Milan Fashion Week i inne znane targi designu na całym świecie

Tydzień mody w Mediolanie Tydzień mody w Mediolanie

Dowiedz się, co nadchodzi w świecie projektantów

Dzięki licznym magazynom internetowym poświęconym projektowaniu i architekturze, każdego dnia można wirtualnie podróżować po świecie. Co więcej, bez względu na to, gdzie mieszkasz, możesz spotkać podróżujących ludzi z branży, porozmawiać z nimi i wymienić informacje.

Istnieją cztery wydarzenia związane z projektowaniem i architekturą, w których powinni wziąć udział profesjonaliści światowej klasy.

Chcesz wiedzieć, co to jest. Może jeden lub dwa z nich zbiegną się z Twoim następnym celem podróży?

Pisząc na ten temat, nie możesz się powstrzymać od pisania o tym Tydzień mody w Mediolanie  rozpocząć. Według opinii wielu osób to praktycznie początek nowego roku projektantów. Pierwsze wydarzenie w Mediolanie miało miejsce w 1961 roku. W tym czasie wszystko w mieście wydaje się podporządkowane tym targom mody.

Salone del Mobile podczas Tygodnia Mody w Mediolanie

Tydzień mody w Mediolanie Tydzień mody w Mediolanie salone del mobile milano

IMM Kolonia to kolejny, tymczasem nie mniej szanowany uczciwy. Na międzynarodowych targach wyposażenia wnętrz w Kolonii gromadzą się najlepsze firmy projektowe i przemysłowe nie tylko z Niemiec, ale z całego świata. Targi te odbywają się od 1949 roku, a ich wizerunek stale rośnie. Charakterystyczne dla tego wydarzenia są elementy dekoracyjne, meble i ciekawe nowości ze wszystkich dziedzin.

Imm Cologne – targi designu w Kolonii

Tydzień mody w Mediolanie targi designu imm cologne imm cologne

Jedne z młodszych, ale bardzo szybko znanych targów w świecie designu i mody Maison & Obiekt. Odbywa się w Paryżu we Francji. Targi odbywają się dwa razy w roku. Pierwszy raz w styczniu. Ten numer poświęcony jest letnim trendom. We wrześniu targi dedykowane są nadchodzącemu sezonowi zimowemu.

Maison & Obiekt

Milan Fashion Week targi designu maison & objet paris

Oprócz tradycyjnie licznie odwiedzanych targów, obecnie są też takie, które odbywają się poza starym kontynentem. Trudno się dziwić, że w krótkim czasie stał się bardzo sławny w Dubaju. Tytuł targów to  Design Days w Dubaju. Targi te charakteryzują się również oferowanym tu wysokim stylem oraz unikalnymi znaleziskami, które również tutaj są możliwe.

Design Days w Dubaju

Milan Fashion Week targi designu design days dubai

Czy temat Cię zainteresował? My także! Oczekuj więcej wkrótce!

Thanks! You've already liked this