Nowoczesne stoły do ​​jadalni z krzesłami – designerskie rozwiązania z litego drewna i szkła

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z krzesłami z drewna

Współczesne projekty stołów do jadalni

Na początku tego roku planowałam kolejne kolacje w dobrym towarzystwie: z rodziną, przyjaciółmi, sąsiadami.

Wiosna to chyba najlepszy czas na wdrożenie tego rozwiązania! Podoba Ci się też pomysł? W takim razie my z Freshideen chcemy Ci w tym pomóc.

Chcemy pomóc Ci rzucić okiem na wiosnę 2014 roku. Usiądź, ale nie podnoś nóg. Lepiej przetwarzasz jedzenie, gdy masz podeszwy na ziemi. Zrób sobie przerwę i ciesz się satysfakcją płynącą z dobrego jedzenia i picia. Stań się centralnym punktem sąsiedztwa. Więc stań się tym, co wydaje się istnieć tylko w wielkich filmach i telenoweli.

Niech Twoje mieszkanie stanie się drugim domem Twoich sąsiadów. Powoli może przerodzić się w miejsce, w którym organizujesz najlepsze imprezy i gdzie panuje wspaniała atmosfera. Niezależnie od tego, czy macie dużą rezydencję i małą, przytulną atmosferę, zawsze znajdzie się miejsce na stół jadalny i okazja do jego wykorzystania. Czy chcemy dziś przyjrzeć się 10 inspirującym meblom tego typu z Cattelan Italia? Sprawiają, że ludzie odwracają głowy i ożywiają nastrój w środku.

Piękny Brera

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z krzesłami

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z krzesłami w białej szklanej tapicerce

Dzięki prostemu krojowi i wspaniałym powierzchniom ten stół reprezentuje ogólny mianownik stylów aranżacji wnętrz i potrzeb związanych z jedzeniem. Niezależnie od tego, czy jest to wystawne spotkanie, czy wieczór gier rodzinnych, zapewni Ci odpowiednią przestrzeń.

Wspaniały Eliot

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z okrągłymi marmurowymi krzesłami

Chodzi o dobrą zabawę! Zauważyłam, że siedzenie przy okrągłych stołach sprawia, że ​​czuję się trochę nieswojo.

Jeśli stoisz u boku praktycznie każdego, możliwości wymiany są znacznie większe

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z okrągłymi białymi krzesłami

Genialny Valentino

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z krzesłami ze szklanego drewna

Czasami potrzebujesz stołu, który dokładnie pasuje do twojej postaci. W innych przypadkach goście mogą prowadzić żywszą rozmowę bez otwierania ust. Nic nie może tego zrobić lepiej niż stół z symboliczną przepuszczalnością. Istnieje wiele zalet związanych z wyborem szkła. Daje poczucie większej przestrzeni. Tworzysz świeży i wyrazisty efekt i sprawiasz, że to, co podajesz, wydaje się bardziej ekskluzywne. Jeśli interesujesz się modą, możesz nawet usiąść i porozmawiać o butach i spodniach. Masz więc jeszcze więcej tematów do rozrywki.

Kirk – czas na niezależne występy

Nowoczesne stoły do ​​​​jadalni z krzesłami półki ścienne zielone krzesło

Mały stół do jadalni to idealny wybór

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z designerskimi krzesłami

Ale może zdecydowałeś się spędzać więcej czasu w samotności i lepiej siebie rozumieć. Stół dla jednej osoby nie musi sprawiać Ci samotności i często jest dostosowany do Twoich potrzeb. Można tam zrobić śniadanie, obiad, kolację lub trochę popracować. Nie ma to jak mebel, który idealnie pasuje do Twoich potrzeb i zainteresowań.

Znakomity zenit

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z krzesłami wiszącymi lampami

Dodaj kontrastujące piękno do swojego domu, zaczynając od kwadratowego stołu jadalnego. Ten wybór nie jest tak powszechny jak stół wydłużony, prostokątny lub okrągły. Ale to nie dlatego, że jest to niepraktyczne. Jest to szczególnie atrakcyjne, zwłaszcza ze względu na rzadkie połączenie kontrastującego szkła i metalu. Miękkie wrażenie szkła i jego dopasowanie do stali nierdzewnej jeszcze bardziej podkreśla kwadratowy charakter.

Zainspirowany designem z połowy wieku

Nowoczesne stoły do ​​​​jadalni z krzesłami, lampy wiszące okrągłe

Solidny, owalny i wykonany z marmuru

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z krzesłami kuliste lampy wiszące owalny marmur

Chcesz ponownie doświadczyć piękna tego stylu??

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z krzesłami żyrandol z koralikami

 Poniższe dwa style tabel pomogą ci w ustaleniu tego rozwiązania. Oba wyróżniają się własnym stylem. Oboje mówicie językiem klasycznego designu, ale w innym dialekcie.

Swobodny i artystyczny

Nowoczesne stoły do ​​​​jadalni z krzesłami lampy wiszące okrągłe szkło

Czy jesteś znany z tworzenia przyjęć koktajlowych? Podejmij ten pomysł i zaszalej na stole, który zaprasza jednocześnie do jedzenia i picia oraz imprezy!

Nogi…

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z designerskim oświetleniem krzeseł

Kto powiedział, że stoły do ​​jadalni muszą mieć cztery nogi? Na poniższym przykładzie widać, że nawet dwie osoby mogą wykonać tę samą pracę. Ze względu na swój industrialny wygląd wypełni otwartą przestrzeń swoim wyrafinowanym i jednocześnie solidnym charakterem.

Przejrzyste piękno

Nowoczesne stoły do ​​jadalni z krzesłami szklany blat ze szkła

Gdyby któryś z tych stolików był również idealnym wyborem dla Ciebie??

Nowoczesne stoły jadalne z krzesłami jadalnia na wysoki połysk

Będzie to inspiracją do rozmów nie tylko o jedzeniu, ale także o mediach, które są pięknie zebrane w jednolity obraz. Ale trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że odciski palców są tu zdecydowanie zbyt widoczne. Uważaj więc na sąsiadów, którzy chcą ukraść to piękno!

Thanks! You've already liked this