Hi-Tech News: nowy zegarek sportowy Samsung Galaxy Watch Active już na rynku

Samsung Galaxy Watch Active jest na rynku od kilku tygodni. Poprzednie podobne modele były imponujące i popularne. Co w takim razie przemawiałoby za zakupem najnowszego z najnowszych? Tutaj mamy wszystkie popularne funkcje z poprzednich modeli w mniejszym formacie. Te zaawansowane technologicznie innowacje w projektowaniu będą jeszcze bardziej skuteczne w stymulowaniu Twoich wysiłków, aby uzyskać lepszą formę.

Zegarek sportowy Samsung Galaxy Watch Active jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych

kilka wspaniałych niuansów zegarków sportowych

Opis Hi-Tech Samsung Galaxy Watch Active

Ten zaawansowany technologicznie zegarek sportowy o długości 14 cm jest znacznie mniejszy niż poprzednie modele tej samej marki. Ponadto elementy mechaniczne są teraz praktycznie całkowicie usunięte z powierzchni, a wszystko jest sterowane za pomocą ekranu dotykowego. Po prawej stronie zegara znajdują się dwa małe przyciski.

Dolny służy do aktywowania wyświetlania menu. Drugi przycisk to przycisk wstecz i zawsze możesz go użyć, aby łatwo wrócić do menu głównego. Funkcjonalność jest bardzo zróżnicowana i możesz mieć wiele informacji na zegarku za pomocą małego ruchu. Funkcja zegara może być również wyświetlana w różnych wersjach. Są wśród nich świetne, nowoczesne, minimalistyczne warianty. Jest jeden z tyłu Monitor pracy serca Ponadto ten nowy, zaawansowany technologicznie zegarek sportowy ma wysokiej jakości nowoczesne paski do zegarków, które są bardzo łatwe do założenia i jednocześnie mocne.

Tył zegarka sportowego Galaxy Watch Active

widok z tyłu zegarków sportowych

Różnorodne wzory z Samsung Galaxy Watch Active

W zasadzie nowy model od Samsung Galaxy Watch Active jest idealny dla każdego, kto szuka mniejszego zegarka sportowego wśród dostępnych już modeli. Między innymi są tam zintegrowane ważne innowacje hi-tech. Ale duże znaczenie ma też zróżnicowana kolorystyka, która z pewnością przyciągnie uwagę wielu osób. Oprócz klasycznej czerni i bieli dostępne są warianty w kolorze zielonym i różowym, zgodne z aktualnymi trendami mody.

Funkcje są bardzo liczne i łatwe do zmianyzegarki sportowe wielkie serce

Wielu kupujących wybiera minimalistyczny design

zegarki sportowe ze smartfonem czarno-białe

Dostępne są również nowoczesne jasne kolory

zegarki sportowe odcienie pomarańczy

Być może wolisz ten kobiecy wariant?

zegarki sportowe różowe i inne niuanse

Thanks! You've already liked this