Piękne paznokcie z domu

Każda kobieta ceniąca swój wygląd ma świadomość, że zadbane dłonie odgrywają niemałą rolę w ogólnym wyglądzie. Nasze dłonie służą nie tylko do chwytania i trzymania rzeczy, ale także służą do podkreślenia naszej komunikacji werbalnej. Innymi słowy, gestykulujemy, aby położyć większy nacisk na nasze obawy.

Jeśli pierwsze wrażenie jest prawidłowe, ale witają nas suche i szorstkie dłonie, to jest to nie tylko niewygodne, ale także rujnuje pierwsze wrażenie. Gorzej jest tylko wtedy, gdy paznokcie są również popękane lub po prostu zaniedbane. Delikatne dłonie, dobrze uformowane i pomalowane lub zadbane paznokcie wiele mówią o osobie, której rękę trzymamy! Gdzie jest wola, jest sposób! Niemniej jednak comiesięczne wizyty w studio paznokci niekoniecznie są koniecznością! Ładne paznokcie można również zrobić w domu. Potrzeba trochę czasu i chęci, aby dużo wypróbować i oczywiście odpowiednie produkty! Więc proszę, nie bądźcie rozczarowani, jeśli pierwsze próby naprawdę nie wyjdą idealnie…. Następnym razem wszystko będzie lepsze – praktyka czyni mistrza –

wzory paznokci zdjęcia piękne paznokcie

Zapisz w albumie

Najważniejszą rzeczą dla delikatnych dłoni jest i oczywiście pozostanie higiena i pielęgnacja rąk: Zwróć uwagę na detergenty i detergenty do mycia naczyń, których używasz. Przede wszystkim upewnij się, że nie atakują Twojej skóry i regularnie stosuj nawilżający krem ​​do rąk. Chroń ręce rękawiczkami podczas czyszczenia. Jeśli zastosujesz się do tych pierwszych i prostych wskazówek, Twoje dłonie pozostaną miłe i delikatne. Piękne paznokcie można opiłować w różnych kształtach: owalnym, migdałowym lub np. kwadratowym. Twój gust i wyobraźnia nie mają granic (w tym roku popularne są krótkie, owalne paznokcie).

Piękny paznokieć to także pielęgnacja skórek. Po kąpieli dłoni, a jeszcze łatwiej, po codziennym prysznicu, odsuwasz skórki specjalnym drewnianym patyczkiem i jeśli nie ma innego wyjścia, odcinasz nadmiar skórek. Zdecydowanie zalecamy użycie do tego zmywacza do skórek. Następnie nałóż dodatkową kroplę odżywczego olejku do paznokci. To nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie, naprawdę dobrze zrobi paznokciom.

paznokcie czerwone paznokcie piękne paznokcie

Idealny projekt paznokci z domu

Modny kolor lakieru do paznokci i świetny design sprawiają, że dłonie wyglądają jeszcze bardziej nieodparcie. Po prostu wybierz kolor zgodnie z najnowszymi trendami i osobistymi preferencjami.

Aby uzyskać najlepszy efekt i długotrwały lakier do paznokci, najpierw nakładamy lakier bazowy, następnie nakładamy wybrany kolor lakieru w dwóch warstwach (aby uzyskać bogaty i równomierny kolor), a na końcu nakładamy transparentny top coat. To uszczelnia lakier do paznokci i dłużej utrzymuje go świeży, a jednocześnie nadaje mu szyku – dodatkowego połysku.

Bardzo ważne: jeśli chcesz zrobić paznokcie żelowe w domu, koniecznie musisz je odtłuścić. Można to zrobić zwykłym zmywaczem do paznokci lub specjalnym środkiem zawierającym aceton.

Uzyskaj piękne dłonie i paznokcie dzięki naszym wskazówkom. Zainwestuj trochę czasu w siebie i bądź „damą o pięknych dłoniach”.

paznokcie żelowe piękne paznokcie wzory paznokci

  wzory paznokci piękne zdjęcia paznokci

lakier do paznokci kolor piękne paznokcie

Thanks! You've already liked this