Sznurowadła Nike Adapt Huarache są regulowane przez Siri

Najnowszy produkt Nike ze współpracy z Apple wydaje się pochodzić z filmu science fiction. Nowe trampki noszą nazwę Nike Adapt Huarache i wykorzystują technologię sznurowania FitAdapt w połączeniu z asystentką Apple Siri, aby zacisnąć lub poluzować sznurowadła za pomocą poleceń głosowych. Możesz używać zegarka Apple Watch lub iPhone’a. Nowe buty sportowe wzorowane są na oryginalnym Nike Huarache, który został wprowadzony na rynek w 1991 roku. Wiele źródeł uważa, że ​​inspiracją do tego są sneakersy Nike Mag od Marty McFly, bohatera filmu Powrót do przyszłości II z 1989 roku.

Kompatybilny z większością urządzeń przenośnych Apple

Sznurowadła Nike Adapt Huarache zostały dostosowane przez Siri w nowych tenisówkach

Dostosuj sznurowadła za pomocą polecenia głosowego

Oprócz kontrolowania sznurowadeł, Siri pozwala również na zmianę koloru diod LED na podeszwie buta. Możesz wybrać je ręcznie lub stworzyć własne kombinacje dopasowania i światła. Do wyboru łącznie 13 kolorów. Buty są ponad Aplikacja SNKRS przez Nike i u wybranych sprzedawców w styczniu..

Opublikowano we wrześniu i kosztuje około 300 euro.

Technologia FitAdapt jest podobna do elektronicznie adaptacyjnego sznurowania HyperAdapt 1.0 z 2016 roku, które umożliwia delikatne zaciśnięcie butów wokół stopy, gdy aktywowane są czujniki nacisku na pięcie. Jednak te buty pierwotnie kosztowały prawie 650 euro. Nowa wersja HyperAdapt 1.0 pojawiła się w styczniu w postaci Nike Adapt BB. Te sportowe buty kosztują tylko o połowę mniej i kosztują tyle, co nowy Nike Adapt Huarache – 300 euro. Oba modele mają wbudowane czujniki dla lepszego dopasowania. Jednak dzięki Nike Adapt Huarache możesz sterować technologią za pomocą głosu.

13 różnych kolorów do wyboru

Sznurowadła Nike Adapt Huarache są dostosowywane przez Siri, aby dostosować kolory, aby były futurystyczne

Użyj ustawień domyślnych lub ustaw je na miarę

Sznurowadła Nike Adapt Huarache są regulowane automatycznie przez Siri

Nike Adapt Huarache rewolucjonizuje sznurowadła

Nike w ostatnich latach coraz częściej łączy obuwie sportowe z przełomową technologią. W 2016 roku firma wypuściła nawet ograniczoną liczbę 1510 futurystycznych butów Nike Mag. Aplikacja Nike wykorzystuje również funkcję AR w połączeniu z kamerą Twojego smartfona, aby stworzyć szczegółowy skan Twoich stóp, a tym samym określić idealny rozmiar buta dla Ciebie. Oczekuje się, że rozszerzenie pojawi się w aplikacji SNKRS w sierpniu. W 2017 roku firma uruchomiła nawet tymczasową bieżnię o nazwie Nieograniczony stadion Stworzony w Manili, gdzie biegacze mogą rywalizować ze sobą i pobić swój własny rekord.

Tylko dla największych fanów serialu science-fiction

Sznurowadła Nike Adapt Huarache są dostosowane przez tenisówki Siri nike mag z powrotem do przyszłości 2

Stadion Unlimited naśladuje kształt Nike Lunar Epic

Sznurowadła Nike Adapt Huarache są dostosowywane przez nieograniczony stadion Siri w Manili

Sznurowadła Nike Adapt Huarache zostały zaadaptowane przez Siri . do futurystycznego szyku

Thanks! You've already liked this