Drewniany laptop HP trafi na rynek jesienią 2019 roku

Computex 2019, Największy na świecie pokaz komputerowy rozpoczął się wczoraj w Taipei na Tajwanie i potrwa do 1 czerwca. Kilka zwykłych zapowiedzi i aktualizacji od HP wyróżniło się w tym roku. Jednym z nich są niewątpliwie nowe Zazdrość laptopów. Modele oferują fascynujące nowe funkcje, w tym dłuższą żywotność baterii oraz lepszą prywatność i bezpieczeństwo. Najbardziej zauważalną z aktualizacji jest jednak ich nowe wykończenie. Seria HP Envy Wood ma cienką warstwę drewna na metalowych częściach, a podpórka pod nadgarstki, gładzik, a nawet czytnik linii papilarnych mają drewniane wzory. Co więc ma do zaoferowania nowy drewniany laptop HP??

Pierwszy drewniany laptop HP jest częścią serii Envy

Drewniany laptop HP pojawi się na rynku jesienią 2019 r. Zazdrość seria wykonana z drewna

Drewniany laptop HP wchodzi na rynek jesienią 2019 roku z drewnianym wykończeniem nowej zawiści

Nowy drewniany laptop HP wpisuje się w trend wykorzystywania materiałów organicznych w produkcji komputerów

Nowe laptopy są dostępne w kolorach „Nightfall Black” z naturalnym orzechem, „Ceramic White” z papierową brzozą i „Natural Silver” z szarą brzozą. Słoje drewna mogą oczywiście różnić się w zależności od urządzenia. HP obiecuje również, że drewno pochodzi ze zrównoważonych źródeł. Nowe notebooki HP Envy trafią na rynek jesienią 2019 roku. Ceny i szczegółowe dane techniczne nie zostały jeszcze ogłoszone.

Wkrótce dostępny w trzech wariantach kolorystycznych

Drewniany laptop HP pojawi się na rynku jesienią 2019 roku w trzech kolorach wykończenia wood envy

Wprowadzenie na rynek ma miejsce około rok po wprowadzeniu skóry powlekanej Folio HP Spectre ostatni upadek. Wytrzymała, garbowana chromem skóra zmieniła poglądy wielu ludzi na temat ambicji projektowych HP. Jest duża szansa, że ​​nowa seria Envy zrobi to samo. Międzynarodowa firma z USA pokazuje w ten sposób światu zaawansowanych technologii, że komputery mogą być również wykonane z naturalnych materiałów.

Według HP Envy to „pierwszy komputer na świecie wykonany z prawdziwego drewna”, co, ściśle rzecz biorąc, nie jest prawdą. Komputer do gier Volta V i Endless Mission One, oba wydane w 2017 roku, również miały wykończenie z orzecha i bambusa.

HP Spectre Folio jest częściowo wykonane z prawdziwej skóry

Drewniany laptop HP wchodzi na rynek jesienią 2019 widmo od HP ze skórą

Co już wiemy o HP Laptopie wykonanym z drewna pod względem danych technicznych?

Oprócz drewnianej powierzchni, nowe laptopy Envy są wyposażone w najnowsze procesory Intel Core nowej generacji oraz układy AMD Ryzen drugiej generacji z grafiką Vega. Są one dostarczane m.in. z nowymi sterownikami gładzika Microsoft Precision, zintegrowaną obsługą Amazon Alexa, funkcjami wake-on-voice i wake-on-fingerprint, a także nowoczesną funkcją czuwania.

Jeśli potrzebujesz czegoś wyjątkowego do noszenia przy swoim nowym drewnianym laptopie HP, HP oferuje również torbę, plecak i plecak HP Envy Uptown od tego lata.

Nowe torby z serii Envy prezentują się stylowo i komfortowo

Drewniany laptop HP pojawia się na rynku jesienią 2019 r. Plecak zazdrości kompaktowy i stylowy

Drewniany laptop HP trafi na rynek jesienią 2019 roku z zazdrosnym drewnianym wykończeniem laptopa

Thanks! You've already liked this