterkowaniu, ale z pleksiglasu można zrobić fantastyczne i niepowtarzalne akcesoria do domu. Czy zainspirowały Cię atrakcyjne, transparentne dodatki o delikatnym, lekkim wyglądzie w Internecie lub w sklepie meblowym? Online tam Krój akrylowy na zamówienie szyte na miarę, dzięki czemu możesz samodzielnie wykonać akcesoria. Jest to nie tylko o wiele tańsze, ale także o wiele przyjemniejsze! W ten sposób możesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny kawałek z tego wszechstronnego materiału. Ponadto własnoręcznie wykonana kreacja jest również szczególnie dobrym prezentem.

1. Twoje własne unikalne terrarium

Małe rośliny w stylowych mini gablotach to zupełnie nowy trend. Rośliny nie potrzebują dużej, zamkniętej doniczki, aby dobrze wyglądać we wnętrzu. Dotyczy to szczególnie popularnych obecnie roślin oczyszczających powietrze. Niektórzy mogą nawet żyć tylko na antenie. Postaw własne mini-muzeum na swoim biurku lub innym stole i ciesz się piękną zielenią i świeżym powietrzem każdego dnia. Jest to szczególnie miłe, gdy dodasz miedziane odcienie, jak na tym zdjęciu!

Edycja pleksi Stwórz własne terrarium z akcesoriami z pleksi

2. Podstawki z własnym projektem

Nigdy nie możesz mieć dość podstawek! Niestety często można znaleźć tylko te same wzory i nadruki w sklepach z dekoracjami. Z pleksi, która jest również nazywana Szkło akrylowe znane, a przy odrobinie wyobraźni z łatwością wykonasz własne podstawki we wzorach i kolorach, które najbardziej Ci się podobają i które idealnie pasują do Twojego wnętrza.

Uwolnij swoją kreatywność, a na pewno osiągniesz zaskakujący i niepowtarzalny efekt końcowy.

Edytuj pleksiglas Stwórz własne akcesoria z pleksiglasu

3. Praktyczny kalendarz (spotkań)

Czy w Twoim mieszkaniu nadal brakuje kalendarza ściennego lub biurkowego? A czy chcesz, aby Twoje zadania dnia i nadchodzących tygodni były dostępne w kreatywny sposób? Ten ponadczasowy, stylowy kalendarz wykonasz sam w niecałą godzinę, a potem będziesz się z nim bawić przez lata. Ponieważ z odpowiednim długopisem możesz robić swoje notatki co miesiąc

zetrzyj go ponownie i zapisz nowe rzeczy do zrobienia. Zrób to sam dla efektywnego zarządzania czasem, a także ze stylowym wyglądem Twojego domu.

Edytuj pleksiglas Stwórz własne kalendarze z akcesoriami z pleksiglasu

4. Unikalne skarbonki

Skarbonki już dawno przestały istnieć tylko w kształcie różowej świni, która zjadała Twoje monety i banknoty i która nie odgrywała istotnej roli w aranżacji wnętrz. Te fantastyczne skarbonki z pleksiglasu prezentują piękno Twoich (starych) monet w najlepszy możliwy sposób! Uwidocznij na plexi cel swoich oszczędności, a zobaczysz, że możesz osiągnąć swój cel oszczędnościowy dwa razy szybciej. Ponieważ te skarbonki są tak piękne i wspaniale do siebie pasują, możesz bez problemu wykonać ich kilka i ułożyć ozdobnie na ścianie. Stwórz własną niezwykłą skarbonkę na następne wakacje lub inne długo szanowane życzenie!

Edytuj Pleksiglas Akcesoria wykonane z Pleksiglasu samodzielnie oszczędzaj

5. Plastikowe pudełka

Te piękne plastikowe pudełka można znaleźć nawet w najdroższych zakładach projektowych. Nic dziwnego, ponieważ ich zrelaksowany wygląd nie tylko sprawia, że ​​są niezwykle eleganckie, ale także chronią zawartość przed kurzem. Mogą być również wykorzystywane do różnych celów: jako stolik pomocniczy, półka lub stylowa przegroda pokoju. Te pudełka idealnie pasują do każdego stylu wyposażenia. Zrób je sam i dodaj trochę więcej blasku swojemu domowi. Nawiasem mówiąc, te pudełka to również świetne prezenty. Z takim kreatywnym plastikowym pudełkiem na pewno nawiążesz nowe znajomości!

Edytuj pleksiglas Stwórz własne pudełka z akcesoriami z pleksiglasu

Potrzebujesz więcej informacji na temat najlepszego sposobu obróbki arkuszy z tworzywa sztucznego? W tym Blog znajdź pomocne artykuły.

Thanks! You've already liked this