Top 4 najlepszych gadżetów dla zdrowia i dobrego samopoczucia na targach CES 2019

Inteligentne smartfony, tablety, drony itp. są dobre i dobre, ale niewiele robią, aby pomóc naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. W końcu technologia powinna ułatwiać nam życie, ale te dwie branże zawsze pozostają w połowie drogi za urządzeniami rozrywkowymi. Dlatego nie zawsze łatwo jest znaleźć gadżety i usługi, które oparte są na solidnej wiedzy naukowej, a tym samym faktycznie łagodzą różne dolegliwości zdrowotne i poprawiają codzienne życie. Na szczęście CES 2019 również ma do zaoferowania takie urządzenia. Oto 4 najlepsze gadżety dotyczące zdrowia i dobrego samopoczucia w tym roku.

To 4 najlepsze gadżety dla zdrowia i dobrego samopoczucia z targów CES 2019

Top 4 najlepszych gadżetów dla zdrowia i dobrego samopoczucia na tegorocznych targach CES

Gadżety antystresowe „TouchPoints” dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Negatywne skutki, jakie stres wywołuje w codziennym życiu, są nam dzisiaj dobrze znane. Stres może być paraliżujący i często powodować choroby. Szacuje się, że każdego dnia około 1 miliona osób choruje z powodu stresu.

Punkty dotykowe ma na celu radykalną zmianę tego wszystkiego.

Dwa gadżety dla zdrowia i dobrego samopoczucia, które są podobne do pary smartwatchów, emitują wibracje dotykowe o trzech różnych intensywnościach. Pomysł opracowany przez neuropsycholog Amy Serin polega na tym, że dwustronna stymulacja może zmniejszyć fizyczne skutki stresu w zaledwie 30 sekund. TouchPoints spowalnia bicie serca i eliminuje motyle w żołądku.

Wystarczy nacisnąć przyciski na każdym urządzeniu, aby rozpocząć stymulację. Trzymaj oba gadżety blisko siebie, aby je zsynchronizować. Jeśli nadal czujesz się zestresowany, naciśnij ponownie, aby zwiększyć wibracje. Łącznie są trzy poziomy, kolejne naciśnięcie wyłącza urządzenia. TouchPoints szybko zmniejsza fizyczne uczucie stresu i pomaga się skoncentrować.

Kompaktowe i wygodne przenośne gadżety do radzenia sobie ze stresem

Top 4 najlepszych gadżetów dla zdrowia i dobrego samopoczucia zarządzania stresem w punktach styku CES 2019

Radzenie sobie ze stresem za naciśnięciem jednego przycisku

Top 4 najlepszych gadżetów dla zdrowia i dobrego samopoczucia bransoletki punktów styku CES 2019 ze stresem

Gadżety monitorujące ciśnienie krwi „Omron HeartGuide” dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Nie zawsze łatwo jest zmierzyć ciśnienie krwi. Jeśli jesteś zależny od pomiaru w klinice raz w miesiącu, zdecydowanie nie uzyskasz pełnego obrazu. Z tego powodu ma Omron opracował smartwatch, za pomocą którego można rejestrować dokładne wartości ciśnienia krwi i przesyłać je do aplikacji. W gadżecie znajduje się rozszerzająca się opaska, podobnie jak normalny mankiet do pomiaru ciśnienia krwi. Możesz wykonywać pomiary ręczne lub planować je automatycznie, jak chcesz.

Takim urządzeniem zainteresuje się każdy, kto ma problemy z nadciśnieniem lub udarem. Pełny obraz ciśnienia krwi w czasie może być bardzo pomocny dla twojego lekarza. Ciśnieniomierz HeartGuide służy również jako monitor kondycji, może liczyć kroki i śledzić regularność snu.

HeartGuide monitoruje ciśnienie krwi przez całą dobę, dzięki czemu lekarz będzie na bieżąco informowany

Najlepsze 4 najlepsze gadżety dla zdrowia i dobrego samopoczucia inteligentnego zegarka Heartguide CES 2019 do pomiaru ciśnienia krwi

Aplikacja wysyła regularne raporty o stanie

Top 4 najlepszych gadżetów dla zdrowia i dobrego samopoczucia kontroli ciśnienia krwi omron CES 2019 z aplikacji

„Stanley Czarny & Decker Pria „Gosposia”

Pria to urządzenie towarzyszące do opieki domowej, które reaguje na polecenia głosowe. Gadżet jest również w stanie dostarczyć do 28 dawek leków, wysyłać powiadomienia do osób potrzebujących opieki i działać jako urządzenie do wideorozmów. Posiada wbudowaną kamerę, głośnik i mikrofon. Zamiast mieć do dyspozycji opiekunów 24 godziny na dobę, Pria może mieć oko na pacjenta i dać Ci Aplikacja Bądź na bieżąco zdalnie.

Wyświetlacz ożywia urocza twarz i kobiecy głos. Pria podaje lek w kubku, aby mogła rejestrować każdą przyjętą dawkę. Gadżet jest również połączony z chmurą i opiera się na Microsoft Azure. Dzięki temu opiekun może zaplanować powiadomienia i otrzymywać alerty, jeśli pacjent je przegapi. Aby to ułatwić, Pria udostępnia funkcję wideorozmów, która jest ograniczona do wprowadzonych kontaktów.

Czy ten domowy robot nie jest absolutnie słodki??

Top 4 najlepszych gadżetów dla zdrowia i dobrego samopoczucia asystenta domu robota pria na targach CES 2019

Top 4 najlepszych gadżetów dla zdrowia i dobrego samopoczucia robota domowego pria i asystenta wideo CES 2019

Gadżety przeciwbólowe „Quell 2.0” dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Przewlekły ból to straszny, a czasem wyniszczający problem dla milionów ludzi. Lekarze często przepisują obfite długoterminowe środki przeciwbólowe, które mogą powodować różnego rodzaju niepożądane skutki uboczne. Zbyt długie przyjmowanie leków przez pacjentów może prowadzić nawet do uzależnienia i innych problemów zdrowotnych. Źródło 2.0 jest alternatywnym urządzeniem przeciwbólowym, tym KILKADZIESIĄT (przezskórna elektryczna stymulacja nerwów) podobnie daje lekkie wstrząsy, które zakłócają sygnały bólu.

Duża różnica w stosunku do Quell polega na tym, że jest to kompaktowe urządzenie noszone na nodze. Urządzenie generacji 2.0 jest dwukrotnie mniejsze, ale o 20% wydajniejsze od swojego poprzednika. Aplikacja została również przeprojektowana i zawiera teraz wyższy poziom personalizacji, aby skutecznie radzić sobie z bólem. Nowe opcje terapii zostaną dodane w tym roku.

Przenośny i bardziej kompaktowy niż maszyna TENS

Najlepsze 4 najlepsze gadżety dla zdrowia i dobrego samopoczucia CES 2019 quell 2.0 łagodzą ból

Liczne opcje personalizacji za pośrednictwem aplikacji

Kontroluj 4 najlepsze gadżety dla zdrowia i dobrego samopoczucia na targach CES 2019 quell 2.0 za pośrednictwem aplikacji

Thanks! You've already liked this