Výzdoba svatebních brýlí: vybrané dílny a trendy designové nápady v roce 2019

Nádherná dekorace svatebních brýlí pomocí hliněných květin

Nádherná dekorace svatebních brýlí pomocí hliněných květin

Brýle na svatbu jsou důležitým atributem každého slavnostního procesu, takže pro vás nebude těžké vybrat si nejlepší možnost. Dalším úkolem je jejich racionální design, o kterém bude řeč v tomto článku..

Pokud není slavnostní obřad organizován kompetentně a racionálně, můžete vynechat některé detaily a nuance celé oslavy. Obvykle se zábava, přesněji její slavnostní část, odehrává tak, že manažeři a organizátoři doporučují novomanželům, aby vše po etapách vymalovali, zohlednili různé potřeby, aby oslava byla co nejkvalitnější a naplánovaná. Mezi mnoha detaily hrají zvláštní roli brýle na svatbu, jejichž fotografie jsou prezentovány v široké škále, jako ve skutečnosti samotné výrobky..

Obsah:

 • Vlastnosti a variace v designu svatebních brýlí
 • Samostatná práce na zdobení brýlí
 • Odrůdy zdobení svatebních brýlí
 • Proč je nutné zdobit svatební brýle

DIY kreativní dekorace brýlí pro novomanžele

DIY kreativní dekorace brýlí pro novomanžele

Zajímavé řešení, jak ozdobit svatební brýle pomocí gravírování

Zajímavé řešení, jak ozdobit svatební brýle pomocí gravírování

Smaragdové brýle pro novomanžele

Smaragdové brýle pro novomanžele

Specialisté jsou tradičně přijímáni pro zdobení brýlí, ale pokud existuje touha, každá nevěsta může k řešení tohoto problému zaujmout nezávislý přístup. Je třeba vzít v úvahu několik základních nuancí a každý pár se může spokojit s něčím jiným na základě svého vkusu a použitých dekorativních materiálů. Pokud taková příležitost existuje, je pravděpodobné jakési „nacvičení“ několika způsobů zdobení těchto atributů. Navzdory skutečnosti, že novomanželé obvykle rozbíjí brýle, můžete pro tento osud připravit náhradní sadu a ponechat si krásné brýle jako rodinné dědictví..

15

Při oslavě výročí se ujistíte, že extra pár, který jste získali, nebude vůbec nadbytečný, ale obecně je lepší se zásobit šesti skleničkami. V matrice budou použity jedny brýle, které se stanou výrazným „vrcholem“ v době vašeho malování, druhé budou vyžadovány k pořizování fotografií. Samozřejmě můžete použít stejné brýle, ale ve spěchu je příbuzní mohou schovat daleko, takže byste měli být plně ozbrojeni. A třetí pár na vás bude čekat u svátečního stolu..

Vlastnosti a variace v designu svatebních brýlí

Není nutné, aby dva atributy měly tvarově úplně stejné parametry. Pravděpodobně nevěsta bude chtít získat kus vybavený ženskou siluetou, zatímco ženich bude preferovat mužnější formy kulatého skla s tenkou nohou. Stojí však za to věnovat pozornost tomuto okamžiku, aby byl dekor zachován v jednom stylu, protože to zajistí nekonečnou harmonii vašeho silného spojení..

Samostatná práce na zdobení brýlí

Ať už vám ve svatební den budou nabídnuty jakékoli nálepky, žádná „produkční“ výzdoba neustoupí ručně vyráběné dekoraci. A novomanželé sami se budou neuvěřitelně rádi podílet na zdobení těchto atributů. Dělat všechno na vlastní pěst znamená originálním způsobem zdůrazňovat hodnou a vhodnou chuť mladých, soustředit se na kreativní možnosti a schopnosti. To je způsobeno skutečností, že brýle budou nejen v plném pohledu na hosty, ale také zůstanou na fotografii a videu..

Zdobení brýlí na svatbu vlastními rukama stojí za to až po pochopení okamžiku, jaký bude obecný styl barevného charakteru vaší oslavy. To také závisí na tom, jaké budou vaše oblečení na dovolenou. Všechny detaily musí mít harmonický design. Pokud jsou například brýle ozdobené květinami, mělo by se to nějak projevit na oblečení nevěsty a ženicha. Totéž platí pro nařasené detaily, které mohou být přítomny ve všech prvcích kostýmu..

15

Odrůdy zdobení svatebních brýlí

Existuje několik možností, ve kterých práce probíhá a je prováděna v souvislosti se svatební výzdobou brýlí..

 • Aplikace kamínků – optimální dekorativní možnost, pro kterou budete potřebovat středně velké prvky, které umožní, aby se sklo třpytilo a bylo co nejjasnější, třpytivé v přírodních a umělých světelných zdrojích. Zvenku tento přístup vytvoří požadovaný efekt. Můžete dávat přednost jednobarevným prvkům, přičemž mohou mít stejné nebo různé velikosti. Dekor v kamíncích různých barev se bude zdát originální, což vám umožní rozložit originální fantasy obrázek. Zdobení brýlí na svatbu, jejichž fotografie jsou prezentovány v široké škále, může být jednoduché.

 • Krajka hrají důležitou roli při navrhování těchto pokrmů na oslavu, protože jsou symbolem něhy, nevinnosti, křehkosti a neuvěřitelné krásy. K této práci nepotřebujete žádné speciální dovednosti. Stačí si koupit atraktivní prolamovaný materiál a použít ho k zabalení sklenice. To vše je fixováno lepidlem. Ozdoby můžete poskládat do „sukně“, která sklu dodá ještě hezčí vzhled. Díky hedvábnému luku nebo saténovému prvku bude tento vzhled co nejúplnější..

 • Stužková dekorace – další originální řešení pro ty, kteří nemají zvláštní dovednosti v této práci, ale chtějí vyniknout a prokázat svou kreativitu. Připravte si cop, jedinečnou a originální saténovou stuhu, vyberte sadu originálních řešení a všechny brýle dejte do pořádku. Pokud chcete, můžete snadno vyrobit libovolné vzory a další prvky – a brýle na svatbu, zdobené vlastními rukama, se budou chlubit na všech fotografických a video materiálech.
 • Také populární ozdoby s korálky. Pro toto řešení je nutné jako základ použít malou kytičku s dekoracemi, která je tradičně umístěna ve střední části skla. Stonek je natřen akrylovými barvami. A pro zbytek oblasti můžete udělat originální dekoraci pomocí polovin perleťových korálků-to vše bude vypadat co nejvíce elegantně a originálně.

 • Pomocí barev na zdobení skleniček – co může být romantičtějšího? Tento způsob je originální, romantický, něžný a krásný. Samozřejmě, pokud se rozhodnete přidat atributům „elán“ a vytvoříte na brýlích kytici čerstvých svatebních květin, připravte se na to, že budou ozdobou pouze jednoho večera, ale video a fotografie budou opravdu nezapomenutelné. Praktičtější je však dávat přednost umělým barvám, které budou na skleněném těle fixovány lepidlem a obyčejnými páskami..
 • Rytina pro zdobení sklenic – to je nejlepší způsob, jak zlepšit vzhled hlavních doplňků oslavy. Nápisy a jejich kompilace by měly být řešeny samostatně: mohou to být vyznání lásky, sliby věčné věrnosti, laskavá a něžná slova, kterými si novomanželé říkají. Nechybí ani rodinná loga, portréty mladých lidí.

 • Tmel nebo hlína polymerního typu – často tyto výrobky umožňují vyřezávat květiny a listy požadované velikosti a jsou další odpovědí na otázku, jak zdobit brýle na svatbu. Je důležité, aby osoba provádějící tuto práci neustále sledovala proces a opravovala kresbu. Po vyplnění všech podrobností má být forma upečená. Poté se provede úplné vyrovnání základen pomocí širokého pilníku na nehty a na konci procesu se široce používá lak k pokrytí všech částí.
 • Hliněné květiny – další způsob zdobení. Navzdory skutečnosti, že se tato práce může zdát obtížná a namáhavá, bude opravdu vzrušující a mimochodem má všechny šance stát se koníčkem. Je nutné použít stejnou hlínu, pouze ji navrhnout jako originální a krásné květiny. Růže jsou pro mladé lidi nejoblíbenější pro svatební oslavu. Výběrem tak nádherného šperku se můžete spolehnout, že jeho krása překoná všechna vaše očekávání..

Poté, co se rozhodnete ozdobit brýle na svatbu vlastními rukama a poté vybrat požadovanou možnost, měla by každá osoba zvážit všechny funkce dekorace.

Proč je nutné zdobit svatební brýle

Existuje několik důvodů, proč se musíte zapojit do implementace této práce a přijmout dekorativní řešení:

 • Je to stylové a krásné a vzhledem k tomu, že mnoho moderních novomanželů se snaží dělat vše co nejlépe, můžete věnovat pozornost všem výhodám tohoto řešení;

Brýle a boutonniere ženicha jsou vyzdobeny ve stejném stylu

Brýle a boutonniere ženicha jsou vyzdobeny ve stejném stylu

 • To je správné a tradiční – koneckonců i naše babičky věděly, že dekorace je znakem, na kterém závisí štěstí mladých lidí v budoucím manželství;
 • To je racionální a originální – získáte opravdu zajímavé svatební fotografie a výsledné video jednoduše překoná všechna vaše očekávání..

Zdobení brýlí na svatbu je jednoduchá akce, pokud budete dodržovat všechny pokyny a pravidla pro zdobení. A představivost a racionální přístup vám umožní dosáhnout optimálního výsledku.!

Thanks! You've already liked this